Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Klipsy novinka letošní sezony.

  • Toto téma obsahuje celkem 56 odpovědí. Do diskuze (16 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel ZAPA a poslední změna proběhla před 8 roky.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 46. až 57. (celkem z 57)
  • Autor
    Příspěvky
  • #136063
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Tak to by mohl být dotaz na naši královnu JANKU. Co ty na to Jani.

    Nebo na naše ubytovatele. SN-TOUR, DOŠKY. SIM. atd. Mohla by to být zajímavá výzva.

    #136068
    os
    Účastník
    (403 odpovědí)

    myslím , že definice sportovního rybolovu je “rybářský prut držený v ruce”, takže tím by to mělo být dané.

    #136076
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Zase jste nezklamali, jeden teoretik vedle druhého nikdo z vás to neviděl jinak než v televizi, natož aby to držel v ruce nebo s tím někdy chytal.

    Jediní co k tomu ještě řeknu je to, že to řeší pouze uchycení háčku ke kmenovému vlasci. Nic jiného. Tím, že dostanete jistou volnost v umístění háčků prochytáte mnohem větší sloupec. Tím zvýšíte šanci, že to ryba najde.

    Již před časem jsem tuto diskuzi kvůli podobným teoretikům opustil. Vrátil jsem se v domnění, že každý touží po velké rybě a ocení něco co zjednoduší případně i zlevní tu šanci jí ulovit. Vidím, že jsem se mýlil. Ty co se rybolovem živí vědí proč to používají. Ale čeští teoretici mají jasno.

    Tímto, tedy za mě, toto vlákno uzavírám a dále nebudu přispívat. Pokud má někdo zájem to zkusit napište SZ. Všem co již objednali samozřejmě dodám.

    #136081
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    😀

    #136082
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    ZAPA napsal:

    Zase jste nezklamali, jeden teoretik vedle druhého nikdo z vás to neviděl jinak než v televizi, natož aby to držel v ruce nebo s tím někdy chytal.

    Jediní co k tomu ještě řeknu je to, že to řeší pouze uchycení háčku ke kmenovému vlasci. Nic jiného. Tím, že dostanete jistou volnost v umístění háčků prochytáte mnohem větší sloupec. Tím zvýšíte šanci, že to ryba najde.

    Píšete:

    Vidím, že jsem se mýlil. Ty co se rybolovem živí vědí proč to používají. Ale čeští teoretici mají jasno.

    Ano, na rybolov profi ano.My nejsme profici. Snažíme se něco jako o spotrovní rybolov.A my češi máme jasno. Tedy alespoň já.

    Jako myšlenka je to hezká. Když jste si nechal na ,,ZAKÁZKU ,, dělat takové kousky, nechte udělat nějaké na 30-50 kg.Klipy 3-5 cm dlouhé.

    Věnoval jste tou 1/2 roku, tak by pro výrobce toto neměl být problém.

    Mustr již má. A já budu Váš první zákazník. Nehažte flintu do žita. Překvapte nás něčím menším. Ne všichni zde dovedou napsat narovinu, co si o tom myslí. Jen čekají, jak se situace vyvine. Jste na tahu.

    Ukažte, co Váš výrobce vymyslí.

    #136085
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Jakapak vyzva .. jako pise OS, je to jasne dano. Turiste smi chytat na rucni nacini – tedy prut, pripadne na tu na necem namotanou snuru. 🙂

    Turiste nesmi pouzivat pasti, site, vrse, snury (nevim, jak se to spravne rekne cesky) a pod.

    Long line (a dalsi) se totiz poklada s boji, se zavazim a nechava nejakou dobu lezet, a pak se zase vytahuje. Nedrzi se neustale v ruce.

    Norove nepocitaji s ceskou vynalezavosti, takze neni dano, kolik hacku muze mit prut presne. Teoreticky, pokud ma nekdo v ruce prut a na nem 20 klipsu nebo navazcu stale chyta podle predpisu – pokud to udrzi. :-?:-D

    #136087
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Nevím, jak na tom pan ZAPA je, jestli je v CZ, nebo v Norsku, ale jistě s tímto má skušenosti. Jinak by to nenechával vyrábět. Tak tedy, kdyby by byl v CZ a mohl se účastnit srazu a u stolu nám to předvést, tak bych byl rád. Třeba ve Spálově. Poručil bych rundu. Pro všechny přísedící. Ale jen jednu. Naposledy jsem platil 5 l hruškovice.

    #136088
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    ???? Ty malém jsou 6cm a na váhu 24kg tak jaký problém.

    #136095
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Původně jsem to měl presentovat na pražském srazu ale časově nám to neklaplo. Jakékoliv presentaci se nebráním. Pokud bude jiný sraz kde o to budou stát klidně to předvedu.

    #136104
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Tak to je výzva.

    Určitě o to stojíme, málokdo tento systém měl v ruce. Myslím, že to bude zajímat mnoho lidí. Spálov. 100 lidí.

    Jsem rád, že jsi sám navrhl další sraz.

    Rád tě osobně potkám.

    #136108
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    😀 JO:-D:-D

    #136110
    ZAPA
    Účastník
    (258 odpovědí)

    Pokud má pořadatel o takovou presentaci zájem, samozřejmě přijedu. Stačí aby mě kontaktoval přes SZ a dohodneme se.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 46. až 57. (celkem z 57)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Klipsy novinka letošní sezony.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...