Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

  • Toto téma obsahuje celkem 1,398 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pavel a poslední změna proběhla před 8 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 1,399)
  • Autor
    Příspěvky
  • #92684
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavle, mám to za 12 a už se móóóc těším. Akorád nevím co dřív budu zkoušet! Polaci jsou víc na hranách v hloubce a nebo na mělčinách? Jinak Vám všem přeji hodně krásných zážitků a samozřejmě i ryb.

    #92695
    Tom-Hitra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Jedna fotečka z minulého turnusu mladý Jindra Čermák z Plzně a jeho polak 85 cm

    #92697
    Tom-Hitra
    Účastník
    (62 odpovědí)

    Otec mladého Jidříka a jeho halík 121 cm

    #92708
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Jo jo Čermákojc rod se nezapře:-D

    #92717
    Červený Jndřich
    Člen
    (1078 odpovědí)

    Harty napsal: Jindro já myslel že jedete spolu s Pájou.Pájo pěkný fotky ,máte sebou fotografa , tak jen houšť.

    Ahoj Harty letos mi to s Pavlem bohužel neklaplo.Je to v závislosti na mé škole a také měl Pavel naplněný termín lidmi ze Slovenska a z Moravy.Jedu 1.7 s mojí paní kterou zatím neznáš a s klukama z Plzeňského klubu,na což se těším úplně stejně.Už abychom tam lovili také.Příprava je u konce a jak Pavel říká,připraveným štěstí přeje.Tak jsem na to letos zvědav.Určitě to bude nádherná dovolená.:-D:-D:-D:-D

    #92719
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Polaky brali i dnes, trochu se nám rozfoukalo ale při troše opatrnosti to šlo docela dobře…

    #92721
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    Polaky brali i dnes, trochu se nám rozfoukalo ale při troše opatrnosti to šlo docela dobře…

    Plavou tam i jiný ryby než polaci??:-D:-D:-D

    #92722
    Jiran
    Účastník
    (1990 odpovědí)

    Pavel se ale specializuje na polaky:-)

    #92748
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    :-Dchytáme i jiné ryby…hlavně dělám průvodce s nováčkama, tak každý den jiná posádka…tak já si to moc neužiju, ale co mně těší, že za dva měsíce jsem tady zas a to si užiju naplno…Ivo Novák si to užíva naplno a fotí neskutčné příšerky co chytá z mol..sám se divím co všechno tam plove…ty jeho fota budeme zpracovávát až po příjezdu do Čech nebo to má v jiném formátu…:-)

    #92749
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    včera v noci jsme vyjeli na mníky a měli jsme hodně zvláštní zážitek…byl nulovej drift a teměř bezvětří..mníkum se moc nechtělo a po hodině jsem si všim, jak se přes hory lije mlhovej val..jako z nejakýho…jasná obloha a to se lilo jak voda a pohlcovalo to vše samozřejme že i nás. To jsme už byli na cestě do přístavu…nebylo vidět na 5metrů.Štěstí že jsme měli GPS a vlčí stopu tak jsme dojeli v pohodě…vyzkoušel jsem jet ina slepo a zjistit jak se dá stratit orientace po pár minutách jsem byl zkurzu o teměř 50 stupňů.. :-když to někoho chytne bez GPS tak je ztracený…nemá význam někamse pojkoušet jezdit…:-S:-S

    #92754
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    Pájo tak to znám.

    Loni se nám stalo to samé z jasné oblohy najednou mlha jako hrom a to bylo tak kolem sedmé večer. Bez GPS by jsme tam bloudili ještě dnes:-?

    #92756
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    včera v noci jsme vyjeli na mníky a měli jsme hodně zvláštní zážitek…byl nulovej drift a teměř bezvětří..mníkum se moc nechtělo a po hodině jsem si všim, jak se přes hory lije mlhovej val..jako z nejakýho…jasná obloha a to se lilo jak voda a pohlcovalo to vše samozřejme že i nás. To jsme už byli na cestě do přístavu…nebylo vidět na 5metrů.Štěstí že jsme měli GPS a vlčí stopu tak jsme dojeli v pohodě…vyzkoušel jsem jet ina slepo a zjistit jak se dá stratit orientace po pár minutách jsem byl zkurzu o teměř 50 stupňů.. :-když to někoho chytne bez GPS tak je ztracený…nemá význam někamse pojkoušet jezdit…

    Tak to s tou mlhou znám moc dobře. První Norsko a stalo se nám to co popisuješ. Jenže mi byly tenkrát opravdu bez GPS a i bez kompasu.

    #92759
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    PP napsal: Jo jo Čermákojc rod se nezapře

    Máš pravdu Pájo, od nejmladšího po nejstaršího 😀

    #92832
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    včer se nám povedla tahle nepřijemnost:-S…..v blbí čas na blbím místě:-S:-S

    #92845
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    jinak včera se nádherně polakovalo:-Dspousta ryb jsme pouštěli teklo snich mlíčí a dotíraly se…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 1,399)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...