Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,268 odpovědí. Do diskuze (102 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 8 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 931. až 945. (celkem z 2,269)
  • Autor
    Příspěvky
  • #110944
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    PEN napsal:

    Mělo by to být z čerstvého. Tak hybaj na vodu

    No to si neřekl. 8-O8-O8-O Takže až na podzim. :-P:-P:-P

    #110945
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Berlin, uz se blizime domu. Za 16 dni se ale vratim na part 2.

    #110951
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Někteří jsou ještě na cestě domů, ale já už jsem si dnes pochutnal na čerstvém okouníkovi. Byl vynikající :-D:-D:-D

    #110952
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Zpet v Cechach 🙂 🙂

    #110954
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    maslak napsal:

    Solny napsal:

    PEN napsal:

    Solny, takhle to vzdát bez boje. To se nedělá. Tohle je hozena rukavice

    Péťo, víš, že raději lovím prasátka, ale na Soroya určitě ostudu neuděláme….

    Pepa, to je rozený Gladiátor, ten určitě nikdy nic nevzdává bez boje Ani výzvu na Soroya určitě nevzdá A jak sám napsal nejraději loví čtyřnohý prasátka viz….. přikládám foto. Potom už je jen na něm jestli ho má radši se zelím nebo se šípkovou. Proto….Lesu lovu Rybolovu zdar.

    Dneska jsem Solnému volal, před hodinou byl na cestě autem v okolí Trondheimu, ale výzva pořád platí Pepčo..Se zelim..8-O8-O8-O

    #110965
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Jiřan asi spí. :-x:-x:-x:-x Jinak si neumím představit, proč už něco nenapsal. :-|:-|:-|:-|

    #110971
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Naki napsal:

    Někteří jsou ještě na cestě domů, ale já už jsem si dnes pochutnal na čerstvém okouníkovi. Byl vynikající

    asi bude v nedeli jako hlavni chod

    #110972
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Míro nám to jednou stačí, my jsme to pochopili. :-P:-P:-P

    #110975
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    tablet z nej je to peklo, jeste umim posilat prazdne stranky :-D:-D

    #110976
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    tablet z nej je to peklo, jeste umim posilat prazdne stranky :-D:-D a nevim proc to dela ted to poslal dokonce trikrat. nekdy neposle nic. Это странно техника

    #110977
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    No, ale zase umí rusky.8-)8-)8-)

    #110986
    terka146
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Jsem tak plná dojmů, že nemůžu ani snout. Děkuji všem za těch pár úžasných dní a především za pomoc s mou BP. Už mám klasicky tři kila nahoře, takže i fyzický důkaz, jak dobře jsem se měla.

    Na tomto turnusu v čele s Jiřanem to bude asi divoké 😀 tak opatrňe při vysypávání zbytků a na ořechové bábovky (Jiřan ví) a hodně foťte!

    Ještě jednou DÍKY a už teď se s Monikou těšíme na září, které bude legendární! Krom makrel nás čeká Jiřanovo parta, kluci z autobusu, parta od Solnyho a Míry a nakonec moji patroni ZERP a Mára!

    #110995
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    146-Terka napsal:

    Jsem tak plná dojmů, že nemůžu ani snout. Děkuji všem za těch pár úžasných dní a především za pomoc s mou BP. Už mám klasicky tři kila nahoře, takže i fyzický důkaz, jak dobře jsem se měla.

    Na tomto turnusu v čele s Jiřanem to bude asi divoké 😀 tak opatrňe při vysypávání zbytků a na ořechové bábovky (Jiřan ví) a hodně foťte!

    Ještě jednou DÍKY a už teď se s Monikou těšíme na září, které bude legendární! Krom makrel nás čeká Jiřanovo parta, kluci z autobusu, parta od Solnyho a Míry a nakonec moji patroni ZERP a Mára!

    pojedeme na okouniky a hledat stikace

    #111019
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Dnes jsme poprvé byli na vode. Bylo to hodně rozfoukane, ale presto jsme trošku nachytali.

    #111028
    Radek Machač
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Jiran napsal:

    Dnes jsme poprvé byli na vode. Bylo to hodně rozfoukane, ale presto jsme trošku nachytali.

    No vidíte Došky psal, že Jiřan spí a on se přitom činil na rybách…… palec nahoru :-):-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 931. až 945. (celkem z 2,269)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...