Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hledáme 2 rybáře na ryby do Norska

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32306
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    nechápu jak můžeš shánět od 10.3. rybáře když to napíšeš 13.3 to mě hlava nebere

    #32308
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    ja tam vidím od 10. 4. – 21. 4. 2012

    #32311
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    TO zabjan:Chce to číst pořádně článek:-x:-x:-x Přibereme 2 rybáře na soukromý zájezd do Norska na ryby v termínu 10.4 – 21.4 2012.

    #32312
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    Zabjan to četl správně, on to později Barique editací změnil. Také jsem si toho všiml, ale nereagoval jsem. Četl jsem to prakticky ihned po vložení.Ale došlo mi , že tam je od Barique překlep. Také občas píšu ještě rok 2011, i když už je rok 2012.:-D:-D:-D

    #4292
    Zdeněk
    Člen
    (7 odpovědí)

    Přibereme 2 rybáře na soukromý zájezd do Norska na ryby v termínu 10.4 – 21.4 2012. Ubytování zajištěno. Vyzkoušená lokalita na hraně moře (střední Norsko –poblíž Trondheimu). S vybavením vypomůžeme..rychlé jednání..termín se blíží. Odjezd z Třebíče, směr Praha, Ústí n.Labem

    Cena 11 – 12000Kč, dle kurzů Euro a Nok. Detaily osobně ..na tel: 77452104 nebo mail: bariqe@seznam.cz(604871030)

    null

    #32313
    Zdeněk
    Člen
    (7 odpovědí)

    Já jsem to při zadávání splet, zabjan mě hned upozornil a já to opravil…:-)…tak co, nemáte někdo zájem ? Jedeme na do Norska už nejmíň po patnáctý, takže žádní nováčci..i když v týhle diskuzi jsem titul “nováček” dostal..8-)

    #32314
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Upřesni trochu lokalitu. Střední norsko, poblíž Trondheimu je příliš moc široký pojem…

    #32315
    Zdeněk
    Člen
    (7 odpovědí)

    Upřesnění lokality

    Jedou dvě auta. My jsme 4- dva kamarádi nám odpadli,takže by nás mělo být v autě 6. Jedeme devítimístným Ducatem. Lokalita ..Roan. Pokud máš Google Earth tak ti to pod tímhle názvem najde. Bariqe

    #32325
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    to Bariqe :

    jedete na Sorviku ? Tam jsem byl loni v srpnu. V okolí Roanu je asi 4 -5 ubytovacích lokalit , co vím. Je to tam hezký a lokalita dost podobná Harbaku, koneckonců , Harbak je za kopcem.Jel bych hned, ale nemohu.:-):-):-)V květnu jedu na Vega.

    ahoj a hodně štestí. Luboš

    #32365
    Zdeněk
    Člen
    (7 odpovědí)

    to lubos : Ano, Harbak je opravdu za rohem. Tam jsme byli v 2009. Většinou jsme tam tahali černý tresky a pár obecných. A také u obsluhovaných sádek..odkud nás Norové vyháněli, i když jsme byli dost daleko, jsme trhali jako o život. Později jsme se dověděli, že tam vede kabel a bylo to jasné:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hledáme 2 rybáře na ryby do Norska

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...