Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Jostolen Smola 2023

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 33)
  • Autor
    Příspěvky
  • #346925
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Prvni rybarsti hoste tohoto roku vcera z Jostolenu odjeli, tak jsem si rikala, ze je cas zalozit nove tema. Poslali jen malo fotek, ktere prikladam. Doufam, ze se nam, a i ostatnim campum v Norsku, letosni sezona vydari a budemem mit same spokojene hosty. Vsem preju krasne zazitky a ulovky snu!

    Soucasne bych chtela podekovat vsem, kdo me navstivili na veletrhu For fishing 23. Byl to mazec!! 🙂

    #346961
    Mino
    Účastník
    (42 odpovědí)

    Ahojte rybari, koncom maja idem do Norska, mam v plane sa zastavit na par hodin na ostrove nad Goteborgom, ze vraj uz koncom mája tam pripluvaju makrely.  Ak by sa dalo, zachytal by som. Mate niekto skusenosti? Dakujem, Milan

    #347142
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Aktualne z Betten rorbuer: to si prohrabete cesticku, vyhrabete lod a v noci se otoci vitr a kde jste cesticky me vyhrabane?? 🙂 🙂 a porad pada…

     

    #347209
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Tak jeste chvilku a bude jaro 🙂 🙂

    #347213
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Kvuli stornu se uvolnil termin na Korsholmen 4.-16.7.2023. Ma nekdo zajem?

    #347341
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    snih odchazi, ryby zustavaji .. 🙂

    #347523
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Camp je sice poloplny, ale fotecek moc neni. Fotky beden s rybama nemam moc rada, radsi krasne chlapy s peknyma rybama (hmmm … nebo obracene?) 🙂

    #347668
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Letosni velikonoce prinaseji nadherne pocasi a ulovky snu.  Tak snad se bude darit i novym hostum, kteri dnes dorazili.

    Nahle nam onemocnel technik/pomocnik a na celou sezonu vypadne. Mel by nekdo zajem prijet? Info pres mail post@betten-rorbuer.no

    #347740
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Fotky ze vcerejska. Dnes fouka, takze dnes jou hoste na vylete, jini bali, protoze zitra nebo dnes vecer odjizdi a dalsi zkousi ze brehu.  Ten das mel 22 kg.

    #347911
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Misto technika/pomocnika je uz obsazeno

    #348379
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Na obrazku pocasi dnes pred 9 lety 🙂  dny predtim jsem tam behala v kratasech a tricku 🙂 🙂

    #348474
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Kdyz jsem 1.5. priletela, uvitala me snehova prehanka, ale rano jsem se probudila do slunicka a modre oblohy. Rano je to na svetr, ale pres den se da chodit v tricku. Tak snad to vydrzi. Na vode ale bude chladneji, takze si nezapomente teple spodni pradlo! 🙂 🙂 Zitra najizdi hoste,  snad zase budou nejake ryby. Ti predesli byli na fotky skoupi.

    Nevim, zda jsem tu psala, pristi rok se chysta autobusovy zajezd do Jostolen. Termin 28.5.-8.6. 24. Kdo ma zajem, hlaste se! Info mezi obrazky.

    #348732
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Pocasi stale perfektni, vsichni stale na mori, ryby berou, tak snad jim to vydrzi.

    #349304
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Letosni kveten je uzasny. Vetsinou maji vsichni uz druhy den plno a pak uz si jen hraji. Ale taky mohou dopadnout jako Premek, ktery vcera chytil 3 halibuty, vsechny kolem 130 cm, Dnes “jen” jednoho, ale za to k tomu pollacka 104 cm. At to jeste vydrzi! 🙂

    #349621
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    Civilizace se nezadrzitelne blizi i do Jostolen. Uz jen nekolik minut nas deli od vyhod internetoveho pripojeni optickym kabelem. To bude rychlost!!! 🙂

    Aktualizace: uz to jede!!! jupii! na takovou rychlost jsem si musela sednout a zavrit okno, at mi neuleti mobil 🙂 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (celkem z 33)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Jostolen Smola 2023

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...