Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 811. až 825. (celkem z 912)
  • Autor
    Příspěvky
  • #120671
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..už začínají ty úžasné podzimní západy

    #120672
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Jó srandičky na to Vás užije, ale přišel jsem od Honzy P. a jsem nějaký unavený.:-P

    #120673
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Honzo, krásní mníci. Gratulace lovcům.:-|:-|

    #120684
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak nám nastalo období dešťů a silného větru, ach jó.8-O

    #120686
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Honzo. Prohlížel jsem meteoradar Evropy a ten mrak je hodně dlouhý. No snad to přejde a nebude se Vám tam točit.

    #120762
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Včera pršelo a tak jsme vyrazili do Filanu na nákup. V poledne přestalo pršet a vyjeli jsme na vodu. Byl jsem natěšený, ale byl to den, jak se říká “blbec”. Co jsem udělal tak to bylo špatně, kam jsem nahodil, tak jsem to tam utrhnul. Když jsem chytnul rybu, tak tu nejmenší v celém Norsku.:-x

    Jinak se chytl mník 125 cm, dost větších doršů, největší něco přes metr, salátoví keleři a makrely, kterých je tu oproti loňsku méně a jsou menší.

    V noci začalo pršet, spíš lejt a takto to je i nyní ráno. Ještě se i rozfoukalo a vypadá to, že bude takto až do odjezdu. 😕

    #120765
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Honzíku nesmutni. Já si myslím, že ty máš těch nástrah tolik, že můžeš trhat každý třetí nához, akorát, že leze na nervy to potom v tom houpání na lodi navazovat. (to se potom občas člověku udělá i trošku špatně)

    Kdyby Ti něco došlo, tak já ti to odleju…

    #120766
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Romane děkuji, vím, že jsi kamarád, ale jak píšeš ještě mám co trhat.:-P

    Smutním však z počasí, které je letos na severu obzvláště specifické a to říkají i samotní Norové. 😐

    #120769
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Venku neprší, ale leje a tak sedíme a tloustneme. Je to bída. Doufejme, že se ještě dostaneme na vodu, vyhlídky nejsou nic moc.:-E

    #120771
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    No to je počasí ale domů podle předpovědi prijrdes do podzimu. Ono se to zlomí a ještě si uzijes.

    #120772
    roman1312
    Účastník
    (802 odpovědí)

    Honzíku, vím o čem mluvíš….my jsme dopadli ještě mnohem hůř. Z celého 5. turnusu jsme se dostali na plotny 2x a z toho jsme ještě jednu vyjížďku problinkali. Samozřejmě, že ve fjordu ryby nebyly-maximálně doršky do 60 cm. Bída….

    #120780
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pokud by to aspoň trochu šlo, tak vyjedeme. Přestalo pršet a i vítr byl lepší, ale nyní už zase leje. Mohu konstatovat, že tato výprava do Norska, bez ohledu jak to bude do odjezdu, bude tou nejméně úspěšnou v mých dosavadních výpravách.:-x

    #120782
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    kulik napsal:

    Pokud by to aspoň trochu šlo, tak vyjedeme. Přestalo pršet a i vítr byl lepší, ale nyní už zase leje. Mohu konstatovat, že tato výprava do Norska, bez ohledu jak to bude do odjezdu, bude tou nejméně úspěšnou v mých dosavadních výpravách.

    Do kdy tam jste?Já odjíždím zítra na Hitru,v pondělí jsme tam a to už

    bude dobré počasí:-):-):-)

    Letos v Aure první turnus počasí paráda,předtím a potom hrůza,loni taky bez prostojů,tak snad to vyjde i září. 😀

    #120784
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Odjíždíme ve středu a zatím to vypadá bledě. Nyní svítí sluníčko, ale i před přístavem v kempu Edenu se dělají čepičky. V noci tak lilo, že to zaplavilo lodě. Pokud neleje tak fičí a takto se to střídá a vypadá , že to vydrží do odjezdu. 🙁

    #120791
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Koukal jsem na počasí a ani se té Kulíkově skepsi a pesimismu nedivím. Tak snad to nebude tak zlé jak to vypadá. Držím palce Honzíku!!!:-?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 811. až 825. (celkem z 912)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...