Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Jostolen Smola 2024

  • Toto téma obsahuje celkem 21 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Radek1968 a poslední změna proběhla před 2 týdny a 1 dnem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 16. až 21. (celkem z 21)
  • Autor
    Příspěvky
  • #357436
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Pepo, krasný fotky. Je vidět, že jste si to parádně užili!

    #357701
    Radek1968
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Ahoj obracím se s prosbou.Jezdili jsme roky na Averoy,jeste Vingsand.Letos jedem poprve Hovikvegen,je to asi 35km nad Kristiansundem.

    Byla by nejaka rada na loviště?Když se divam naproti na Smolu tak se mi libi ty melciny vlevo dole,ale mapa mi ukazuje od Hovikvegen cca 27km.Nevim jake bude pocasi,vzdy jsme jezdili v srpnu,letos poprve v polovine září.Díky za každou radu,případně kdyby byla mapa tak super.Moc díky.

    Radek

    #357708
    valta
    Účastník
    (19 odpovědí)

    Ahoj, tak bude to asi hodně o počasí, které je letos zvláštní.

    My jezdíme ze Smoly na plotny ke žluté bóji Griptaran(Vestkleppen, Nordkleppen, apod. ), to máš ale ještě dál. Letos se mi zdá, že víc platilo, co psal taky Smolny – můžeš jeden den chytit 2 halibuty na stejném místě, o kousek vedle nějaké kapitální obecňačky. Druhý den to chceš zopakovat, a nechytíš nic.

    Takže můžeš jet na ty plotny, ale počítej s tím, že to je daleko, a že nemusíš taky nic chytit 🙁

    Každopádně být vámi, asi bych jezdil ty mělčiny JZ od Smoly na Gripholen a Grip a tam bych hledal. Hlavně bych si nechal poradit od turnusu před vámi, pokud je potkáte, nebo od domorodců 🙂

    #357709
    Radek1968
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Diky moc,

    my hlavne Polakujeme,proto hledam nejaky pekny melciny.

    Mrknu na mapu.

    Radek

    #357711
    Solny
    Účastník
    (687 odpovědí)

    Nevim,kde přesně jste,ale polacků bylo všude na mělčinách hodně,jen vychytat ten spràvný čas….

    #357716
    Radek1968
    Účastník
    (4 odpovědí)

    Ahoj,

    no presne tam jsem myslel ze bychom mohli jezdit jak si poslal tu mapku.My jsme presne dá se říct od toho JV dole. Hovikvegen,přímo proti nám je ostrůvek Edoya.

    Radek

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 16. až 21. (celkem z 21)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Jostolen Smola 2024

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...