Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hledáme rybáře – Norky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4465
    pupek
    Člen
    (3 odpovědí)

    Rozpadla se nám parta – zbyli jsme dva a rádi by jsme jeli v září do jižního nebo středního Norska na makrely.Můžeme i na sever na větší ryby, v Norsku jsme již byli několikrát . Auto máme a tímto hledáme další partáky 2-3 rybáře. Tel – 736479655

    #48339
    jms
    Účastník
    (10 odpovědí)
    #48350
    bocman
    Účastník
    (86 odpovědí)

    To jms:Mám taky takový problém.Rád bych se přidal k nějaké partě.Termín není důležitý.E-mail vladko.koten@seznam.cz

    #48549
    jms
    Účastník
    (10 odpovědí)

    Dva dědkové hledají dva spolucestující do Sorvika (cca 250 km nad Trondhaimem) od 12. 7. do 20. 7. 2013. Vše o lokalitě (kousek na otevřené moře), ubytování (luxusní)a lodi (21 stop/70 HP) možno zjistit zde:

    http://dintur.no/Holiday-in-Norway/Sørvika/

    Celkové náklady pro všechny cca 60 000 : 4 = 15 000 / norek + flaška Whisky (kvalitní !!!!). Velmi by jsme uvítali nějaké lepší/větší auto než můj 8 let starý Logánek.

    mikulec2@seznam.cz

    602360168

    #50930
    karelfish
    Člen
    (66 odpovědí)

    pupek napsal: Rozpadla se nám parta – zbyli jsme dva a rádi by jsme jeli v září do jižního nebo středního Norska na makrely.Můžeme i na sever na větší ryby, v Norsku jsme již byli několikrát . Auto máme a tímto hledáme další partáky 2-3 rybáře. Tel – 736479655

    Zdravím, pokud nabídka ještě platí, mám zájem. Jsem sám, v Norsku jsem byl 1x. Dal bych přednost cestě spíše do středního Norska,aby byly jak makrely, tak i něco jiného.Může být září,ale i jiný termín.Pilkruji i vláčím.Karel Kralupy n. Vlt.

    #51153
    voky
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Scháním jednoho nebo dva rybáře do Norska kraj Nordland místo Aldersund. V termínu 6.7. – 13.7. 2013. Jedeme v šesti skoro novým Fordem Transit pro 9 lidí ,máme 2 hlinikové lodě s echolotem , GPS mapovým plotrem ,motory 40 hp.Nový dům 3 ložnice přímo na molu . Ideální řidice. Milan Vokál tel: 602854809 vokalmilan@volny.cz

    #327160
    jardak446
    Účastník
    (52 odpovědí)

    Zdravim. Na roky 2021 a dale hledame norky na zalozeni nove party! Pocet nerozhoduje. Sejdeme se na pivku a probereme to? Jsme od Prahy…

    #329131
    jardak446
    Účastník
    (52 odpovědí)

    Tak prvni pokus o zalozeni party se nezdaril. Zkusim se tedy pridat ja k nejake parte, kteda by prijala noveho clena? Nebo nejaky jednotlivec, ktety by vyrazil s cestovkou?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hledáme rybáře – Norky

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...