Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3473
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Ahoj Norci, třeba se toto vlákno taky ujme, při tom věčném čekání na Norsko. Byli jste někdo v nějaké jiné zemi na dovolené a zachytali jste si tam?

    Já jsem byl v únoru v Jihoafrické republice v rekreační osadě Witsand, je to asi 300km od Kapského města, na řece Breede river, vercajku jsem s sebou tahnul půlku jako do Norska , ale nakonec jsem se dostal na ryby jen jeden den na čtyři hodiny. Jinak tam bylo krásně, prolízali jsme hlavně vinotéky a safari a potom samotné Kapské město. Z té řeky posílám pár fotek.Ostatní asi umístím do fotogalerie.

    #9316
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Někam jsem nahrál pár fotek, ale nevím kam se uložily. Ta spodní dlouhá budova je pujčovna lodí a udic a zároveň i ubytovna. součástí komplexu je i restaurace.My jsme bydleli víc  v levo v domě se zelenou střechou viz další foto někde.

    #9317
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Další fotky jsou ve tvé uživatelské galerii, snad to jsou ony?

    #9323
    Sim
    Správce
    (11282 odpovědí)

    To RK: fotky sis nahrál do své uživatelské galerie, čuměl jsem, musel to být náhera, pěkně v teplíčku.

     

    #9390
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Jo, už jsem to taky našel, jsou v mé uživatelské galerii. Teplíčka jsem si tam opravdu užil, bylo příjemné se na chvílu vrátit do léta, ele na ryby nebylo moc času, protože nás tam byly čtyři rodiny a rybář jsem byl sám, tak jsem si zaplatil jeden výlet na řeku s průvodcem, vyšlo to přibližně na našu pětistovku, záleží kolik jede lidí. Jinak jsme si jeden den udělali taky výlet po řece proti proudu, je opravdu krásná s pěknými místy na rybaření. Ještě přidám nějaké fotky z výletu. Jinak jsme tam prolízali hlavně vinotéky, takže jsem se dobře rozmlsal na vynikajícím vínečku a stejkách na grilu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(19)
(142)
(24)

Nahrávání ... Nahrávání ...