Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

  • Toto téma obsahuje celkem 1,398 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pavel a poslední změna proběhla před 8 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 1,399)
  • Autor
    Příspěvky
  • #65374
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    polak801 napsal: Ahoj přátelé. Když si tak pročítám některé příspěvky, musím reagovat. Přispivatel Jindřich je jen velká huba. Fotit se s cizí rybou je ubohost. Možná že je dobrý teoretik, ale praxe je úplně jiná. poznal jsem ho podle fotografie, nikdy nic moc nechytil, ale dokáže o svých výsledcích krásně lhát. Další co se mi nelíbí je dát na stránky neštěstí jiných, viz Péťův suvenýr. Doufám, že se chytí za nos a přestane se vytahovat a radit jiným. To si můžete přečíst v literatuře co on dává za své zážitky.

    Nevím kdo jsi a proč se o mě otíráš.Bylo by přinejmenším vhodné sem dát svoji fotografii.Někde jsme se setkali a lovili spolu že máš o mě tyto informace?A co je špatného na suvenýru v podobě poškozeného lodního šroubu?To ho měl hodit do kontajneru? Vše je pojištěno a hlavně se na moři nic víc nestalo což považuji naopak za štěstí.Lodních šroubů se poškodí mnohem více a při troše nepozornosti se to může přihodit každému.Také nechápu větu nikdy nic moc nechytil.Limit je patnáct kilogramů a ten si vozím vždy;-)

    #65375
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    to polak801 a Jindrich

    Chlapci, jestli jste si něco udělali, tak si to vyřiďte někde mimo tuto diskuzi. Třeba na SZ. Myslím, že není vhodné se zde zbytečně napadat. Obávám se, že většinu zde diskutujících Váš jakýsi spor nezajímá.

    Díky Došky

    #65377
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    DOSKY napsal:

    to polak801 a Jindrich

    Chlapci, jestli jste si něco udělali, tak si to vyřiďte někde mimo tuto diskuzi. Třeba na SZ. Myslím, že není vhodné se zde zbytečně napadat. Obávám se, že většinu zde diskutujících Váš jakýsi spor nezajímá.

    Díky Došky

    Mám ten názor taky:-x:-x

    #65379
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    DOSKY napsal: to polak801 a Jindrich

    Chlapci, jestli jste si něco udělali, tak si to vyřiďte někde mimo tuto diskuzi. Třeba na SZ. Myslím, že není vhodné se zde zbytečně napadat. Obávám se, že většinu zde diskutujících Váš jakýsi spor nezajímá.

    Díky Došky

    Souhlas.

    #65382
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    kluci,klídek…jindro umí pozbírat spousta informací na které mi nemáme čas,taky se někdy usměji, ale nekomentuji to…ryby umí chytat i když se musí ještě hodne učit…jeho povaha nemusí každému sedět ale vpodstatě je dobrák…END

    #65383
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    kluci co jste na Hitře,chytá někdo okounky?hodila by se nějaká správička…za 17…..

    #65552
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Zdravim všechny vGrefsnu.

    Nemá někdo aktuální info jak to vypadá? Odjíždíme z ČR příští středu

    Díky Pavel

    #65556
    kveta90
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Ahoj Pavle, než se někdo ozve tak se podívej na:http://www.yr.no/sted/Norge/S%C3%B8r-Tr%C3%B8ndelag/Hitra/Grefsnesv%C3%A5gen/

    tam máš denně čerstvé zprávy o počasí.

    Už se Ti to krátí, tak přeji krásný prožitek a pořádné záběry. My ještě musíme vydržet 2 měsíce.

    #65557
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Taky to uteče to už já zase budu doma

    #65891
    loko
    Člen
    (47 odpovědí)

    Pánové, dva měsíce je fakt sranda, mi to máme ještě 11 měsíců 🙁

    #65892
    loko
    Člen
    (47 odpovědí)

    Sotva jsme v Praze šlápli jednou nohou na asfalt tak jsme řvali že chceme zpět, letošní rok byl opravdu super, byl to náš čtvrtý a asi nejlepší, jak na tzv. průměrnou délku ryb tak na jejich množství a pestrost druhů. přeju všem co se teprve chystají aby si to řádně užili a dobře si zachytali!!!!

    #65918
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Už pozítří:-D

    #65921
    pavel
    Účastník
    (172 odpovědí)

    pavle,to si už dobře na tom ,mi ješte musíme 11dní vydržet,snad to Miloš přežije už má pořádnou horečku….a já taky…8-O

    #65985
    Tom-Hitra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Zdravím kamarády z Grefsnesvagenu ryby nám berou, včera Radek Hamrla přivezl obecňačku 111 cm. Počásí nám také vychází v noci sprchne, ale odpoledne už je horko. Zítra bude vyjíždět další turnus ze Stříbra.

    #65986
    Tom-Hitra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Omlouvám se nepodařilo se mi zaslat foto.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 1,399)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...