Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 912)
  • Autor
    Příspěvky
  • #108615
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..ještě jednou “černé torpédo” a pěkná fotka z lodi…117cm/15kg..:-)

    #108639
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kime, trefil jsi se do černého a takový tým a samozřejmě i s Tebou jako kapitánem bych bral hned a jel ještě dnes, neboť sbaleno mám. Vzali bychom to po týdnu AVEROY, SMOLA, TITRAN, DOLMOYA a samozřejmě naše milovaná HITRA u EDENu. To by byl zájezd století a tak bychom museli vzít i Pafku jako reportéra.:-P

    Kime, je to hozená rukavice a je to jen o tom to zorganizovat, tak kdo se toho ujme?????;-)

    #108640
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Honzo, kde se to nachytalo? Myslím, že u INTHIANU.:-?

    #108643
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Kime,to je dobrý nápad:-Dseženem karaván,měsíc dovolený a objedem všechny kempy..:-D:-D:-D

    #108644
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Jinak musím pochválit reporty, hezky se to rozjíždí a my co jsme zatím doma….je to na nevydržení…:-D

    #108651
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kuliku. Budeš se muset organizací takové cesty co naznačuje Jigin ujmout sám. Já jsem od cestovatelů již dne 19.4. dostal za úkol naplánovat atd. cestu do Indonesie (ostrovy Banda, Moluky a Sulawesi) na dva měsíce pobytu. Připadá to na duben a květen 2016 – není období děšťů. Již nyní studuji tamní aktuální situaci a pod. Přeji Vaší cestě mnoho loveckých zážitků a důležité je, že tam bude Pafka – dokumentace a pod.

    #108652
    Radek123
    Člen
    (92 odpovědí)

    Jedu s váma,to by byla životní akce.:-P

    #108653
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Zní to lákavě, bohužel mám ještě 8 let do důchodu, takže bych se po měsíci pak pracovně asi neměl kam vrátit 🙂 🙂

    O domově nemluvě 😀 😀

    #108657
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    kulik napsal:

    Kime, trefil jsi se do černého a takový tým a samozřejmě i s Tebou jako kapitánem bych bral hned a jel ještě dnes, neboť sbaleno mám. Vzali bychom to po týdnu AVEROY, SMOLA, TITRAN, DOLMOYA a samozřejmě naše milovaná HITRA u EDENu. To by byl zájezd století a tak bychom museli vzít i Pafku jako reportéra.

    Kime, je to hozená rukavice a je to jen o tom to zorganizovat, tak kdo se toho ujme?????

    Tak s touhle partou, s tou JO!! Tomu bych rozuměl. Velmi rád bych předal svou kapitánskou pásku zkušenějšímu “Norkovi” a vyrazil s vámi!!! 8-)8-)8-)8-)8-)

    #108659
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Jirko, kapitán, ale není kormidelník a tato funkce by Ti zůstala!!!:-P

    Nyní se hledá organizátor neboli velitel skupiny. My nevojáci máme jiná pravidla.:-D

    A mám to pochopit, že se hlásíš i o funkci velitele neboli organizátora akce????:-D

    #108686
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Honzíku, je to stejné jako u nás. Jsem kapitánem skupiny,(všechno zařídit, zabukovat, zjistit, namailovat, vytelefonovat, vyřídit, ….) ale volant na lodi rád přenechávám někomu jinému. Sice se mi to často nepodaří, ale snažím se.:-D

    Kdybych měl tolik času, hned bych se toho ujal. Ani ne tak to zařídit, ale absolvovat. Přeci jenom musím ještě nějakou chvíli chodit do práce. 😕

    #108688
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To já zvažuji, že už od poloviny příštího roku (2016) nebudu pracovat a tak vymýšlím co by se dalo udělat nebo kde bych se mohl uplatnit či upíchnout na severu, na více než 10 dní, abych si to užil, vyzkoušel vše nové a přitom byl třeba i užitečný.:-)

    #108736
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..vybrané fotky z dnešního odpoledne, přijíždějí další lodě tak uvidíme co přivezou, ale trochu nám fouklo a prý to bylo v driftu rychlé a náročné..Ale popasovali se s tím lovci statečně..:)

    #108737
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    #108738
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 912)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...