Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Konference RYBOLOVNORSKO s degustací vín – Jižní Morava

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 394)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24615
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    DKlukin napsal:

    Předpokládám, že k pokoji jsou více jak jeden klíč, když už člověk nebude spát se svojí partou, tak, aby neobtěžoval při svém příchodu zbytek posádky na pokoji…

    Díky za upozornění, taktéž musím zjistit

    #24626
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Po diskuzi se Simem, bude součástí Konference (jako poslední bod) i vyhlášení soutěže o Nejtěžší rybu 2011.

    Samosebou, kdo nebude přítomen o výhru nepříjde 🙂

    #24632
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Kruci:-(kluci takovou dálku8-O škoda že nemám cestu do Bratislavy,to bych zvládnul8-)toto je pro nás dost daleko:-?čus

    #24637
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 respi

    Na sraz jede plno lidí i ze západních čech. Možná by byla možnost se s někým svézt. Poptej se.

    #24644
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Chochy a Jonas

    Ubytování na páteční noc máte zajištěn v hotelu Beatrice. Dnes mi to potvrdila manažerka hotelu. Celkem 3 pokoje.

    #24645
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    DKlukin

    Ke každému pokoji jsou 3 klíče. Bohužel ke každému pokoji je pouze 1 klíč od vstupních dveří do hotelu. Ale tento vstup bychom už nějak vyřešili. Klidně i za cenu toho, že bych každému šel osobně hotel odemknout.

    😉

    #24655
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Prosím všechny kdo již zálohu zaplatili (stačí dotyčný co skupinu registroval), aby mi zaslali na soukromou zprávu svoji mailovou adresu. Chtěl bych jim něco zaslat. Nebo mi napište na mail mifakm@seznam.cz.

    #24658
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    chlapi koukám že je to ňáký složitý:-|asi letos zůstanem dom,:-?je to hustý se vším všudy:-D to je začarovanej kruhák:-P čus

    #24687
    mikulcak
    Účastník
    (376 odpovědí)

    respi,nějak tě nechápu respektive tvůj příspěvek…. MifakM chtěl zřejmně poslat ůčastníkům srazu pozvánku kterou udělal a kterou se rovněž budou na srazu proukazovat…

    #24717
    Sim
    Správce
    (11309 odpovědí)

    Dnes přišla fešácká vstupenka, super MifakMu.

    #24718
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Sime, hlavně že jsem psal, aby se nezveřejňovala 😐 😀

    #24719
    Sim
    Správce
    (11309 odpovědí)

    ty v.le, tak já měl takou radost, že jsem ten mail nedočetl do konce. Sorry 😯

    #24720
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Sim

    Co už včíl.. se stalo no :-D:-D:-D

    #24723
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To máš fuk, stejně budeme při příjezdu doplácet za pobyt, tak při tom každému dáš na “čelo” bramborové razítko se Šmoulíkem a bude jasné, kdo tam patří. Pokud jde jen o toto a nemělo to ještě jiný skrytý účel.;-)

    #24727
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Step

    Razítko se Šmoulíkem ne, ale vytetovat na zadek tresku 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 181. až 195. (celkem z 394)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Konference RYBOLOVNORSKO s degustací vín – Jižní Morava

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...