Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,268 odpovědí. Do diskuze (102 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 8 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,846. až 1,860. (celkem z 2,269)
  • Autor
    Příspěvky
  • #119003
    terka146
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Ahooooj rybáři 🙂 nějaký pátek jsem tu nebyla, jelikož druhá část bakalářské práce mi dala zabrat ještě víc. Ovšem moc jsem se těšila na článek Pafky, který táta okamžitě hlásil (dokonce mě vzbudil :D…) a který je prostě báječný! Hezky jsem si před spaním zavzpomínala a nemůžu se dočkat další návštěvy campu. Plus přikládám opětné poděkování 🙂 jako sladkou tečku na závěr.

    #119004
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ahoj Terezko, vidim,ze ti to jde od ruky na vsechny strany.Gratuluji a tesim se nashledanou

    #119019
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    146-Terka napsal:

    Ahooooj rybáři 🙂 nějaký pátek jsem tu nebyla, jelikož druhá část bakalářské práce mi dala zabrat ještě víc. Ovšem moc jsem se těšila na článek Pafky, který táta okamžitě hlásil (dokonce mě vzbudil :D…) a který je prostě báječný! Hezky jsem si před spaním zavzpomínala a nemůžu se dočkat další návštěvy campu. Plus přikládám opětné poděkování 🙂 jako sladkou tečku na závěr.

    Krásná představa, že jsi usínala v mé společnosti (literární) 😀 😀 😀

    #119027
    zerp
    Účastník
    (1899 odpovědí)

    🙂

    A to až vyzkoušíte tuto jž vychytanou TOP nástrahu ICE fish….

    Konečně se nám povedlo je nechat vyrobit na vlasec 0,90mm/ 0,60mm.

    Takže nejen na makrely , ale již se nemusíme bát že přijdeme o velké tresky. Dřív se tyto návazce vázaly na 0,35 ……

    OD TOHOTO TÝDNE V PRODEJI !!!!!!!! Takže vzhůru na Jostolen -Smola !!!8-O8-O8-O8-O8-O8-O8-O

    #119028
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Už je mám koupený Zerpíku. Jsem zvědav jak na to půjdou makrelky :-D:-D:-D:-D:-D

    #119033
    terka146
    Účastník
    (117 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Ahoj Terezko, vidim,ze ti to jde od ruky na vsechny strany.Gratuluji a tesim se nashledanou

    Už aby to bylo, máme si co vyprávět 🙂

    #119035
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    Uz bych jel

    #119071
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    zerp napsal:

    A to až vyzkoušíte tuto jž vychytanou TOP nástrahu ICE fish….

    Konečně se nám povedlo je nechat vyrobit na vlasec 0,90mm/ 0,60mm.

    Takže nejen na makrely , ale již se nemusíme bát že přijdeme o velké tresky. Dřív se tyto návazce vázaly na 0,35 ……

    OD TOHOTO TÝDNE V PRODEJI !!!!!!!! Takže vzhůru na Jostolen -Smola !!!

    Máme to za 17 a o víkendu jsem se chystal tyto návazce na silnější silon udělat. Chtěl jsem ostříhat stříbro z původního návazce na 0,35 silonu a navázat je na 0,8 nebo 1. Slibuju si od toho nejen že se neztratí i případná větší ryba ale hlavně to, že se to nebude tak důkladně sukovat a případně to půjde snadněji rozplést. Ty nynější návazce dovedou ty makrelky zasukovat tak, že je to na odpis a hlavně to zdržuje když je potřeba chytat.

    Ahoj Zerp: Nemůžu je na e-shopu najít, jsou tam už?

    #119079
    Sim
    Správce
    (11223 odpovědí)

    Jirko stav se na kafe, mám tyto návazce již také skladem.

    #119082
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Sim napsal:

    Jirko stav se na kafe, mám tyto návazce již také skladem.

    Čau Michale u Tebe se zastavím po víkendu. Ještě obvolám kluky, jestli nebudou chtít taky něco vzít.

    #119085
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Sim napsal:

    Jirko stav se na kafe, mám tyto návazce již také skladem.

    Čau Michale u Tebe se zastavím po víkendu. Ještě obvolám kluky, jestli nebudou chtít taky něco vzít.

    Nějak jsem to zdabloval, prosím tě smaž to

    #119266
    seal11
    Účastník
    (22 odpovědí)

    Ahoj. Jsme právě na Korsholmenu. Jdou krásní polaci cca. 90. Ale chtěli by jsme vyrazit na lengy. Můžete někdo prosím poslat pár tipů?

    #119273
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    seal11 napsal:

    Ahoj. Jsme právě na Korsholmenu. Jdou krásní polaci cca. 90. Ale chtěli by jsme vyrazit na lengy. Můžete někdo prosím poslat pár tipů?

    Poslal jsem ti SZ.

    #119284
    Doršák
    Účastník
    (1115 odpovědí)

    To Jířan: Chtěl souřadnice, nikoli Tvoji soukromou korespondeci 🙂

    Máte prázdiny, že je u vás tak pusto?

    #119299
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    To Jířan: Chtěl souřadnice, nikoli Tvoji soukromou korespondeci 🙂

    Máte prázdiny, že je u vás tak pusto?

    😀 u nás jsme v přípravě na předposlední turnus;-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,846. až 1,860. (celkem z 2,269)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...