Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3521
    Radek Mašinda
    Člen
    (41 odpovědí)

    Dostal jsem jigheady k svátku.Ještě nikdy ,jsem na ně nechytal.Jaké s tim máte skušenosti

    #10124
    pirko
    Člen
    (70 odpovědí)

    Z mé zkušenosti do okolí Hitry absolutní propadák obzvláště větší velikosti 400-600g je úplně k ničemu. Na to nic nechytneš. V menších velikostech 80-100g v kombinaci s ryperem 10cm to funguje, ale úplně stejně ti bude fakčit obyčejná jigová hlava 60-100g. Do této oblasti vyhozené peníze. Na severu jsem nebyl, bo na to nemám love.

    #10128
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    já jezdím úplně na sever a chytám i na megajighedy s 20-25cm riperem a tam to funguje super. Hlavně je potřeba dobře zvolit barvu. Já používám modro bílé a černo bílé.

    #10130
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    #10460
    Martin
    Člen
    (6 odpovědí)

    Je nějaký rozdíl mezi originalními megajigy od balzeru za 500 a těmi neoriginálními za 200?

    #10581
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Hlavně v koncovích očkách a to je celkem velky problem.Dalsi vec je ta,ze to neni tak pracne vyrobeno jako od Balzeru.A jeste pracuji uplne jinak.  

    #10582
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Ty ocka se uplne rozervou.Meli jsme u lodi halibuta cca 80 kg a jak jsme ho se snazili dostat pres bort sjel z gafu a ten krouzek na hlave proste praskl !!!!! Kupovat jen original!!!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (celkem z 7)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...