Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 751. až 765. (celkem z 912)
  • Autor
    Příspěvky
  • #119269
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..nenasytný ostroun..naštěstí jen jeden..

    #119270
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..a další štikoun..:-D

    #119325
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    honza dufek napsal:

    …večer s nejmenším rybářem co jsem měl kdy na lodi…dával to jako zkušený mazák..a vypálil hned pěknou devadesátku..

    To je teda frajer,já mám štikozubce něco málo přes čtyřicet8-O

    #119419
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    Ví někdo,zda tunel na Hitru je placený ? Díky za info.

    #119420
    Chebak
    Člen
    (58 odpovědí)

    Tunel na Hitru je zadara stejně jako na Froyu.

    #119428
    rybarik
    Účastník
    (295 odpovědí)

    čau ,ja myslim stare nie,nove ano platil som dvakrat , tusim ze 67nok a52 nok medzi Orkanger-Hitra Hitru

    #119559
    Oli
    Účastník
    (16 odpovědí)

    Průjezd tunelem na Hitru je zdarma 😎

    #119562
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Už několik let je to tak, že tunely Hitra i Froya jsou zdarma. Každý rok ale přibývá před Hitrou placených úseků (tunelů). Je jasně nejpohodlnější si zaplatit Autopass a nic neřešit. 😉

    #119658
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Odjezd máme za 10 dní na Hitru s CK EDENem a tak mě začíná zajímat jak jdou polaci, mníci, štikáči, makrely, keleři a to v jakých hloubkách a na co a případně i kde.:-?

    Díky, už se nemůžeme dočkat.:-P

    #119659
    Petr Schmitt
    Účastník
    (2 odpovědí)

    Ahoj, jak to vypadá v Rybářském ráji? 🙂 jedeme dnes večer tak mě zajímá v podstatě vše. 🙂

    #119664
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Jejda, Kulíku, ty mě ale štveš se svým brzkým odjezdem. My to máme za 29!!!

    Na celý víkend ale přijede Naki z Brna a máme skvěle naplánovaný víkend. V pátek kroužkovaný ležák od Budvaru v Malém pivovaru spolu s grilovaným kolínkem, nebo pečená žebra a v sobotu grilovačka v pergole s uzením mořských ryb a kytarovou produkcí. Krůta už odpočívá naložená v lednici, hosté jsou sezváni a na ryby je ještě dost času. ;-):-D:-D

    Bude to náročný víkend!!!8-)8-)8-)

    #119665
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Včera na pivku byl Kulík naprosto vyrovnaný a snad již soustředěný na zážitky. Nejsem si jist, zda hovořil o tom, že si musí ještě něco přikoupit. S kolegou, který tam také bude spřádali plány. Měl by mít s sebou nějakou tyč, aby mohl fotit pod hladinou – ať mu to vyjde.

    #119926
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..loni norští nováčci (táta, máma,synek..), letos už čapou štikozubčí metrovky…103/8kg..

    #119928
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..podvečer krásně vyjíždějí do malých kelírků polaci, makrel je plný Froyafjord, od 20 cm až po kilovky…štikozubci koušou statečně, přes den jsou hlouběji na cca 60-70 metrech, na večer vystoupají až na dvacet metrů a začnou bušit do malých makrelek..teplota 25 C, vítr 0 m/s..salátoví keleři okolo Hallarevetu a Edoyarevetu v uspokojivém množství…

    #119929
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Honzo,dobré zprávy.Díky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 751. až 765. (celkem z 912)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...