Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kamerka pro natáčení pod vodou

  • Toto téma obsahuje celkem 67 odpovědí. Do diskuze (23 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel colfik a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 68)
  • Autor
    Příspěvky
  • #125661
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Jaká je cena? Radši to ani nechci vědět, ale jen tak pro zajímavost?? Jinak teda já osobně bych si to nekoupil, 30 metrů kabelu je strašně málo a hlavně mam rád to napětí pak u televize, protože vůbec nevíš co jsi natočil. Výhodu to má asi v tom, že o to nepřijdeš při vázce, ikdyž možný je všechno.:-D

    #125662
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Tak nějak uvažuju, že nechci natáčet jen ryby u dna, ale i ryby ve sloupci a k tomu chci okamžitý vstup a kabel mi pak přijde jako nejjednodušší a nejspolehlivější řešení.

    Cena – nic závratného – 130$ USD i s dopravou – akorát pak ještě doplatek DPH. Samotná kamerka je s 30m kabelu je i za 50$, dělá se i 60m. Nakonec by se dal koupit i jen CMOS snímač s čočkou a 3x zoomem za pětník … spájet se dá cokoliv … kdybych to zakončil WiFinou, pak bych mohl nahrávat na mobil a odpadl by displej.

    #5320
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Chlapi,

    rád bych, kdybyste mi poradil někdo, kdo natáčíte pod vodou s nákupem kamerky. Moje představa je kamerka na cca 30m kabelu, který by jednak vedl signál ke zpracování, ale i napájel přisvícení. + externí zdroj a buď vlastní displej, nebo Wifi. GoPro a spol. toto neumožňuje.

    Prozatím jsem si vybral toto:

    Nemáte někdo něco podobného? Každé technické řešení má svoje „ale“ a nerad bych ho řešil až v lodi.

    Díkes.

    Miloš

    #125663
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Jojo rozumim. Takže podle mě teda rozhodně kabel 60 metrů a když už se na to chceš dívat, tak rozhodně ten displej. Telefon je blbost, na tom nic neuvidíš. Jinak ta cena je fakt dost dobrá.

    #125664
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Právě, že třeba u toho kabelu by mohl být problém v tom, že při průměru 5mm, by celá sestava při 60m vyžadovala nějaké extrémní závaží, aby se udržela i v mírném proudu kolmo pod lodí, byla ovladatelná atd.

    V jakých hloubkách a čím jsi natáčel ty?

    #125665
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Ta kamerka vypadá dobře, kde je možno jí koupit?

    Díky.

    #125667
    milos
    Účastník
    (228 odpovědí)

    Seženeš jí třeba na eBay, DX, Aliexpress atd. stačí zadat vyhledávací token “Underwater fishing camera” a vyběhne ti seznam. Prodává to kde kdo. Kufřík má 20x20x10cm.

    Příklad Odkaz

    #125682
    Roman Kočí
    Účastník
    (41 odpovědí)

    Ahoj,

    přes Ali Expres jsem párkrát objednával náké drobnosti, všechno China. Nikomu nedoporučuji. Platba předem a nevíš co dorazí, jestli vůbec. Zrovna reklamujem zboží za 1 200.-Kč které už tady mělo dávno být. Parádní komunikace číňanem:-(

    #125683
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    milos napsal:

    Právě, že třeba u toho kabelu by mohl být problém v tom, že při průměru 5mm, by celá sestava při 60m vyžadovala nějaké extrémní závaží, aby se udržela i v mírném proudu kolmo pod lodí, byla ovladatelná atd.

    V jakých hloubkách a čím jsi natáčel ty?

    Natáčim AEE magicam S 70 – je to jako GOučko, ale do 100 metrů. Nejhlouběji sem zatim zkoušel asi 72 metrů a tam už byla celkem tma. Dávam tam 300 gramů gumu a ta má sama o sobě velkej odpor, takže to padá dost pomalu. Ono to i líp vypadá na záznamu, když to padá pomaleji. S tim kabelem by to určitě taky šlo, přece budeš natáčet při solidnim počasí a hlavně – musí svítit sluníčko, jinak tam nejsou žádný barvy.

    #125684
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Z činy beru kde co, tedy spíš, Ebay ale minimum problémů.

    #125685
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Já jsem bral xy věcí přes Aliexpres a vše bylo bez problémů. Jednou mi nedodali zboží a bez problémů vrátili peníze. Komunikace s Číňanem, jak je psáno výše vždy proběhla bez problémů a velice rychle. Za nedodané zboží jsem dostal slušnou kompenzaci při dalším nákupu. Takže ani tady bych se toho asi nebál.

    #125686
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    milos napsal:

    Seženeš jí třeba na eBay, DX, Aliexpress atd. stačí zadat vyhledávací token “Underwater fishing camera” a vyběhne ti seznam. Prodává to kde kdo. Kufřík má 20x20x10cm.

    Příklad Odkaz

    DÍKY.

    #125689
    frigo
    Účastník
    (120 odpovědí)

    romulur napsal:

    Ahoj,

    přes Ali Expres jsem párkrát objednával náké drobnosti, všechno China. Nikomu nedoporučuji. Platba předem a nevíš co dorazí, jestli vůbec. Zrovna reklamujem zboží za 1 200.-Kč které už tady mělo dávno být. Parádní komunikace číňanem

    …….

    S Aliexpresem jen ty nejlepší zkušenosti.

    Jak s komunikací, tak s kvalitou zboží.

    #125691
    Sim
    Správce
    (11216 odpovědí)

    Mám objednanou tuto. Očekávám, že to bude pecka.

    http://www.gofishcam.com/

    #125692
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Hodně podobné jako Podvodní kamera Water Wolf UV Camera 1.0

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 68)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Kamerka pro natáčení pod vodou

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...