Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 300)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9783
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 DANNY

    Nazdar chlape,

    jak to vypadá na Bakkanu s potápěním? Byl jsi tam pod vodou? Dají se někde plnit lahve? Já jsem vloni tahal celejch 14 dnů kopletní výstroj, ale pod vodu jsem se nedostal. Pafka

    #9790
    Daniel Křenek
    Člen
    (31 odpovědí)

    to Pafka

    V Norsku jsem zatím pod vodou nebyl a nevyjde to ani tentokrát, takže jsem možnosti v okolí Bakkanu ani nezjišťoval. Nejenže není místo v autě, takže jediná povolená výstroj je rybářská 🙂 ale 8 denní pobyt není z mého pohledu dostatečný na obě aktivity. Jakmile jsem totiž v Norsku, mozek přepne a kromě ryb mě skoro nic jiného nezajímá, řekl bych že jsem ještě za fází 4 😀 Určitě to ale do budoucna plánuju.

     

    #9795
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Odjíždíme 8.4. do Lesundu (u Aure), je nás 10 rybářů. Je tady někdo kdo se bude v této oblasti také pohybovat v termínu 10.-17.4. nebo jede v termínu před náma? Máme to za 19, fáze č.4 dosahuje vrcholu.

    #9797
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Jisto

    Ahoj, já tam odjíždím 15.4 a budu tam do 30. Na lesund jedu poprvé 🙂 je možné že vás budem střídat. i to tak vychází 🙂

    #9798
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    to Preparator

    Pokud jedeš přes Fishermana do toho žlutýho baráku tak to nás budete střídat, my ráno 17.4. zvedáme kotvy. Jedeme tam po  šesté, byli jsme tam v různých termínech, březen-červenec, pokaždý je to trochu jinak, takže uvidíme co bude letos a když tak podám zprávu. My hlavně vláčíme ale je tam i dost míst na pilkrování. Jezdíme i jinam ale tam se rádi vracíme.

    #9799
    Jirka
    Člen
    (40 odpovědí)

    Tohle je   kousek  od  Aure

    #9804
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    to Danny

    My bychom s “badym” místo asi měli (jedeme Renaultem Trafic v 5 lidech), ale problém je s foukáním lahví. JInak by to asi mohlo být dost dobrý, v sucháči by rozhodně zima nebyla. Ale je fakt, když se jede na ryby, je to dostatečná aktivita sama o sobě. Na druhou stranu jsem mluvil s kiámopšem, který tam byl současně na rybách a dělal jim v menších hloubkách průzkum. To má taky něco do sebe – jako doplněk echolotu super :-))

    #9807
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    To Jisto, Preparator: V Aure Lesund jsem byl třikrát.(žlutý dům)

    #9808
    kodl1
    Účastník
    (222 odpovědí)

    My vyrážíme k Benovi 22.8.-29.8. 2010

    #9809
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Kamarád mi poslal foto,jak to aktuálně vypadá v komuně Gjemnes střední Norsko,chata Hogset,kde pravidelně jezdíme

    #9810
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #9814
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    :-))))

    Ešte že ideme až v červnu.

    Dnes som vyčistil auto a ten biely bordel už nechcem vidieť 🙂

    #9831
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Kdo bude chtít můžu mu taky udělat velkou mapu mořského dna oblasti kam jede. Takovou jako je v této diskuzi :

    https://www.rybolovnorsko.cz/forum/index.php?id=337&sekce=vypis-tematu&nazevtematu=bakkan–wahl-pocatkem-kvetna

    Stačí mi napsat soukromou zprávu s následujícími informacemi:

    – Místo (nejlépe odkaz z google maps s vyznačením daného místa)

    – Jakou velikost a měřítko(maximum je to co jsem udělal pro Bakkan Wahl)

    Budu se snažit mapu udělat co nejdřív.

    #9832
    Raca
    Účastník
    (191 odpovědí)

    To sroubek282: Tééda tam je sněhu))…no doufám, že až tam dojedu 10.4. bude situace jiná) sněhu jsem si tady u nás užil až dost cháá))

    #9834
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    To Raca

    vidím, že máte stejný den nástupu jako my, ale my jedeme o cca 60 km dále. Kudy jedete a kterým trajektem? Třeba se někde potkáme, my jedeme na Sassnitz a trajektem 9.4.v 7.45hod na Trelleborg a pak dál po E6.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 300)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...