Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kde objednat trajekt?

  • Toto téma obsahuje celkem 23 odpovědí. Do diskuze (12 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel stipko a poslední změna proběhla před 12 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 24)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3244
    frisbee
    Člen
    (39 odpovědí)

    Kde si objednáváte trajekt? Objednáváte to přes internet? Dáte tip?

    Máte s objednávkou jen dobré zku?enosti nebo jsou to často firmy, co chtějí na vás rý?ovat?

    #6072
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Ahoj,objednáváme to přímo u společnosti co s ní jedem,přes net.Jezdíme v květnu a lístky sou doma u? koncem ůnora,začátkem ledna.Jezdíme se Scandlinnes

    #6074
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Skoro kazda trajektova spolecnost nabizi moznost objednavky pres internet. Musite ovsem zaplatit hned kartou Visa nebo Mastercard, jizdenku dostanete vetsinou obratem mailem a jen si ji vytisknete.

    Pokud si sam objednat netroufate, urcite vam zdarma tuto sluzbu poskytne ten, u koho jste si objednavali rezervaci ubytovani.

    Pokud se chystate vyuzit sluzeb Color Line anebo FjordLine, pripadne Thyferies, muzete napsat i mne ..

    #6075
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    Já si u? 17 let trajektové lístky objednávám v tomto období a to pojedu a? v srpnu.Cena je kalkulována v ekonomickém tarifu,ale počítejte s tím,?e jsou neměnné a nevratné.

    CK PEPA Hloubětínská 11 Praha 9.telefon 226610273 paní Edelmannová.

    Velmi spolehlivá cestovní kancelář.

    #6108
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Nikdy sme neobjednávali. Jazdíme so Scandlinnes a kupujeme priamo v prístave. Nikdy sa nestalo, ?e by sme sa nevliezli alebo by sme mali nejaký problém. Je tam nejaký cenový rozdiel v cene pri objednávke cez net dopredu? (u Scandlinnes)

    Má to jednu výhodu, nemusíme stíha? bookovanú loď a prisposobujeme cestu času v akom sa blí?ime k jednotlivým prístavom.

    Napríklad tento rok sme cetou z Norska mali naplánovaný trajekt z Trelleborgu do Sasnitzu ale boli sme v Helsingoru rýchlej?í, tak sme to strihli do Dánska a cez Rodby do Nemecka a doma sme boli tesne po obede miesto večera.

    Je to operatívnej?ie.

    #6115
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    U Scandlines zadny rozdil v cene neni, kdyz si objednate pul roku predem, ale napr. u Color Line je to rozdil dost velky – ted se da cesta Kiel -Oslo-Kiel objednat za 499 EUR pro 4 osoby a auto do 5 m delky a 2 m vysky a vnitrni kajuta *** na obe cesty, normalni cena je pak ca 1000 EUR.

    Podobne uspory jsou i u jinych spolecnosti.

    #18272
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Zdravím všetkých.

    Ako kupujete – objednávate trajektový lístok na trasu Hirtshals to Kristiansand pre auto a viac ako 5 pasažierov?

    Stále mi to hádže chybu, že to nieje možné kúpiť.

    Potrebujem teda 2 lístky? jeden pre auto a 5 ľudí a druhý pre ostatných?

    Ako je to potom s nalodením?

    #18273
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 stipko

    Já jsem letos využil objednání přes JANKU, pak jsem pouze převedl peníze a lístek mám už dávno doma. Naprostá spokojenost – doporučuji

    Pafka8-)

    #18277
    stipko
    Účastník
    (980 odpovědí)

    Je dosť možné, že to tak aj spravím. Ale zaujíma ma praktická stránka.

    Tiket je na auto + 5 a ostatný majú ďalšie lístky?

    S objednávaním mám problém, pretože až 2 týždne pred odjazdom, budem vedieť, ktorým autom pôjdeme. A ak sa robí rezervácia na SPZ, tak je to v háji….

    #18278
    Borek
    Účastník
    (22 odpovědí)

    Objednáváme přes http://www.periscope.cz, jedeme již podruhé Gdaňsk – Nynashamen a zpět, neměnná a nevratná jízdenka pro auto do 6 m délky a 2 m výšky, v našem případě VW transporter – dlouhý a 6 osob,cena celkem 8800,-Kč, platba na fakturu, v ceně poplatek za zajištění 150,-Kč, cíl cesty Skotsfjord. Na trajektu odpočinek 19 hod .

    #18279
    Borek
    Účastník
    (22 odpovědí)

    na doplnění placeno leden 2011, jedeme 6.srpna 2011 …

    #18280
    milan
    Člen
    (36 odpovědí)

    Borek dne 08.03.2011 v 18:51:31

    my ideme 12-ty tou istou trasou a stalo nas to 1400€ samozrejme kajuty a spiatočny listok

    #18281
    milan
    Člen
    (36 odpovědí)

    a zabudol som dva mikrobusy a odchod 13.05.2011

    #18285
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (33 odpovědí)

    Bořek,ahoj tu cenu myslíš za jednu cestu?Máme zas vlek,ale vychází to nějak víc.

    #18286
    Borek
    Účastník
    (22 odpovědí)

    pro Leo, cena je za cestu tam i zpět…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 24)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kde objednat trajekt?

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...