Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2016… (old)

  • Toto téma obsahuje celkem 41 odpovědí. Do diskuze (21 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 8 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 31. až 42. (celkem z 42)
  • Autor
    Příspěvky
  • #136206
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Na Podkově jsme nechytli ani šupinku (polovina srpna 2014), ale vůbec nám to nevadilo, protože ryby byly všude kolem. Polaci a obecné na mělčinách hned za výjezdem z přístavu u Honzy, Polačí kámen to také jistil, a 37″ nám vydala hezkých pár beden štikozubců.

    Dolmoy není jenom o Podkově – je tam spousta krásných jiných míst a pokud není člověk úplný dřevo, tak zachytá každý (a pokud je dřevo, zeptá se Honzy a ten mu poradí). Letos jedeme od 10.6. a už teď brousíme trojháčky 🙂

    #136208
    vlastina
    Účastník
    (226 odpovědí)

    😀

    #136213
    Dušan
    Účastník
    (74 odpovědí)

    Ájeje zase se to někam zvrtlo.

    No byl sem u Honzy 5x a nikdy se mi nestěžoval, že by mu mizely z kuchyněk lžíce jak malé tak velké :). Ale co vím jistě, pochvaloval si , že většinou rybáři přijedou a kupují si u něj osvědčené pilkry nebo gumy.

    Tak mi to nějak nesedí na ty vaše profi tvrzení :).

    Tak asi něco děláme špatně paní Vlastino, za profíka se nepovažuji, rybaření beru jak relax a oddech a pěkná treska je pro mně pěkná ryba ať mi skočí na gumu nebo na lžíčku :).

    Jezdí tam taky rybáři co neberou nic jiné než makrely nebo kelery. Je to pro ně o chuti a využití, nejen o pocitu s chytání. Ale to je každého věc.

    Pro mně je závěr takový, že Dollmoy není jen podkova. A to samé platí na jiných revírech.

    #136216
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    beboo naprostý souhlas. Já na podkovu koukám z baráku a ta fronta lodí která se tam někdy vytvoří je nad moje chápání. Já jenom psal o tom, že polaky chytneš i v květnu natož v červnu na který tu byl dotaz a ty jsi mu psal o tom , že vám teprve najeli až někdy v půlce června. To už tam určitě byli, ale hold nežrali.:-P

    Jinak za 59 opět Dolmoy.

    #136233
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Když jedu okolo a vidím tu frontu ani tam nejedu. Těch podmořských vrcholu je tam více.

    #136234
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Když jedu okolo a vidím tu frontu ani tam nejedu. Těch podmořských vrcholu je tam více.

    #142217
    Peetr
    Účastník
    (9 odpovědí)

    Kam zmizely všechny fotky a aktuální info od Honzy Dufka z Dolmoy? a i následna diskuse? P

    #142218
    Peetr
    Účastník
    (9 odpovědí)

    👿  vratte puvodní diskusi i s fotkama…. ! tohle se dost nepovedlo!

    • Odpověď byla upravena před 8 roky a 6 měsíci uživatelem Peetr.
    #142221
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Kam zmizely všechny fotky a aktuální info od Honzy Dufka z Dolmoy? a i následna diskuse? P

    V diskuzi se podařilo přenést pouze příspěvky, nikoliv už obrázky. Posledních šest dnů diskuze je pryč, protože se stará verze webu zpoloviny zhroutila.

    #144504
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..než to kluci dají zase dokupy aby se v tom běžný uživatel vyznal, fotky budou u nás na webu nebo na fb…jak dlouho to se uvidí, ale nové fotky krásných mníků a nových lodí už tam visí….

    #144549
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    ..než to kluci dají zase dokupy aby se v tom běžný uživatel vyznal, fotky budou u nás na webu nebo na fb…jak dlouho to se uvidí, ale nové fotky krásných mníků a nových lodí už tam visí….

    Problémy jsou s příspěvky vloženýma do minulé diskuze. Příspěvky co se vloží do této verze už nikam nezmizí. Schválně zkus vložit pár fotek a nějaký text k nim. Jde vkládat i více fotek do jednoho příspěvku. 😉

     

    #157976
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Toto téma se uzamčelo. Pokračujte prosím v navazujícím Hitra, Froya, Dolmoy a střední Norsko 2016. Děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 31. až 42. (celkem z 42)

Téma ‚Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2016… (old)’ nepřijímá nové odpovědi.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2016… (old)

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...