Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 511 odpovědí. Do diskuze (61 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mira.sta a poslední změna proběhla před 7 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 512)
  • Autor
    Příspěvky
  • #262131
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Peknej, tak toho jsem taky jeste nechytil, gratulace.

    #262156
    ladafia
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Leng 140 cm

    #262584
    stanislav marek
    Účastník
    (31 odpovědí)

    Tak co se děje v Jostolenu tam snad ryby neberou?

    #262595
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Berou, ale nikdo nefotí. 😭

    #262618
    vydra-cz
    Účastník
    (213 odpovědí)

    Ahoj Došky tak kupte Ládíkovi fotoaparátek

    #262622
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Víš sám dobře, že fotečky mrtvolek pomačkaných po pár hodinách z bedny, nejsou to pravé ořechové. Chce to fotky z moře.  😉

    #262689
    ladafia
    Účastník
    (285 odpovědí)

    První foto z osmého turnusu chytají se krásné ryby,ale nikdo nefotí

    #262839
    stanislav marek
    Účastník
    (31 odpovědí)

    tak zítra v noci jedém už se na vás těšíme sice žádné foto ale snad ryby berou a počasí snad bude super

    #262939
    fany22
    Účastník
    (29 odpovědí)

    Pár fotek z letošního Jostolenu.

    #262945
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Nic ve zlém, ale je takovej problém si fotku trošku pohlídat před zveřejněním? Když už fotím na výšku a že se tomu někdy vyhnout nejde, tak si pak pohlídám, aby se mě zobrazovali správně. Poslední dobou už mě tady začíná bolet za krkem. Všiml sem si toho i jinde. Díky. Tohle není myšleno na fany22, ale tak nějak na všechny.

    #262959
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Nic ve zlém, ale je takovej problém si fotku trošku pohlídat před zveřejněním? Když už fotím na výšku a že se tomu někdy vyhnout nejde, tak si pak pohlídám, aby se mě zobrazovali správně. Poslední dobou už mě tady začíná bolet za krkem. Všiml sem si toho i jinde. Díky. Tohle není myšleno na fany22, ale tak nějak na všechny.

    Když si toho všimnu, tak to v adminu opravím. Taky bych byl radši, kdyby si to dokázal pohlídat autor příspěvku ještě před uploadem fotek, ale bohužel nežijeme ve světě, kde všichni umí všechno. Prosím o trochu shovívavosti. Ono je to těžké, nevím přesně od které verze Windows jsou i náhledy otočeny správně, ale fotka jako taková je stále na “ležato”. Zkušenejší uživatel si to pohlídá/upraví, méně zkušený už ne.

    Pokusím se to zařídit, tak aby systém sám fotku otočil když to bude třeba, ale nejsem si jist jestli to neudělá ještě větší “bordel”. No vyzkoušíme.

    #262961
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Ono je to trochu složitější. Otáčí to fotky focené na výšku telefonem, ty se však v počítači tváří, jako že jsou v pořádku. Po vložení do diskuze se teprve otočí. Pak již většina uživatelů této diskuze neví co s tím dál. Myslím, že kupříkladu taková Janka s tím má bohaté zkušenosti. 🙂

    #262978
    janka
    Účastník
    (2442 odpovědí)

    hahaha .. to je fakt. Mne to fotky ukazuje spravne. Ale diky tve pomoci uz vim, ze to mam vlozit, nechat si to ukazat  a pak znovu upravit. Je fakt, ze je to pakarna ..spoleham na toleranci …

    Vcera prave maminka rikala, ze jsem ji dala fotky a obcas musela udelat stojku nebo si lehnout na bok. Aby otocila monitor ji nenapadlo ..  Ja ji rekla, ze trocha gymnastiky neuskodi ani v pokrocilem veku 😉  blbe je taky, kdyz mas jen mobil a neni to tak prehledne jako na compu ..  a i tak to neni hned videt, Budme proste tolerantni!!

    #262997
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    😂😂😂

    #263053
    ladafia
    Účastník
    (285 odpovědí)

    Bedřich Himmel nasadil laťku hodně vysoko Leng 179 cm 27 kg

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 406. až 420. (celkem z 512)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...