Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

  • Toto téma obsahuje celkem 1,398 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pavel a poslední změna proběhla před 8 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 1,399)
  • Autor
    Příspěvky
  • #91480
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Chlapi! Varování, žádná reakce, nebude žádná akce

    #91481
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Trocha rybek ze dneška! No ryby tu jsou 😀

    #91482
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Trocha zdolávačky! A pak že je třeba klacek na moře, já vláčím 20-40 g, tenoučkej vlasec, gumačky a fleš jigy od pana Jigina :D, bomby! Dneska šli dost dobře Zoomy od pana Zerpa 😀

    #91483
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    A ještě třeba menší obecnou v dnešní krásně osvětelený vodě … počasí jde, ale má být zase libově!!! 😀 Na loďky jsem si rychle zvyknul, gps – bomba! Zítra pojedem po podmořských kopcích a trochu poškádlit mňouka! Ryb máme už možná limit hotovej, zítra uvidíme jak na tom jsme a pak si zkusíme odskočit na jezera pro pár pstroužků!

    #91484
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Ještě ten velkej polak ve vodě .. dobrou

    #91486
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Moc krásné fotky! Gratuluji a přeji další úspěchy 😉

    #91488
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Salmon napsal:

    Moc krásné fotky! Gratuluji a přeji další úspěchy

    Děkuju moc, budu se snažit psát co nejvíc příspěvků, klidně poradim, co vim a další zatim zjištěné poznatky 🙂

    #91491
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal:

    Chlapi! Varování, žádná reakce, nebude žádná akce

    Když dáš pěknou fotku polaka co drží ta ml. paní,tak se reakce určitě dočkáš.Za mně palec na horu.Jen tak dál.

    #91492
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    super fotky, už sa teším na setkání v pátek a prosim tě něco nám tam nechte…:-D:-D

    #91493
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Harty napsal:

    Kapitan-lipanek napsal:

    Chlapi! Varování, žádná reakce, nebude žádná akce Když dáš pěknou fotku polaka co drží ta ml. paní,tak se reakce určitě dočkáš.Za mně palec na horu.Jen tak dál.

    Tak jo, a díky 🙂

    #91496
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    super fotky, už sa teším na setkání v pátek a prosim tě něco nám tam nechte…

    Ale jo, my chytáme na jedný mělčině .. každej den najedou nový ryby, ale polaci tam teť trochu nejdou (teda ve většim množství) … ale mělčin je to pro každýho až moc 😀 Počasí totálně super .. zítra lepší, pozítří zase 20 a jasno!

    #91534
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    na Polaky je nejlepší počasí pod mrakem a taková 4…jak bude přes den ostrě sluníčko tak jsou nejlepší noční hodiny vyzkoušejte…..;-)

    #91537
    fera
    Člen
    (11 odpovědí)

    kapitáne-lipánku díky za vaše příspěvky. Taky jsem nakoupil na veletrhu v Brně u pana Jigina fleš-jigi. Mám radost z prvních pozitivních zpráv.Odjíždím 4.7. Aure tak už se na ně těším.

    #91541
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    jigin1 napsal:

    na Polaky je nejlepší počasí pod mrakem a taková 4…jak bude přes den ostrě sluníčko tak jsou nejlepší noční hodiny vyzkoušejte…..

    V ČR dokážu spát dooběda, tady mě už tet ráno tahá slunce z postele … vyjíždíme na odpolední příliv, vrátíme se za 6-8 hodin a pak ta šichta ve filetárně … 🙂 Ale chtěl bych to zkusit i přes tu noc!

    #91542
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    fera napsal:

    kapitáne-lipánku díky za vaše příspěvky. Taky jsem nakoupil na veletrhu v Brně u pana Jigina fleš-jigi. Mám radost z prvních pozitivních zpráv.Odjíždím 4.7. Aure tak už se na ně těším.

    Je to bomba! Dobrej nápad a účinná nástraha, navíc jde dobře dostat z chaluh.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 1,399)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra-Grefsnesvagen

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...