Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

  • Toto téma obsahuje celkem 1,398 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pavel a poslední změna proběhla před 8 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 1,399)
  • Autor
    Příspěvky
  • #92848
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    jigin1 napsal: včer se nám povedla tahle nepřijemnost…..v blbí čas na blbím místě

    Jo Pájo, a to to tam znáte. Já mám dívné pocity už teď, aby se nám nestalo něco podobného. Jedeme tam poprvé, tak budeme muset dávat opravdu velký pozor. Sice mám pojištění od Allrisku, ale nepříjemné by to bylo v každém případě.

    #92849
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    nullAhoj Pavle to je nepříjemné, to je asi první vrtule za tvého působení v Norsku že? Když nejde o zdraví tak jde o ho… . Však jsi tam byl a víš co se stalo vloni posádce na lodi s Květou. Věřím tomu že chytili za nějaký klacek, loni jsem tam vylovil za drůbežárnou u majáku samorost sosnového žraloka jak jsme se tam točili za makrelami stačilo málo a měli jsme vrtuli taky v pr…i . Jirka

    #92853
    JiCe
    Člen
    (27 odpovědí)

    Ahoj Véno. Je pravda, že se může stát cokoli, ale pokud budete jezdit podle GPS a ne se dívat na vodu, je možnost kolize minimální.

    #92855
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    no právě že jsem objížděl tyč za nízkeho odlivu ze správny strany ale byl jsem moc blízko. O ty skále jsem věděl, nějak jsem to neodhad:-Sbylo to jenom lehké škrábnutí….ale bylo…celý den čumíš na mělčinách dávaš bacha a při návratu prásk…riziko končí až když vystoupíš z lodi a popíjiš pivko na baráku…:-D

    #92858
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Pájo nic si z toho nedělej to se může stát každému

    #92860
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavle, já ji loni udělal o lana malé špinavé bójky, kterou jsem neviděl ve vlnách. Rozumím Ti, člověka to štve a vyčítá si to, ale nejde o život tak co.:-P

    #92886
    JiCe
    Člen
    (27 odpovědí)

    Ahoj Pavle. Výsledek té nepříjemnosti přivez domů. Řeknu Ti proč aš se vrátíš.:-x8-O

    #92906
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Ajaj tak to je nepříjemnost.Pojistku ale máš tak to bude v pohodě.V každém případě to pěkně na…e!Znám to z loňska.Letos to snad bude bez maléru.:-?

    #92913
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Jo kluci za ty lěta jsem to už čekal že to přijde a to nepočítam dva utopené pruty a dva zlomené..Nováčci to nějak nezvládly…

    #92917
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    dnes další skvělý den..Vaškovi z Aquantic teamu se povedlo při lovu polaků na mělčině vyvláčet halíka 100 cm a 10kg neskutečný souboj na prutku 15-45 a 0,10mm šnúra sestava skvěle držela…souboj trval přes 20min…

    #92933
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak to velká gratulace lovci s takovou výzbrojí a úspěšné zakončení, to potěší a zahřeje.

    #92935
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    To bude Pájo tím plovoucím oblekem:-D

    #92937
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Pájo najíží už makrely?

    #92938
    jirkanor
    Účastník
    (49 odpovědí)

    Ahoj, podle toho co píšeš tak počasí zřejmě umožňuje vyjíždět každý den a s úlovky je to dobré. Tak ať vám to vydrží – už začínám dostávat norskou horečku a kupím cajky a to máme ještě 17 dní čas. A ten halík na takový proutek to musel být adrenalin.

    #92965
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    To jirkanor: Na catanu 15 – 40gr jsem jich chytil už 5, ale je fakt, že největší měl cca 85 cm. jak jsem psal o tom 25 kg halíku u Edenu, tak ho lovec vytáhl na proutek 10 – 30gr.

    Klasika, nejslabší cajk na lodi :-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 511. až 525. (celkem z 1,399)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...