Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (24 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Cesar a poslední změna proběhla před 7 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 31. až 42. (celkem z 42)
  • Autor
    Příspěvky
  • #272095
    jirka66
    Účastník
    (349 odpovědí)

    Když to díky soli zaroste tak, že s tím nejde hnout, tak asi pomůžou jen výše zmíněné způsoby. Ale občas se stane že to není tak ztracené a stejně s tím nejde hnout. Nebylo to tedy u Inline, ale mockrát mi stačil fígl od jednoho starého rybáře. Jdeš do podřepu a zezadu si dáš prut jakoby pod kolena, spojem doprostřed. Obě strany vedle kolen pevně chytneš a v tom podřepu dáš kolena od sebe. Vyvine se tím mnohem větší síla a zatím jsem tímto způsobem prut vždycky rozpojil, i když to jinak nešlo, fakt to funguje. Jo a pokud při tom ztratíš rovnováhu, můžeš prut rozsednout 🙂

    #272270
    trojhak
    Účastník
    (132 odpovědí)

    To jsou neskutečný vychytávky. Kluci díky moc za tipy, každej je originální.

    #272625
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Máte někdo zkušenosti s inline pruty od Cormoranu?

    #272632
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    K rozpojování dílů prutu – není to tedy zkušenost s inline pruty,ale s muškařskými,které svou subtilností nedovolují použití hrubé síly – ochladit.  Spoj obložit ledem nebo něčím zmraženým na několik minut.Povolí to.

    #272817
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Máte někdo zkušenosti s inline pruty od Cormoranu?

    Mám ho jako záložní, ale nechytám s ním. Kupoval jsem ho přes eshop a je to hrozný bidlo.

    #272826
    Ice
    Účastník
    (206 odpovědí)

    Mě by spíše zajímala akce a váha tohoto prutu.

    #275865
    lump
    Účastník
    (23 odpovědí)

    To: Michal, To blesk: Tak jaká je skutečně přepravní délka jeden píšete 68cm druhý 73 cm a všude v katalogu a na netu je 77cm. Rozhoduji se mezi tímto prutem a prutem od WFT (Prion). To WFT jsem měl možnost vidět o víkendu na FF(zdá se mě hodně náchylná na zlomení), ale Daiwu tam bohužel nikdo neměl.

    #275898
    Sim
    Správce
    (11222 odpovědí)

    Ahoj, na netu jsou nepřesné informce, opsané chybně z katalogu. Mám oba pruty skladem přepravní délky jsou jak píšeš, protože jeden je čtyřdílný a druhý třídílný. Oba mám ochytané a vyzkoušené, zatím na 48ks prodaných travelů, žádná reklamace. Osobně mám na ně zdolané ryby kolem 50kg na Maledivách.

    http://www.topfishing.eu/daiwa-sealine-x-treme-interline-15-30lbs-2-35m-travel-4-dily.html

    http://www.topfishing.eu/daiwa-sealine-x-treme-interline-30-40lbs-2-13m-travel-3-dily.html

    #275910
    lump
    Účastník
    (23 odpovědí)

    To:Sim Dik za odpověď. Jde mi pouze o to jak velkou tašku koupit na přepravu, pro uložení prutu. Ještě by mě zajímalo zda někdo nemá osobní zkušenost s prutem WFT Prion In line 50Lb 4díl.

    #275932
    Cesar
    Účastník
    (155 odpovědí)

    Kupoval jsem od Michala WFT Nord 68 travel asi čtyřdílný. Po první větší rybě v Norsku cca 12kg byl napůl. Když jsem to potom reklamoval, dovozce reklamaci zamítl a nabídl mi nový díl. To jsem odmítl já. Michal mě nabídl výměnou Daiwa sealine, souhlasil jsem. Nechal jsem u něj na prodejně ochytanou zlomeninu WFT a odvezl si fungl novou Daiwu. Mám ji dva roky absolutní spokojenost, bez jedinného zaváhání a myslím je lehčí než WFT. Má super akci, spojky nejsou vůbec cítit, akce jako u stand up prutu.

    #275945
    lump
    Účastník
    (23 odpovědí)

    To:Cesar A máš tu Daiwu 3-díl nebo 4-díl.

    #275946
    Cesar
    Účastník
    (155 odpovědí)

    Mám tu 3dílnou

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 31. až 42. (celkem z 42)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...