Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,268 odpovědí. Do diskuze (102 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 8 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 2,269)
  • Autor
    Příspěvky
  • #101269
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Z pohovky to nevypadá nejhůř…:-D:-D:-D:-D

    #101304
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    I v Norsku se oteplilo, trochu ale fouká.

    #101325
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    I tak pěkný..:-D

    #101328
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Už se těším až bude zase sněžit.Teď bude ale trochu foukat.

    http://www.yr.no/sted/Norge/M%C3%B8re_og_Romsdal/Sm%C3%B8la/J%C3%B8st%C3%B8len/langtidsvarsel.html

    #101331
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Tak ono to s tím sněhem u moře není nikdy nijak divoké. Díky Golfskému proudu se tam ten sníh moc dlouho neudrží. Ale je to s ním takové malebné.

    #101332
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    A nejde Golfský prúd aj cez Česko a Slovensko?:-):-):-)

    #101334
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    mima napsal:

    A nejde Golfský prúd aj cez Česko a Slovensko?

    Asi jo. :-D:-D

    #101341
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Jestli dobre pocitam, tak za 130 🙂 🙂

    #101352
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Jostolen po ránu.

    #101355
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Jostolen po ránu.

    Tam to vypadá klidně, z druhé strany Smoly je pěknej mazec…http://www.webcamsinnorway.com/webcams.php?viewcam=1644

    edit – odkaz přes vkládání odkazů nějak nejede, bylo to live. Zkusím to sem dát ještě jednou – stabilní – http://www.webcamsinnorway.com/webcams.php?viewcam=1644

    #101372
    mima
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Došky, dávaš sem krásne obrázky a aspoň takto krátiš chvíle, keď to uvidíme naživo.

    #101377
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    #101378
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    mima napsal:

    Došky, dávaš sem krásne obrázky a aspoň takto krátiš chvíle, keď to uvidíme naživo.

    Makáme s IT guru až se z nás kouří. Bojím se však slibovat nějaký termín, kdy uvidíte záběry z kamery ON-line. Věřte mi však, že na tom fakt děláme. Je třeba si uvědomit, že neděláme jenom webovky, ale ty jsou součástí celého systému, který šijeme na míru naší CK. Ale pevně věřím, že už to bude brzy. Už se mi to začíná docela líbit, tak ještě dochytat nějaké nedostatky, aby to fakt fungovalo. :-P:-P:-P

    #101384
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    mima napsal:

    Došky, dávaš sem krásne obrázky a aspoň takto krátiš chvíle, keď to uvidíme naživo.

    Makáme s IT guru až se z nás kouří. Bojím se však slibovat nějaký termín, kdy uvidíte záběry z kamery ON-line. Věřte mi však, že na tom fakt děláme. Je třeba si uvědomit, že neděláme jenom webovky, ale ty jsou součástí celého systému, který šijeme na míru naší CK. Ale pevně věřím, že už to bude brzy. Už se mi to začíná docela líbit, tak ještě dochytat nějaké nedostatky, aby to fakt fungovalo.

    Tak pěkně makej mladíku, já jsem trošku viděl, když jsem byl v Praze u Vás v kanceláři a bylo to super…8-)8-)8-)

    #101385
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Makáme s IT guru až se z nás kouří. Bojím se však slibovat nějaký termín, kdy uvidíte záběry z kamery ON-line. Věřte mi však, že na tom fakt děláme. Je třeba si uvědomit, že neděláme jenom webovky, ale ty jsou součástí celého systému, který šijeme na míru naší CK. Ale pevně věřím, že už to bude brzy. Už se mi to začíná docela líbit, tak ještě dochytat nějaké nedostatky, aby to fakt fungovalo. [/citace]

    Došky, že Ty mu do toho pořád kecáš a on se chudák nemůže soustředit. No je nám to jasný. :-D:-D:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 2,269)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(17)
(134)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...