Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kdo?Kdy?A kam jede-rok 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 234 odpovědí. Do diskuze (114 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sten76 a poslední změna proběhla před 12 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 235)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16168
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Zdarec! My jedeme 29.4. – 7.5. 2011 sem. Byl jste někdy někdo někde poblíž? Není to už moc nízko? Byli tam už 3x známý a říkali good.[map=Venøy, 6717 Flatraket, Norway=map]Venøy, 6717 Flatraket, Norway[/map]

    #16169
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    to Vydra:kde si na to přišel,snad vám to vyjde,nové místo,jaké máte lodě atd…..

    #16170
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    To Vydra: My ideme vzdušnou čiarou cca. o 25 km severnejšie do Vanyvsfjordu – Hakkalestranda. 4.6. – 11.6.

    Vždy to bolo veľmi dobre miesto.

    Ryby:

    Kelery a fakt veľký (dosť cez meter)

    Tresky obecné – najvačšia 90 cm

    Tresky škvrnité aj polaci

    Halibut zatiaľ jeden (ololo metra) a kočka to samé.

    U Nemcov sme videli aj veľkého mieňa – vysoko cez meter.

    Je tam jeden problém, a to je počasie a vlny.

    Celé okolie poloostrova Stadlandet (myslím, že sa tak volá) je v otvorenom mori a ničím nieje chránené. Je to dobré pre ryby ale pre rybárenie už horšie. Preto, ked je počasie, tak je to paráda ale keď začne fúkať z oceánu….

    Jeden rok sme sa na vodu dostali asi 3x alebo v noci, keď vietor trochu utíchol.

    #16172
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Stipko:

    Dík. Takhle přesně nám to popisovali ti co tam byli teda to rybaření. Ale to místo je prý perfektně schovaný za ostrůvkama tam se dá chytat pořád a 3km je to na moře. Tak jsem zvědavej.

    #16173
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Šroubek:

    Jedem tam na doporučení tak doufám, že to bude good. Lodě podobný jak George a Anbjork, ale prý dostačující. Vzhledem k tomu, že ti co nám to doporučili jezdí do Norska již 11 let a sem jedou už po 4 nebo 5 a to byli i na Lofotech tak pevně doufám, že to bude o.k.

    Jsou tam poblíž i jezera kde se dá chytat.

    Sem přesně jedeme – Venoya

    #16175
    Borek
    Účastník
    (22 odpovědí)

    8.8.2011 -17.8.2011 Skotsfjord, jedeme na stejné místo jako v roce 2010, kdy jsme si zde skvěle zachytali.

    #16183
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    to Vydra:Ladine,ty jeden kluku,jak pojedeš kolem,tak sa stav,dlůho sem tě neviděl,mosíme pokecat.

    My jedem s Markem na Bakkan,už to semnů pěkně šije…. 🙂 znáš to…

    #16252
    Jaroslav Holub
    Člen
    (8 odpovědí)

    1-11.7.2011 Sandland Brydgge. Chtěl jsem se eptat jestli nemáte někdo zkušenosti s ubytováním v Altě u letiště. Musím přespat jednu noc, než mě kolegové vyzvednou po cestě. Díky za zprávu.

    #16267
    Havelka Stanislav
    Člen
    (110 odpovědí)

    To holoubek: Ze stejných důvodů využívám v Altě penzion Baarstua Guesthouse (www.baarstua.no). Na přespání to vyhovuje,naposled jsem platil asi 700NOK. Je to dost drahé,ale ceny jsou všude dost podobné,mnohde i větší. Leží u hlavní průjezdní silnice mezi letištěm,přístavem a centrem. Ahoj Jonas.

    #16858
    Karel Marian
    Účastník
    (34 odpovědí)

    [cricket) napsal:

    to Stipko:

    Ahoj,já jedu taky do Hakallestrandy,ale letos poněkud dýl(15-25.6.2011).

    Jezdím tam každý rok,poslední roky jezdím jen do té žluté chaty Kragseta.Loni jsem byl konec dubna ,začátek května a vlny byly opravdu

    velké.Byli tam kousek ode mně Češi a ti mi říkali,že když viděli v jakých vlnách vyjíždím,tak vůbec nepočítali ,že se vrátím.A to nevěděli ,že mi zhasl motor a musel jsem rozdělat karburátor rybařskýma kleštěma. Pracně jsem ho v tom extrému dával do do chodu.Jinak

    jsem tam ,ale vždy nachytal dost ode všeho.:-)

    #16859
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahoj, jedeme do Urke , 10.dubna , už po ……..

    #16861
    Martin Rollo
    Účastník
    (415 odpovědí)

    Ahoj otapa do jake jedes chaty a jak to tam v dubnu bere,ja jedu 29.4.taky Urke

    #16862
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Naše parta vyráží 13.6. na Hitru. Již se aktivizujeme. Jaké nástrahy a pod. Mám na Vás kolegové dotaz. Asi 3x jsem zkoušek při pilkrování světelné trubičky. Neměl jsem úspěch. Používám svítící korálky, které si sám navazuji a zatím to šlo. Asi jsem s těmi trubičkami dělal nějakou chybu. Letos bych to chtěl opět zkusit. Prosím o Vaše zkušenosti. Kolega mě do toho tlačí. Samozřejmě mu podlehnu.

    Děkuji.

    #16866
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    #16868
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Rovněž jsem neměl žádný úspěch na nástrahy – háďátka i když jsem zkoušel různé bary. Asi dělám chybu v technice lovu. Na zelené přidávám “maso” – mník a polak.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 235)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kdo?Kdy?A kam jede-rok 2011

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...