Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,268 odpovědí. Do diskuze (102 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel janka a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,546. až 1,560. (celkem z 2,269)
  • Autor
    Příspěvky
  • #116325
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    ladafia napsal:

    první makrelky

    Ale tolik navnad na mniky mezi temi makrelami snad nepotrebovali:-(

    #116326
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Chtěl bych se ještě vrátit k 5. turnusu, který skončil v pátek 19.6. Ještě jednou bych chtěl poděkovat Hrůšovi, Kozlovi a Láďovi za příjemně strávenou dovolenou. I když jsme si to počasí doslova “vyžrali” se vším všudy a trávili jsme spolu na chalupě víc času než by nám všem bylo milé, vždycky se snažili tu depku odlehčit a musím smeknout klobouk, že i v těchto letech (čímž nechci říct, že jsou staří) toho vydrželi víc než “my” mladí kluci. První návštěva ploten, kde vydrželi o hodinu déle než my, kteří jsme to po desátém vyzvracení vzdali a odjeli na chalupu. Ještě jednou “BYLO MI CTÍ….

    Samozřejmě nechci vynechat ani oba Míry St.. se svoji partou, kteří nám byli vždy k dispozici svou radou a pomocí……kdykoliv když nám bylo třeba.

    #116332
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    ladafia napsal:

    první makrelky

    Ale tolik navnad na mniky mezi temi makrelami snad nepotrebovali

    Na to se těžko odpovídá. :-?:-?

    #116335
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Jeden krasavec. :-P:-P

    #116345
    hrusa
    Účastník
    (39 odpovědí)

    to Roman1312

    Ahoj,děkuji za milou zprávu i nám bylo příjemné trávit čas s vámi mlaďochy, jak na moři, tak těžké časy na souši, při čekání napočastí. Rád se s Vámi potkám i jinde než na Smole. Pozdrav všem – Romanovi, Borisovi i Pepíčkovi.:-P8-)

    #116346
    Otta
    Účastník
    (632 odpovědí)

    Že jsou někteří rádoby rybáři prasata jsem věděl,že to ale ještě foťěj a vyvěšujou tak to nechápu.:-S:-S:-S:-S:-S:-S:-S:-S:-S

    #116353
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    otta napsal:

    Že jsou někteří rádoby rybáři prasata jsem věděl,že to ale ještě foťěj a vyvěšujou tak to nechápu.

    Už sem videl horší věci. Co se dá sfiletovat

    #116383
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    Tak tu stále marně čekám na nějaké fotky. Celou noc byly všechny lodě na vodě. :-?:-? Nechce se mi věřit, že by rybáři nic nenachytali. Bohužel ne každý fotí.

    #116384
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    Tak tu stále marně čekám na nějaké fotky. Celou noc byly všechny lodě na vodě. Nechce se mi věřit, že by rybáři nic nenachytali. Bohužel ne každý fotí.

    Vím po telefonu, že “naši” dovezli včera nějaké mníky a dorše. Z dnešní noci, kdy měli vyjet ven na plotny, nevím zatím také nic. Fotky mají na Facebooku a s tím nekamarádím…

    #116386
    ladafia
    Účastník
    (285 odpovědí)

    dnes na plotnách se dal chytnout i racek hroznej masakr

    #116387
    ladafia
    Účastník
    (285 odpovědí)

    #116388
    ladafia
    Účastník
    (285 odpovědí)

    #116389
    ladafia
    Účastník
    (285 odpovědí)

    #116390
    ladafia
    Účastník
    (285 odpovědí)

    #116391
    ladafia
    Účastník
    (285 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,546. až 1,560. (celkem z 2,269)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...