Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu II.sraz rybolovnorsko.cz v Praze 30.11.2013

  • Toto téma obsahuje celkem 664 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kulik a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 665)
  • Autor
    Příspěvky
  • #70841
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Kacka, teď jsem Ti odepisoval v diskusi o Bakkanu. Srazy, to je to správné místo, kde se dá sehnat kontakt na partu s volným místem nebo tip na zájezd, který hledáš.

    Jestli máš ráda vínečko vyber Prušánky, jestli to máte blíž ku Praze, tak tam. Nejlepší je jet na oba.

    #70853
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Ano sezona je v téměř v čoudu, ale dle mého a z diskuse vyplývá, že byla pro značnou část norků úspěšná. Tak se přes podzim a zimu přeneseme – budeme lovit v lese. V TV sdělili, že porostou houby v říjnu. Na přelomu září a října mě čeká Egypt (pro Pafku zkusím potkat nějaké murény) a pak pokecy a sraz a uteče to. Pomalu se dostávám z problémů, které již snad pominuly. Doléčím se ještě asi 15 dní.

    #70867
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Chystal jsem se na oba srazy, ale vyjdou mi jen Prušánky. Prahu mám blízko, ale ve stejném termínu je v Č.Budějovicích 3. ročník festivalu amatérských filmů Černá věž. Vzhledem k tomu, že ho pořádá můj skoro zeť a má dcera, zůstanu v ČB.

    Ale ta kolize termínů mě hodně mzrí. 🙁

    #70872
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to husky19:tak to mě moc mrzí,snad vyjde někdy ten sraz u pivka u Hrocha.

    #70877
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Máro a termín U hrocha plánujete na kdy? 😛

    #70880
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    mara45 napsal:

    to husky19:tak to mě moc mrzí,snad vyjde někdy ten sraz u pivka u Hrocha.

    Určitě, beru to jako hotovou věc. Jste velcí pohodáři a to já mám rád. 😎

    #70894
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Zravím vrátivší se pohodáře a přidávám se k dotazu netrpělivého Jirana, kdy bude další sraz u Hrocha nebo v novém, co vybral Vláďa? Aby se mohl dostavit i Jirka (Husky 19), tak by musel být ve čtvrtek, tak to nějak psal, ale ať to potvrdí. Jinak se na Vás už těším a to i na vyprávění příhod z Titranu. 😛

    #70902
    mira.sta
    Účastník
    (1492 odpovědí)

    rezervuju 3 mista 🙂

    Stanek 2x a Masek

    #70912
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    kulik napsal:

    Zravím vrátivší se pohodáře a přidávám se k dotazu netrpělivého Jirana, kdy bude další sraz u Hrocha nebo v novém, co vybral Vláďa? Aby se mohl dostavit i Jirka (Husky 19), tak by musel být ve čtvrtek, tak to nějak psal, ale ať to potvrdí. Jinak se na Vás už těším a to i na vyprávění příhod z Titranu.

    Má pravdu Jeník. Čtvrtek a pátek neučím a mohl bych přijet. A přijel bych rád!!8-)

    #70913
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Krome 26.9.2013 jsou ctvrtky OK 🙂 🙂

    #70917
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Ve středu 25. 9. se vracím z Norska a ve čtvrtek 26.9. pojedu do Brna vrátit Nakimu auto. Další termíny na říjen jsem také OK. :-D:-D:-D

    #70983
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    II.SRAZ RYBOLOVNORSKO

    v Praze – 30.11.2013

    12-13 hod. – prezence účastníků

    od 13 hod se budou konat přednášky

    Michal Simčo,Kikibut,Došky,Zerp,Daiwa,…

    (máme ještě něco rozjednané,průběžně doplníme,možná dorazí i Jakub Vágner)

    Po přednáškách bude následovat TOMBOLA o hodnotné ceny.

    Hlavní výhra bude zájezd do Norska

    Celá akce bude zakončena diskuzemi a volnou zábavou až do rána.

    Po dobu celé akce bude k dispozici teplý a studený bufet za 300,-Kč/osoba.Skladbu jídla dodáme.

    Částku prosím posílejte na účet – 249 789 238/0300 (do poznámky napiště své jméno a počet lidí),nebo zaplaťte hotově v rybářských potřebách ZERP v Praze 10,Francouzská 64.

    Asi 80 m od restaurace máme zamluvené ubytování pro 12-16 lidí za 500,- Kč.Až bude plno,tak zajistíme další.

    Parkování je zajištěno naproti restaurace.

    Více info Vám podáme zde na stránkách,nebo na e-mailu marek.zoul@seznam.cz,nebo na tel.603 563 002( Vláďa Zelenka ).

    Průběžně Vás budeme informovat o dalších podrobnostech.

    #70986
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Máro , já pojedu ve dvou, jako vloni.

    Ubytko chci . Předpokládám, že Doršák pojede taky ve dvou.

    Takže mi blokuj pokoj pro 4. Samozřejmě i se snídaní.

    #70989
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to007:určitě zajistíme.

    #71009
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Máro, peníze převedeny kulik + 2 a ještě mi rezervuj tu 1. cenu v tombole.:-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 665)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu II.sraz rybolovnorsko.cz v Praze 30.11.2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...