Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

  • Toto téma obsahuje celkem 1,398 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pavel a poslední změna proběhla před 8 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 1,399)
  • Autor
    Příspěvky
  • #92980
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    klucii makrely už najíždějí včera jich bylo docela dost…akorát my jsme chytali polaky tak jsme se jim nevěnovali…dnes bude výprava za mníkama má se utišit vítr tak jsem zvědavý jak dopadneme…dopoledne jsme na chvíli vyjeli ale nic zásadního se nechytlo….zážitek byl:-Pkrmily jsme orlici rybama a ta je nosila mladým… užasnej pohled,povedla se i fotečka:-)

    #92981
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    klucii makrely už najíždějí včera jich bylo docela dost…akorát my jsme chytali polaky tak jsme se jim nevěnovali…dnes bude výprava za mníkama má se utišit vítr tak jsem zvědavý jak dopadneme…dopoledne jsme na chvíli vyjeli ale nic zásadního se nechytlo….zážitek byl:-Pkrmily jsme orlici rybama a ta je nosila mladým… užasnej pohled,povedla se i fotečka:-)

    #92982
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Krásný záběr:-)

    Každý člověk by měl udělat denně alespoň jeden dobrý skutek:-D:-D:-D

    #92989
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Jigine to je ta orlice od sádek? Tam seděla na jednom z ostrovů mezi mělčinama na kopci každý den. Taky jsem jí hodil rybu.

    #93014
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    je to ona u sádek 😀

    #93015
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Dnes posední den byl věnován mníkům spíš mníčkům:-D.přes metr jsme se nadostali zato se jich chytlo na dvě posádky přes 50kusů.jeden z nejlepších driftů jaký jsem zažil ve froya fjordu.Na každý náhod mník.Lovili jsme na 120m.samozřejmě jsem zapomněl kabely od elektrik v kempu, tak šlo všechno rúčo8-O.Na 3OOvky jsem nemněl odvahu nakolik v lodi jsem mněl nováčky a byla obava jestli zvládnou i tohle…všechno šlapalo na jedničku a třešničkou na dortu byl štikozubec 98cm…hezké zakončení..:-)

    #93016
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Aquantic Team nesklamal bilance:nespočet polaků a tresek,dva halibuti,rejnok,mníky a štikozubec.:-Dpak dva utopené pruty,dva zlomené pruty,chycená vrtule a zlomený klíček od lodě :-Sspousta nádherných fotek, které po zpracování budou zdobit diskusní forum:-D…musím se poděkovat Davidovi Kolouškovi za technickou podporu…

    #93017
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Z leva..Milan Longaj,Klimo Jaroslav,Pavel,,jigin,,Výboh,Maťko Žiak,Vašek Rampich,Petr Stacho a dolu Peter a Maška Marčišovci naše ČeskoSlovenská sestava…

    #93018
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    náš dvorní fotograf Ivo Novák

    #93019
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Tedy ten Vašek perlí.Toho halíka a štikozubce mu moc přeji.:-)

    #93129
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Tak hlásime ůspěšný bezproblémový návrat domů…opět povedený zájezd supr počasí,skvělé úlovky a dobrá parta…co víc si přát…trochu starostí o nováčky ale zato zas pár postižených lidiček mezi náma:-D:-Dspousta věcí jsme testovali a potrvzovali nebo vyvraceli předchozí závěry…taky jsme na něco přišli a bude se to dál zkoušet:-)těší mně že nemusím dělat reklamu flashjigům…ted začína jejích čas a zprávy od norků z jiných lokalit jsou skvělé.bylo zajímavé že první tři dni chytali jenom oranžový a pak se rozjížděly modré, jak polaci dokončovali tření..taky se potvrdila úspěšnost tandemového vedení streamra..je to hezky fotograficky zdokumentováno:-)tak bude o čem diskutovat…všem klukům co jedou do Norska nebo přímo na Hitru přeji hezké ryby a počasí:-)těm co jedou do grefsnu poprvé nebo potřebují poradit, tak rád se podělím ze skušenostmi…

    #93136
    Tom-Hitra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Ahoj Pavle, jsem rád, že se všem u nás v Grefsnesvagenu líbilo bylo vše v pořádku, dnes jsme dobře zachytali, i když trochu foukalo, udělali jsme bednu polaků u trojnožky, všechny kolem 60-80 cm, ale žádný větší, snad to zítra vylepšíme.

    #93137
    miran
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Ahoj Pavle,tak vítejte doma a těším se na fotky.

    #93155
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavle, už se těším na Tvoje poznatky a nové rady a porady o lovu polaků.

    Máme to s Kimem a spol za 5 a už stojím skoro oblečený u dveří a čekám na odjezd.:-D

    Mám také co vyzkoušet, jen nevím co dřív a zda to vše stihnu.:-P

    #93159
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Kuliku jsem jenom pár hodin doma ale už mám plnou hlavu další expedice:-Ddoplním pár informací o našich lokalitách na Hitře.teplota moře v povrchových vrstvách se pohybovala od 10,8-11,6 C..makrely ke konci zzájezdů už najížděly docela dobře, ale byli promíchané z malými kelírkami.natahují od západu…Hodně jsme se prolínali s klukama s Edenu..ryby byli najetý spíš v západní časti ostrůvku v blízkosti froyafjordu ale bylo hodně hluchých míst…myslím si že polaci byli na trdlištích jelikož na některých místech byla koncentrace ryb fakt velká a ze samců teklo mlíčí..na těch místech nebyl vidět žádny potěr tak myslím že tam nebyli kůli potravě…žaludky měli prázdne, popřípadě v nich byli docela velké zbytky.předpokládam,že v nejbližší době dojde k rozplavání po mělčináchtak bude o zábavu postaráno:-Dbylo těžko určit jakou barvu gum preferovali.každý den byl jiný proto budete muset na začátek zkoušet al vy už jste zkušení borci, tak to nebude problém…hodně zdaru kluci..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 526. až 540. (celkem z 1,399)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...