Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

  • Toto téma obsahuje celkem 1,398 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pavel a poslední změna proběhla před 8 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 736. až 750. (celkem z 1,399)
  • Autor
    Příspěvky
  • #95485
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    #95487
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    #95634
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    Úspěšné Jiginovi flashjigy!

    #95635
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    červené flashjigy a Miloš = vražedná kombinace

    #95751
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D Grefsnesvagen spí?

    #95786
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Teď tam nikdo není až koncem srpna.

    Miloš to je vražedná kombinace sám o sobě:-D

    #96380
    JiCe
    Člen
    (27 odpovědí)

    Ahoj všichni spříznění rybáři. Jsem v Recku ale myšlenkou sále v Grefsnesvagenu.Tady jsem si chytil největší rybu 18 cm. Prostě nuda.:-(:-E

    #96398
    Tom-Hitra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Mrož leží v Řecku a potí se na pláži, Grefsnesvagenu máme skupinu Honzíka Šustra, který hlásí, že dnes fouká, ale zítra má být dobré počasí, tak brousí trojáky.

    #96441
    JiCe
    Člen
    (27 odpovědí)

    Pro mroze je počasí v Recku nevyhovující, musí vydržet ještě tři týny a taky nabrousí háky.

    🙂

    #97165
    JiCe
    Člen
    (27 odpovědí)

    Tak a je to tady. Dnes je pondělí a v pátek mizíme do Norska na oblíbenou Hitru.

    #97170
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    po delší odmlce se hlásim na tomhle bojišti:-Dmáme to za pár a příprava je v plném proudu…Aquantic tam se znovu zaměří na lov polaků a opět se bude zkoušet něco nového ,tak snad něco z toho kápne:-D:-D

    #97174
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    aquantic team v červnu 2014

    #97580
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Ahoooj hlásime se z grefsnu:-)cesta v pohodičke, akorát po příjezdu jsme si mysleli že jsme v Řecku:-Dazúro obloha a teplota ku třicitce….co ktomu dodat…:-SV poledne jsme vyjeli na moře a bylo to jak na rybníku,bez jedinej vlnky…polaci samozřejmě nás měli na háku,tak se party podělily co se bude zkoušet…hloubky jsem zkoušel ja s Vaškem avpodstate co náhod to mník no ale jen brosmy:-Sod 100m byly všude….tak jak jsem skončil s kabelem v červnu, tak jsem ted začal :-Szapomněl se na chajdě a tak jsem rúčo tahal 150m hloubky..V podvečer při návratu se povedlo i pár polaků ale nic co by stálo za zmínku.Uvidíme zítra snad foukne a zatáhne se…jinak to bude bída…co je zajimavé nechytli jme ani jednu obecnačku,jsem zvědav kde kempují:-D:-Dtak zítra toho bude více…..

    #97581
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    brosmy byli slušné…no uvidíme jak jsou natom s červama…

    #97588
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    No Pájo ,tak to teda koukám ,tady 12 stupňů a prší a prší.Počasí teda není ideální,ale lepší než ta slota u nás.A Brosma není taky špatná-třeba na rizoto. Polaci začali ládovat,tak koukej máknout ať se za daří nějakej kousek co bude stát za řeč a foto.Držím palce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 736. až 750. (celkem z 1,399)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(21)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...