Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hodnocení článků

  • Toto téma obsahuje celkem 0 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Vlkous a poslední změna proběhla před 11 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4495
    Vlkous
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Tak nějak jsem zavzpomínal a když už jsem hledal a vyšťoural Mifákův Archiv map, tak mě napadla další věc. Je zde hodně dobrých článků. A mnoho z nich je již téměř zapomenuto. Myslím si, že pro nové “tváře” tohoto fóra by se na tohle téma dala dát “řeč”. Abychom oprášili některé skvosty. Myslím si, že je zde řada těch, kteří jsou v současnocsti každodeními hosty tohoto fóra a některé starší, parádní články nečetli. Pojďme usnadnit výběr.

    Případně bychom mohli vyhlásit anketu o třeba 3 nejlepší články napsané lidmi, kteří navštěvují tohle fórum.

    Já osobně mám dva favority.

    Na první místě u mě je článek o několika dílech.

    ZA NORSKÝM SNEM – autor Piskotus = tohle je spisovatelský skvost o výpravě do Norska. Veliká škoda, že nemá nějaké pokračování po roce atd.

    Na druhém místě je článek, který by si měl každý Norek přečíst vždy kdy už touhou po Norsku ” umírá ” a po přečtení zjistí, že neni sám…

    TRVALÁ SEVERSKÁ HOREČKA – autor vamor

    Skvělé dílko. Bible českých Norků. Pozor – s listopadem se blíží první fáze….. 🙂

    Jak to vidíte, vnímáte, cítíte vy.

Aktuálně je na stránce zobrazen 1 příspěvek (celkem z 1)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hodnocení článků

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...