Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kdo, kdy a kam jede 2012

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 427)
  • Autor
    Příspěvky
  • #42103
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Zdar Franto . tak to už jedeš ? Držím palce . Ja to mám za necelý mesiac . A pruty by som bral min. 2 . Jeden s masem po dne može potahovat manželka. A ked dojde kopanec , lahko položíš vláčku a pomožeš jej . 🙂

    #42105
    Franta
    Účastník
    (359 odpovědí)

    dub napsal: Zdar Franto . tak to už jedeš ? Držím palce . Ja to mám za necelý mesiac . A pruty by som bral min. 2 . Jeden s masem po dne može potahovat manželka. A ked dojde kopanec , lahko položíš vláčku a pomožeš jej .

    Ahoj Lubo, když mamina viděla, že balím i vercajk, tak jsem myslel, že mě zabije:-D. Ale nezavláčet si, když jsem v Norsku a notebene na Saltsraumen, to je jako jít do Louvru a nepodívat se na Mona Lisu:-D. Jo a jestli dojde nějaký kopanec, tak to jedině od maminy:-D

    #42109
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Správný prístup . 🙂 A nejaký ten kopanec od bab pre ryby nejak zneseme . Hodne zdaru , pekný výlet . A potom nejaké foto .

    #42121
    Karlus
    Člen
    (1 odpovědí)

    28.8,odjíždíme na Loppu konkrétně do Sor-Tverrfjord.Mohl by nám někdo poradit kde sehnat nějaké mapy míst kde se dá dobře chytat.

    Moc díky všem kdo pomuže a poradí.

    😕

    #42137
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Karlus napsal: 28.8,odjíždíme na Loppu konkrétně do Sor-Tverrfjord.Mohl by nám někdo poradit kde sehnat nějaké mapy míst kde se dá dobře chytat.

    Moc díky všem kdo pomuže a poradí.

    Ahoj.odjíždíme na sandland teď v neděli 29.7.budeme se snažit podávat průběžně informace.po příjezdu dám nějaké ucelené info.tady je odkaz na mapy co stvořil mifakm.

    http://www.ulozto.cz/hledej/?q=loppa+sandland

    #42317
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Hurá ráno jedééém.sandland volá.[yt=4f_jkJas8oE=yt]4f_jkJas8oE[/yt]

    #42767
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Norsko srpen 2012 – NORDSKAR FJORDSENTER u Ardalu

    kraj ROGALAND, okres RYFYLKE, oblast HJELMELAND,

    fjord ARDAL; FISTER; BOKNAFJORDEN

    Od 10.8.2012 odjezd z domova 11:00 hod. – do 26.8.2012 příjezd

    domů 02:00 pobyt 12 celých dnů, 13 nocí, celkem s cestou 16 dnů

    Pro mě to začíná den předem a končí den po té tím, že se mrknu do Brna k Nakimu a on mi půjčí Fordíka.

    Rodinná dovolená v Norsku téměř za “humnama” s rybolovem v nádherné přírodě.

    Doufám, že nám letos zbyde více času na zdolání některého z kopečků s vyhlídkou v okolí.

    Mapa

    Mapku je třeba trošičku oddálit aby bylo vidět, že je toho v okolí opravdu hodně.

    #42768
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Wifi na tomto místě neni a tak obšírnější zprávu podám po návratu.

    #42769
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    za 48 hodín Garten

    #42775
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Letos ještě jednou Foldfjorden-Aure za 23 tak snad to bude oproti červenci lepší. 😀

    #42784
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Vlkous:napis pak info,byl jsem tam dvakrát v roce 1996 a 1998.Perfektní ubytování a moje první rybařina v Norsku.

    #42798
    Tibor Pelegrin
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Od 1.9. – 10.9.2012 bude niekto na Bakkan Wahle ??????

    #42804
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Odjezd 17.8 návrat 2.9 Hansvika. Horečka stoupá.

    #42813
    pes
    Člen
    (4 odpovědí)

    Ahoj Norci, jedu na Bakkan v termínu 1-8.9.2012. Neví někdo jak to tam v tomto termínu vypadá a jaké spciality vzít s sebou?

    #42825
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    to mara45

    Určitě něco napíšu. Já tam byl poprvé v roce 2000 se zájezdem a letos tam na tohle samé místo pojedu po 7. Nemůžu se s tímto místem nějak rozloučit.:-)Už 3x se tam změnil majitel a v současnosti je celé centrum rozprodáno jednotlivým lidem. Přes týden bývá v celém centru obsazená jedna chata dole i nahoře, jinak je tam prázdno a klídek. Na víkend se to zaplní a v neděli večer je zase prázdno. Zázemí funguje jako dříve. Je pravda, že se dříve filetovalo venku na molu. Dnes je tam filetovací místnost. Taky si určitě pamatuješ, že tam byly rozestavěné chaty. Ty už jsou dnes hotové. Jsou to tři patrové domy s výřivkou pro 10 lidí. Dva jsou prodaný a jeden vlastní žena bývalého majitele Atleho. Atle bydlí nedaleko u té žluté vily za 3,5 milionu noků kolem které se vždy jede směrem na Finnoy – moře. Taky tam před 3 roky vítr sundal skoro všechny borovice co tam byly kolem chat. Ale už to zase zarostlo a je to tam opět krásné jako dřív.

    Mě tam fascinuje i to, že se dá doslova a do písmene chytat z chaty. Otevřu prosklené velké dveře, sejdu dva schody a jsem na molu. Tři kroky a molo končí. Hned u mola je slušná hloubka a rychle to padá dolů. V srpnu tam projíždějí hejna makrel sem tam a člověk je má opravdu na dosah ruky. Pokusím se je nejen chytat jako vždy, ale i natočit na video……O tom všem by se toho dalo naspat hodně 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 427)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kdo, kdy a kam jede 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...