Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 912)
  • Autor
    Příspěvky
  • #108752
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Už aby otevřeli další kempy nebo se ryb od jinud nedočkáme.Ale podle příspěvku je v Norsku více rybářu a né jenom na Dolmoy.Koukám ryby všehochuť a hlavně polaci,tak ani není co dodat prostě SUPER.Na co jdou ti polaci?

    #108757
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Od pátku jsem na Dolmoy 😎 Snad se zadaří jako loni

    #108758
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Lipenak napsal:

    Od pátku jsem na Dolmoy Snad se zadaří jako loni

    Tak ať se daří a budeme se těšit na reporty.

    #108759
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    kim napsal:

    Jak znám Kulika ten by nejraději řešil některý z jeho příštích zájezdů asi takto: Sestavil by tým z norků, kteří něco (hlavně nástrahy) vyrábí, vylepšují a pod. Současně by tam museli být ti, kteří přemýšlí např. nad technikou lovu, proudem, profilem dna a podle toho se rozhodují jakým způsobem např. v daný den lovit. Z výše uvedeného ba v jeho týmu byli např. Husky, Jigin, Harty, Roman a další, kteří zde prezentují své výrobky. Nevím však na jaké lokalitě ve středním Norsku by se dohodli.

    Kime :já jdu do všeho, když je dobrá parta.Mám rád lidi co si chtějí Norsko užít se vším všudy.To znamená když tam jedu na ryby,tak za Oslem už začnu myslet jako ryba a všechno ostatní jde za hlavu.Nevadí když prší nebo sněží,fouká, vždy si najdu nějaký způsob jak být na vodě nebo u vody a lovit.A lokalita? Já byl dvakrát i na jihu Norska a ryby jsou tam taky ač si plno lidí myslí že tomu tak není.A jak už jsem psal dříve ,tak tam klidně budu spát ve stanu. A co mně nejvíce nase..?Otázky typu mně to nebaví,tady to nebere,tam by to bylo lepší,mně je zima,už abych byl doma atd.

    #108763
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Honzo moc krásný ryby…

    Za tři týdny vyrážíme na Hitru k Edenu,tak doufám,že polaci budou kousat.

    #108798
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    mara45 napsal:

    Honzo moc krásný ryby…

    Za tři týdny vyrážíme na Hitru k Edenu,tak doufám,že polaci budou kousat.

    To vis ze budou kousat, Marenko. A Honzovi Lipenakovi preji stastnou cestu a tez mirny vitr. Verim ze se zadari.

    #108805
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Děkuju Petře za přání a to víš, že ty žížaly od tebe zase provětrám 😀

    #108918
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..pár zajímavějších rybek se pochytalo, polaků hodně, tresky hezky berou, mníci…a počasí jak v létě, jen aby nám to takhle vydrželo…

    #108919
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #108927
    Ladik
    Účastník
    (68 odpovědí)

    Lipenaku-Honzo dej jim tam za usi,zdravi te kluci z brandejsa,snad se zase k tobe bojdem podivat nejak nam to nevychazi,tak podavej info

    #108951
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #109023
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Zdravím, včera jsme již na chvilku vyjeli a povedl se hezký polak 96 cm 😎

    #109034
    Snehulak
    Člen
    (10 odpovědí)

    Zdravím všechny “norky”, kteří už vytahují ty krásné kousky a dráždí nás, co tam teprve vyjedeme. Naše partička to má na Hitru za 24, tak jsem zvědavý jestli se nám taky zadaří, jako všem chlapům, co prezentují své úlovky na těchto stránkách.

    #109105
    Lipenak
    Účastník
    (192 odpovědí)

    Polaci jsou už i na mělčinách, dnes se povedli další cca 10 ks

    #109117
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..k večeru jsme zkusili mníky..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 912)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...