Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

  • Toto téma obsahuje celkem 1,398 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pavel a poslední změna proběhla před 8 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 781. až 795. (celkem z 1,399)
  • Autor
    Příspěvky
  • #97702
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Pájo,

    Krásný ryby a co Miloš ten určitě dovezl metrák makrel jak ho znám:-D

    #97733
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    dnes foukla 7-8 silný drift nedával moc nadějí:-(nakonec se to udrželo celý den, tak ryby dopadli docela dobře.

    #97737
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Udělat závěr z dněšního rybolovu je docela těžký….V podstatě každý polak byl uloven na něco jiného:-)hodně dobře reagovaly napřívěsný streamer.

    #97738
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    #97739
    miran
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Krásné úlovky,je vidět Pavle,že jsi tam jako doma.Aspoň takhle jsem v Norsku,když to letos nevyšlo.

    #97740
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    všechny polaky jsou nacpaný potěrem cca 3cm…

    #97741
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    musím najít smáčky a vyzkoušet je na přívěs…jen je nemůžu v tom bordelu najít:-D:-D

    #97742
    snori
    Účastník
    (790 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    musím najít smáčky a vyzkoušet je na přívěs…jen je nemůžu v tom bordelu najít

    Ahoj mužu se zeptat čemu říkaš na přivěs? Nejak tuto terminologii neznam 😀 😀 předem děkuji…

    #97819
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Dnes v grefsnu,jako přes včerejší den:-Sfičák 7 tak se jezdilo mezi ostrůvkami…polaky docela dobře až na několikahodinový výpadek v poledne.Nechytají se žádne rekordy…zítra chceme zkoušet Hartyho metodu,snad se nám povede vyjet na hrany.:-)Příboj byl pořádnej a v kotly to bylo někdy na hraně no polaci tam byli max do 60cm tak jsme to po hodině vzdali:-Djěště ted se všechno semnou kymácí:-Nejzajimavejší byl noční lov z mola…vydržel jsem do pultřetí rána.Chyt jsem cca 30ks všechny uplně stejný 50cm na háďatka od stormu.velkýho jsemani jednoho nevytáhlvždy mi to utrhli.Používal jsem 0.16vlasec jak tam byl hrubší tak nezájem.Za zmínku stojí při zdolávaní polačka cca 30cm ho vzalo těsně pod hladinou pořádne torpédo:-|:-|pravděpodobně polak…samozřejmějsem byl jenom statista…fota zdnešního rybolovu nejsou,došla mi baterka ve fotáku tak zítra:-D

    #97863
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    po bojové poradě jsme dněšní lov rozdělily na dvě části..brzo ráno a večer…po uplynulé dni měli polaci evidentně kolem poledne výpadek a nemnělo zmysl se kymácet na moři.pořád je doběh včerejšího větru…ráno jsme vyjížděli v šest a cestou nás překvapilo hejno cca 100delfínu…lovily kolem sádek a byla to uchvatná podívaná…některé nám skákali 10m od člunu stáli jsme tam a čuměli na to divadlo.Trvalo to tak třištvrtě hodiny a pak se vrátily spět do froyafjordu…po příchodu na polakovo prvních pět náhodů pět slušných polaků…dobře se to rozjelo pak znovu jsme se nemohli trefit do ryb..zmena lokality tomu prospěla a už to pak bralo dobře…zajimavostí je že nám poměrně velké nástrahy brali makrely tak falšných záběru bylo spousta…o pá hezkých ryb jsme přišly vlastní blbostí…utažená brzd:-Spo vláčce jsme vyjeli odskoušet driftna mnikovišti ale udržet se tam jěště nedalo…povedla se akorát jedna brosma a jedna jednoskvrnka…vaříme oběd a v 16hod.druhý výjezd…

    #97864
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    86 z dněšního rána….

    #97866
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    Zdravím posádku lodi 22:-D:-D:-D

    #97867
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    Ahoj, nádherný polak. My jsme v červenci viděli sviňuchy lovit u tyče před sádkama na 15cti metrech, ale jen malé hejnko, tohle musela být nádhera s těmi delfíny. Jirka

    #97892
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    večerní lov byl o hodně lepší než ranní větší polaci najeli na mělčiny 5-10m a brali jen větší gumy fialové barvy:-|chytlo se pár osumdesátek co je hodně nad průměr polaků co se běžně tento týden loví.za chvíli vstávame na mníky je bezvětří tak uvidíme jak budou brát…

    #97893
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 781. až 795. (celkem z 1,399)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...