Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 912)
  • Autor
    Příspěvky
  • #112752
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Jak je vidět z reportů tak se musí vody okolo Hitry a Dolmoy doslova vařit. Loni vlivem počasí se tak nedařilo. No ještě by se měl pochlubit p. Fišer. Loni měl uloveno asi 6 polaků, které chytajíc ze břehu si schovával do “jezírka”. Náhle při pílivu přišla vlna a spláchla je zpět do moře. Další kolega vyndaval více jak metrového halíka na molo, které se zhouplo a halda byl rovněž “vrácen” do svého živlu.

    #112758
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kime, ty taky práskneš i to co nevíš.:-P

    #112759
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Evžen ještě filetuje a nebo spí, žádná informace.:-x

    #112766
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kulíku. Ta fakta mám přímo od autorů, kteří o ty ryby přišli. Není to žádná rybářská latina. V úterý v kolik můžeš?

    #112783
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kime v 17:00 Hod je tam zamluven stůl na kulika. Přijde Čenda, Honza , Ty, Já a možná Jarin.:-|

    #112789
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Aktuální zpráva:Evženova loď se vrátila z lovu.Jestli toho nachytali stejně jako první den,tak to mají ve filetárně do rána.Těšíme se na zprávičku.Užijte si filetování.Já jdu do peří.

    #112801
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Evžene, velká gratulace, jen tak dál a ty přes metr určitě přijdou.:-P

    #112955
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    V pátek pátého června jsme se vrátili ze Storfosna Krakvag domů a o den dříve než jsme plánovali.Letošní Norsko co se týče počasí s náma pěkně vypeklo.Jako první musím napsat, že se nedalo vůbec spolehnout na předpověď počasí.A takové počasí co jezdím do Norska jsem ještě neměl a nezažil.Od stále se měnicího směru a síly větru a neustálích přeháněk,nebo když už konečně nefoukalo tak hustá nízká oblačnost že pomálu ani nebylo vidět.Prostě počasí nic moc.Co se týče ryb ,tak vůbec nebyly v hejnech a vyprovokovat je k záběru bylo obtížnější více než roky předešlé.A bylo jedno jesli šlo o mělčiny nebo hloubky.Tresku obecnou největší něco málo přes metr a Polak 96cm.Bohužel jsem chtěl metrového,ale nepovedlo se a počasí tomu nepřispělo.Ale na počet ryb si nestěžuji a naše parta z přehledem nachytala což se v našem turnuse partám zdaleka nepodařilo.Další zítra:-P

    #112958
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Harty kamaráde,sedíme na chajdě fouká jak prase…nevyjedem asi ani zítra.Ryb je dost, akorát ten kdo bude řídit nebude moct lovit…:-S

    #112960
    Kolinak
    Člen
    (22 odpovědí)

    Hlaseni z Edenu na Hitre – dnes fouka tak jen kratka projizdka k vratum zde chyceno 5 polaku a 7 dorsu velikosti 67 az 81 cm. Vcera a predevcirem nocni lov, ktery byl velmi uspesny. Nejvetsi polak 96 cm a dors 93 cm. Ryb bylo nachytano nejvice okolo ostrovu vlevo smerem ke kanalu. Pomer chycenych ryb dors – polak 1 : 2. Vcera mi neslo se prihlasit do diskuze tak report podavam az dnes. Foto ryb bude teprveve ve vysledne zprave nechce nejak pracovat technika.

    #112964
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    to Harty:..není divu, norové hlásí nejchladnější jaro a léto ve středním Norsku za posledních patnáct let. Je to vidět i na přírodě: polaci ani mníci nejsou vytření, loni touto dobou už kolem mola plavali racčí mladí a dožadovali se nějakého sousta od rybářů, dnes jsem při obchůzce se Sárou narazil teprve na čerstvě vylíhlá kuřata racků, chodíváme okolo hnízda už skoro měsíc…

    #112982
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Zdravím Evženovu partu na Hitru a díky za zprávu.Jsem rád,že se daří a přeji Vám úspěchy i po zbytek pobytu.Samozřejně se těšíme na další info a možná i na nějakou fotku.Pozdrav Milanovi a Asťovi.Před chvílí jsem se vrátil z pokecu s kimem,kulíkem,Honzou P. a dalšími norky.Chytali jsme s Váma a vzpomínali.

    #113004
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Zdravím Vás všechny a z Vašich informací nemám moc velkou radost, ale větru a dešti neporučíme. Zítra vyrážíme na Averoy a už se moc těšíme. Plánů a představ máme na rozdávání, ale co to počasí?:-x

    Tak jsme s Honzou Pecinou zakoupili náhradní plovoucí oblečky na převlečení a pokud vítr dovolí, jdeme do všeho.8-O

    Evženovi, Pavlovi a všem ostatním v Norsku, přejeme lepší počasí a hodně krásných ryb.:-P

    #113029
    husky19
    Účastník
    (1722 odpovědí)

    Honzíku, přeji šťastnou cestu a dobré počasí. Právě čekám na Pafku, který jede ke mně na kafíčko. :o)

    #113031
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Honzíku, přeji šťastnou cestu a dobré počasí. Právě čekám na Pafku, který jede ke mně na kafíčko. :o)

    Vy máte život. Pafka vymetá všechny kouty republiky. Včera byl na kafíčku u nás. :-P:-P:-P:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 451. až 465. (celkem z 912)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra,Froya,Dolmoy a střední Norsko 2015…

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...