Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel ZM a poslední změna proběhla před 13 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3705
    rob
    Účastník
    (35 odpovědí)

    Jedu v únoru na Hitru do oblasti Grefsnesvágen.Nevím na co se mám připravit,a jestli vtéto době ryby vůbec kolem Hitry jsou.

    #14248
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (140 odpovědí)

    Ahoj rob,

    připrav se hlavně na sníh a mraz!

    Pozdrav, Kormoran:-D

    #14251
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Sníh, mráz a žádné ryby..zbytečně vyhozené peníze a zklamání. Radši jeď třeba v květnu, kdy je ryb hodně..ani kutr z Titranu ti v únoru nepojede na ryby..

    #14253
    Luboš LUCIUS
    Účastník
    (131 odpovědí)

    My byly v únoru na ostrově Vega , což je asi o 500 km výše( po silnici ) a ryb bylo dost, hlavně i počasí bylo lepší a to i než u nás v ČR tou dobou . Ale to může a nemusí být – prostě Norsko. Tam nikdy nevíš.Já bych to nezatracoval,ale s Hitrou nemám zkušenost, tam jsem zatím nebyl. Letos se to docela povedlo, oproti loňsku v březnu na Harbaku, tam jsme vyjely snad jen 4 x za 10 dní pobytu.Ryby jsou na větších hloubkách a je to spíše na pilkry.Hlavně to chce mít štěstí na počasí.

    #14254
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (5 odpovědí)

    Byl jsem letos koncem února soukromě na Hitře, bylo dost sněhu, ale rybaření bylo špičkové, bylo to hlavně o dorších a hlavně velké ryby, všechno na malých hloubkách, tak kolem 20m. Příšrí rok pojedeme zase. Nemělo to chybu.Domorodci říkají, že únor a začátek března většinou nejsou větry a je klidné moře. Už se těším.

    #14360
    Sten76
    Účastník
    (208 odpovědí)

    Ahoj ROBe. Minulej rok se chystala taky rybačka v Grefsnesvagen a byla zrušena, protože na základně jim zamrzla voda a odpady. Prý už se to dlouho nestalo. Jedeš s CA HITRA? Ta to právě organizovala, ale všichni pak dostali 50 procent slevu na další termín a vše proběhlo korektně. Já s nima byl několikrát a zabezpečení, lodě i ubytování bez chyby. Kluci se o to opravdu starají. No a v únoru bych to nezatracoval. Je to jedno z období, kdy si můžeš dobře zalovit, ale také to může být obráceně. Bude záležet na počasí. Měj se a ať se daří.

    #14383
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Lukas napsal:

    Byl jsem letos koncem února soukromě na Hitře, bylo dost sněhu, ale rybaření bylo špičkové, bylo to hlavně o dorších a hlavně velké ryby, všechno na malých hloubkách, tak kolem 20m. Příšrí rok pojedeme zase. Nemělo to chybu.Domorodci říkají, že únor a začátek března většinou nejsou větry a je klidné moře. Už se těším.

    Nevěřím ti ani slovo! Jezdíme stabilně březen na ryby do stř.Norska, tak vím, vo co go. “Velké tresky na malých hloubkách kolem 20m” další blud, všechno chytáme na pilkry 60-90m hluboko většinou v ústí fjordů, kudy najíždí obecňačky do tření. Celý tvůj přízpěvek se mi jeví jako na objednávku od CA Hitra, která tam chystá v tomto období první zájezd. Jednou jsem byl v únoru, žádné ryby, jen menší kusy do 60cm. Spousta sněhu, každý den nějaká sněhová bouře. Počasí strašně proměnlivé. Chvíli vítr 3m/s za hodinu 12m/s a 20cm nového sněhu. Takový může být i březen, ale tady je šance, že se nějaká trofejka trefí.

    #14385
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Tak já bych Lukasovi klidně věřil,jezdím v tuto dobu a ryby se dají chytit i na těchto hloubkách,tresky obecné do 1m.Pokud to jenom trochu jde,chytám přívlačí,kdekoliv a kdykoliv.Záleží také na teplotě,je-li nad nulou,není jasno,ryby v těchto hloubkách jsou.S CA Hitra nejezdím,jezdím s DinTurem. Dobrý příklad byl např.letos na Vega,dokud mrzlo a bylo jasno,byly ryby na větších hloubkách,jak přišla obleva,začly brát od 10- 15m.Jindy u Aure byla venkovní teplota – 8 st.,sněhu 30cm,jasno,přes den se na slunci oteplilo k nule a ryby braly od malých hloubek,byly i pod proudy,chytli se i polaci….takže nějaké pevné pravidlo asi není,chce to co nejčastěji jezdit a zkoušet,s jakoukoliv vhodnou cestovní kanceláří…..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(113)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...