Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (celkem z 912)
  • Autor
    Příspěvky
  • #117174
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Honzo, super:-P

    #117179
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Móc pěkné. Jen tak dál. Keleři jsou z podkovy a nebo ze zlomů kolem Nordklákkenu?:-|

    Jsem zvědav zda se mi za 52 dní taky nějaký povede.:-?

    Gratulace úspěšným lovcům.:-P

    #117192
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Jó,Pepa P. je pan rybář!

    #117473
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    včerejší zakončení Hejzlarovic party ve velkém stylu..”Jedeme na Podkovu pro kelera”… a za hodinku byli zpátky…110cm..:-D

    Tak zase za rok pánové, budeme se moc těšit…

    #117475
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    A jak řekli, tak udělali. :-P:-P:-P Tak to ma byť, tak je to spávne. :-P:-P:-P

    #117581
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    V noci jsme se vrátili z Edenu. Přes moji velice nepříjemnou událost při pobytu (Kulik a Cenda vědí o čem je řeč – neměl jsem náladu psát) se dařilo. Polaci a obecné šli převážně na mělčinách 5 – 15 m. Nejvíce od chaluh od moře. Polaci se nejvíce hýbali když proudila voda a bylo jedno či při přílivu či odlivu. Velikost polaků nejvíce 80-90 cm dva byli 102 cm, obecná 103 cm. Kousali take bez rozdílů barvy a druhů -zoomy. Fotky a podvodní video dodáme později, až se zpracují. Kolega měl na prutě asi 70 cm polaka a zakousl se do něho halibut. Chvíli se přetahovali a nakonec halík vyhrál I když ho dostali až k lodi. Polovina polaka byla sedřená. Byli to nováčci a jen koukali co se to děje. Ještě jeden pyskoun a ostroun asi 5 m od břehu z 15 m.

    #117611
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Kim:doufám,že na srazu nám řekneš více?Ahoj u pivka…

    #117621
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Maro ano povím co se mně stalo, není to žádné tajemství. Může se to stat každému na dovolené.

    #117625
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Rozhodně nejsem zvědavý člověk, Kime, ale co se může stát takovému mořskému vlkovi na dovolené,že ani nechce psát, je mi záhadou.

    Snad to není nic zásadního. 😕

    #117626
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Při filetování lososů, jsem si odložil ledvinu, ve které jsem měl peněženku, platební kartu, pas, kartu pojištění. Ledvinu si někdo přivlastnil, vybral veškeré finance z peněženky a následně kolegové našli pas, karty a prázdnou peněženku ( v ní zůstalo pouze heslo na internet) v popelnici. Prostě nepříjemnost.

    #117627
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    NO TO SI DĚLÁŠ SRANDU. :-E:-E:-E:-E

    #117628
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    To je opravdu hrozny. Kdyz rybar okrade rybare.

    #117636
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Hmmm, pripomina mi to Jostolen, kdyz mi nekdo vycoroval filetak 🙁 🙁

    Je to hruza, co za svoloc zacina do Norska jezdit 🙁 🙁

    Vsak ono na ne jednou dojde …

    #117658
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Došky srandu si nedělám – vím, že to tak nebereš a byla to jen řečnická otázka. Největší obavy jsem měl z karty – byla bezkontaktní. Zavolal jsem domů a manželka ji zablokovala. Bohužel takovým jevům se v budoucnu nevyhneme, resp. je nelze vyloučit. Ani kdyby se delegat strhal nemůže za takové lidi nést odpovědnost. Rovněž tak jakákoliv CK za to nemůže. Je to jeden z bodů při poučení na počátku zájezdu. To už v minulosti mě uzmuli kameru. Dobrým a účinným zásahem Fišera se našla. Nedovolil totiž vystoupit z lidem z autobusu dokud se nenajde. Dotyčný na svoji obranu uvedl, že mu do zavazadla spadla a dokonce se taška sama zavřela na zip.

    #117676
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    Jak píše Pafka, to že mu někdo šluknul fileťák, se dá ještě jakš takš pochopit (Pafko, dám ti jinej), sebere ho na filetárně, později zjistí, že není jeho a je mu již trapné to přiznat. Ne, že bych to schvaloval, ale pochopit se to dá. :-|:-|:-|:-| Ovšem ukrást kolegovi doklady, peněženku atd. je skutečně trestuhodné. Je to neomluvitelné a bohužel v Norsku se to vyjímá ještě několikanásobně více, než u nás. Tam stále ještě doufáme v nezkaženost a v minimální kriminalitu.Bohužel. Je to hnus velebnosti. :-(:-(:-(:-(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (celkem z 912)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...