Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,268 odpovědí. Do diskuze (102 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 8 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,426. až 1,440. (celkem z 2,269)
  • Autor
    Příspěvky
  • #114240
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    #114250
    cewin
    Člen
    (20 odpovědí)

    Při devítidenním pobytu se najde čas i na tuto činnost, mám to vyzkoušené z minulých let. Navíc zbarvení a bojovnost lososovitých ryb v Norsku je jiná než u nás, kde jsou převážně vysazované.

    #114360
    terka146
    Účastník
    (117 odpovědí)

    cewin napsal:

    Ještě mám jeden dotaz, jelikož jedu na ostolen poprvé. Jsou někde poblíž písčiny na eventuelní chytání platýzů při takovým počasí jaké letos panuje. To kvůli přibalení event. věcí na položenou. Předem dík za odpověd.

    Nechytali jsme je, ale z videa točeného na dně u staré pošty (Ládík pak jistě vysvětlí kde) víme, že jich tam je dost.

    #114370
    terka146
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Míro, vypadá to božsky!

    #114400
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    No to ti slíbit nemohu, ale zkusit to můžeš. Já však doufám, že se snad to počasí vyvzteká a budete jezdit na moře a na pstruhy pojedete někdy jindy.

    ….ještě dneska nemůžu jist po včerejšim výjezdu na plotny. Takhle jsem se ještě snad nikdy nepozvracel a to ani po alkoholu,ktery nemusim. Jsem prostě měkej. Pro mě 6m/s neakceptovatelny i s Postafenem.

    #114685
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    146-Terka napsal:

    Míro, vypadá to božsky!

    Povedla se. Jeste byla tatrka a cerstvy chleba dopoledne peceny. Polak, dorsak a keler. Čerstvá ryba v Norsku je nejlepší.

    #114695
    František Boháček
    Účastník
    (21 odpovědí)

    Platýzi se dají chytat z hráze u přístavu směrem na moře.Nejsou velké,ale pro zábavu to stačí.

    #114753
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Včera ráno nás na vodu vyjel takový menší konvoj. Jeli jsme kolem kabelu, mezi ostrůvky. Po výjezdu na otevřenku jsme to hned začali prochytávat, ale i když jsme toho projezdili dost, ryby s námi vůbec nechtěly spolupracovat….:-x

    #114763
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    obrázek napodruhé….:-?

    #114773
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Chtěli jsme vyjet dál, ale vlny nás nekompromisně otočily zpět. Tak jsme prochytávali vyvřeliny a ostrůvky v deltě. Přes válečné porady s mořskými vlky jsme vydolovali ryby akorát tak na večeři, záběry byly víc než sporadické. Drift byl hodně silný, než dopadla nástraha ke dnu na deseti metrech, byli jsme o třicet metrů dál…..:-? Takže se to hodně zachytávalo za dno. Míra to komentoval tak, že se cítí jak v autobusu…..:-)

    #114783
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Okolo poledne při návratu nás chytil zase deštík a takové poryvy větru, že byl velký problém zajet do doku. Zhodnocení výjezdu nechávám na přiložené fotografii kapitána…Krátké a výstižné…:-D 😀 😀

    #114910
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Přes déšť a ledový vítr se dnes pár eskymáků rozhodlo zkusit namočit silony z pobřeží…8-)

    #114917
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Tohle se na nás žene dnes odpoledne…..:-x

    #114925
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Meteo team D1

    #114991
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Dneska to maj full servis, po chytani ze brehu byla horka polivka a pak bude rajská.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,426. až 1,440. (celkem z 2,269)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...