Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel otapa a poslední změna proběhla před 4 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5037
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    prosím o radu, kolega má člun, do kterého by rád namontoval echolot s GPS; jednalo by se o přístroj do cca 25000,

    tedy jakou by si měl koupit značku, i s hlediska servisu

    zda je lepší koupit v ČR, nebo jinde

    a zda je složité přidělání a seřízení sondy, popřípadě je-li firma která to dělá

    loď bude používána v Chorvatsku, Itálii aŘecku

    děkuji za odpovědi

    #98954
    Jan
    Člen
    (49 odpovědí)
    #98958
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    Díky, už je vyřešeno

    #98966
    Zbyněk
    Člen
    (17 odpovědí)

    No, ale nenapsal jsi jak:-x

    #98967
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    zz napsal:

    No, ale nenapsal jsi jak

    zakoupen Huminbird, bude namontováno při první návštěvě na jaře v Itálii. Má už domluveno

    #119110
    Zdenal-1
    Člen
    (7 odpovědí)

    Zdravím všechny norky.Porádí mi někdo echolot dobrej do norska tak do 8 tis.?díky za každou odpověď

    #119111
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Když echolot, tak dnes už určitě s GPS. Mám snad to nejjednodušší, černobílý LOWRANCE Mark 4 / GPS a jsem spokojen. Umí toho tolik, že já to ani všechno nepotřebuji.

    #119201
    Zdenal-1
    Člen
    (7 odpovědí)

    já s GPS nepotřebuji.Mám dobrou v telefonu.tak kdyby někdo měl nějakej otestovanej za rozumnej peníz.Budu rád za každej názor.:-)

    #119246
    Zdenal-1
    Člen
    (7 odpovědí)

    Myslím jen doporučení na nejakej model.Né že bych chtěl koupit echolot od někoho z vás 😀

    #122518
    Zdenal-1
    Člen
    (7 odpovědí)

    Dobry den.mate nekdo zkusenost s echolotem humminbird fischfinder 561x ?diky za kazdou odpoved

    #299177
    Tamarar
    Účastník
    (21 odpovědí)

    Zdravím všechny, můžu poprosit o doporučení vhodného echolotu? Nepotřebuji GPS, mapy mám na telefonu a je to super. Jezdím Norsko jednou ročně (zatím), jezdíme do fjordů (zatím) i když Petr mě nalákal na ZOOM a malé hloubky, i na šelf. Nicméně chytáme zatím zejména na hloubce, až do 150 m + mníky ve 300 (na to echolot nepotřebuju) ve středním Norsku.

    Takže zadání: echolot bez GPS, lepší, ne úplně levnou věc, do cca 12000, raději s real time pruhem, s větším dosahem. Pokud by i někdo prodal to, co nepotřebuje, uvítám. Kdyby to bylo od plátce DPH, tak ideální. Díky. Martin

    #310562
    otapa
    Účastník
    (304 odpovědí)

    Ahojte, tak to trochu opráším ….

    Doba jde kupředu a technika taky . Přemýšlím o výměně echolotu . Máte někdo nějaký dobrý tip jak se říká – poměr cena – výkon ??

    Jen pro info – teď mám Humminbird 570.

    Představu o ceně mám tak 20 – max 30 tis. Kč

    Díky

    Ota

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (celkem z 12)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...