Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,268 odpovědí. Do diskuze (102 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 8 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,396. až 1,410. (celkem z 2,269)
  • Autor
    Příspěvky
  • #113928
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Tak ta je na dobré ráno. Vstávat a cvičit:-D

    #113934
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Mira uz taky vyrazil smer norsko

    #113951
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Prisli jsme se s Honzakem s Mirou rozloucit:-D

    #113991
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Jiran napsal:

    Prisli jsme se s Honzakem s Mirou rozloucit

    uz jsou ve Svedsku. Cesta jim jde super

    #114006
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Pandion napsal:

    Tak ta je na dobré ráno. Vstávat a cvičit

    Tak uvidime ale melo by pofukovat streda se snad povede

    #114014
    cewin
    Člen
    (20 odpovědí)

    Tak nevím co se v Jostolenu děje. Do vrcholu přílivu cca 2 a půl hodiny a lodě v přístavu. My to máme za 4 do odjezdu a to počasí co zatím měli kluci v pátem turnusu no fuj :-S . Proto mě překvapuje počet lodí v doku.

    #114030
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    A co tě na tom konkrétně překvapuje?

    #114038
    cewin
    Člen
    (20 odpovědí)

    No pobyt v kempu po 4 denním odpočinku, podle yr do 5-ti ráno 5 m/s to se dá vyjet ne? Možná se mýlím.

    #114054
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    cewin napsal:

    No pobyt v kempu po 4 denním odpočinku, podle yr do 5-ti ráno 5 m/s to se dá vyjet ne? Možná se mýlím.

    No já tam tada vidím 6 a 7 a vzhledem k tomu, že tam jsou dost zkušení lovci, tak si myslím, že dost dobře vědí co dělají. :-|:-|:-|:-| Nicméně to počasí stojí fakt za prd. :-(:-( Bohužel to moře bude dost rozhejbané. Doufejme, že se to uklidní. Letošek je fakt tristní. Bohužel všude. :-|:-|

    #114062
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Podle webky je to ve fjordu chytatelný v pohodě. 😉

    #114076
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    kliknis napsal:

    Podle webky je to ve fjordu chytatelný v pohodě.

    No pro tebe jo. Ty si profík. :-P:-P:-P:-P:-P:-P A nebojíš se vln. Však oni vyjedou. :-D:-D:-D

    #114084
    cewin
    Člen
    (20 odpovědí)

    o.k. nemyslel jsem to zle. Jezdím Norsko 12 let a tohle je fakt masakr co se letos vyvedlo za počasí. Na kameře to vypadá líp než asi ve skutečnosti. Doufejme, že se jim to ještě umoudří.

    #114092
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    cewin napsal:

    o.k. nemyslel jsem to zle. Jezdím Norsko 12 let a tohle je fakt masakr co se letos vyvedlo za počasí. Na kameře to vypadá líp než asi ve skutečnosti. Doufejme, že se jim to ještě umoudří.

    Já si ani nemyslím, že jsi to myslel zle. Já jsem z toho nas….j stejně jako vy. Já bych vám všem přál co nejlepší rybolov a krásnou dovolenou. Zatím je to jedna z nejhorších sezón co se počasí týče, kterou jsem zažil. :-|:-|:-|:-|

    #114100
    cewin
    Člen
    (20 odpovědí)

    V pohodě, ale když vydím co je čeká zítra a v úterý, tak ted je ještě chytatelno. Další dva dny 7-8/s vítr směrem do fjordu.:-x

    #114108
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    cewin napsal:

    V pohodě, ale když vydím co je čeká zítra a v úterý, tak ted je ještě chytatelno. Další dva dny 7-8/s vítr směrem do fjordu.

    Souhlas, asi bych taky vyjel. Ale to víš, nejsme tam, tak se to kecá.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,396. až 1,410. (celkem z 2,269)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...