Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Jak převézt ryby z Norska letecky?

  • Toto téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Folda a poslední změna proběhla před 10 roky a 5 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 16. až 19. (celkem z 19)
  • Autor
    Příspěvky
  • #61749
    janka
    Účastník
    (2440 odpovědí)

    Kdo se v tom lip vyzna, zde je odkaz http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2009:077:0001:0019:CS:PDF

    a stale mluvime o DOVOZNIM limitu do EU z tretich zemi!

    MifakM – jj, do toho se pocitaji vsechny ryby, musle a ostatni “potfory”

    #61754
    bestik
    Účastník
    (296 odpovědí)

    Nevim, jak je to na Ruzyni, ale pro vetsinu Cechu bude prvni vstupni zemi EU Svedsko. Uz jsem posilal nejake informace northwolfovi, takze je pripojuji i tady.

    Na celni sprave jsem zadna omezeni nenasel, na zemedelske jsou nasledujici (plati jak pro osobni dovoz, tak zaslani – pro osobni potrebu!):

    svedsky web

    Ve zkratce:

    A. Jakekoliv potraviny lze dovazet bez omezeni mnozstvi z EU a zemi: Andorra, Lichtenstejnsko, Norsko, San Marino a Svycarsko.

    B. Jakekoliv rybi produkty lze dovazet bez omezeni mnozstvi z Faerskych ostrovu a Islandu

    V jednom z bodu na strance pak lze najit doplneni:

    Z ostatnich zemi mimo jmenovanych v bode A a B lze dovazet maximalne 20 kg rybich produktu (celkova vaha nebo vaha jedne ryby)

    Takze dle meho nazoru zadne omezeni rybich produktu pri vstupu do Svedska z Norska neni. Omezujicim je vyvozni limit z Norska. Pokud nekdo vi o necem jinem, necht me doplni nebo opravi.

    #61755
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    janka napsal: Kdo se v tom lip vyzna, zde je odkaz http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2009:077:0001:0019:CS:PDF

    a stale mluvime o DOVOZNIM limitu do EU z tretich zemi!

    MifakM – jj, do toho se pocitaji vsechny ryby, musle a ostatni “potfory”

    Přesně tak 🙂

    #73391
    Folda
    Člen
    (26 odpovědí)

    Letos jsem bez problémů z Norska letecky odvezl 15kg, na letišti v Norsku žádné dotazy, jen v Praze mě odchytli čeští celníci a dělali dusno – co vezu, kolik toho mám, jestli je to zmrzlé a pořádně ani nevěděli, jestli se to může do ČR vůbec dovážet, tak spíše pozor na české straně:-D

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 16. až 19. (celkem z 19)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Jak převézt ryby z Norska letecky?

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...