Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Froya, Dolmoy a střední Norsko 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 345 odpovědí. Do diskuze (70 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel vostrmar a poslední změna proběhla před 7 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 346)
  • Autor
    Příspěvky
  • #216007
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Nevím, jestli mám úplně přesné informace, ale byly uloveni 2ks mníka mořského 40kg a 32kg. Třeba Honza bude mít doplňující info.

    Hele nedali by se zjistit bližší informace o hloubce,montáži a místu? Myslím, že by to všichni uvítali. Takové ryby se nechytají každý den.

    #217886
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Ty velké mniky ulovili Jan Neuman a Alexander Habeck.  Byli na rybách na Hitře u svého přítele Enriko Wyrvy. Trefili se do týdne, kdy měli ryby žravou a nachytali nejen mniky ale i 8kg polaky 12kg kelery a 15kg Dorsch.

    #218184
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Ty velké mniky ulovili Jan Neuman a Alexander Habeck. Byli na rybách na Hitře u svého přítele Enriko Wyrvy. Trefili se do týdne, kdy měli ryby žravou a nachytali nejen mniky ale i 8kg polaky 12kg kelery a 15kg Dorsch.

    Tak to jsou nádherné ryby. Velká gratulace. Chci se zeptat jak jsou hluboku v tuto rocní dobu a na jaké nástrahy braly??

    #218211
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..hned ráno, po profoukaném včerejšku si to mníkaři vynahradili…20 a 27kg…hloubka cca 120 metrů….včera jsme navázali montáže a příprava se vyplatila….

    #218426
    Peter Heyder
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Ahojte poradte kde nájdem info o Odlive a prilive  v Norsku

    Peter

    #218727
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Ahojte poradte kde nájdem info o Odlive a prilive v Norsku Peter

    Čau, já léta používám tohle http://www.kartverket.no/en/sehavniva/Lokasjonsside/?cityid=528310&city=Hitra%20kommune

    Teď tam vidíš příliv/odliv pro Hitru, pokud se v té stránce nevyznáš, tak sem napiš lokalitu a datum, který tě zajímá a já ti to nechám vygenerovat. 😉

    Tady máš základní odkaz pro vyhledávání přílivu/odlivu http://www.kartverket.no/en/sehavniva/

    #218777
    blesk
    Účastník
    (89 odpovědí)

    Můžu potvrdit, že tento server je spolehlivej, taky na něm čtu příliv-odliv.

    #219128
    Peter Heyder
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Ďakujem je to super.bolo by vhodné doplniť na to na stránku- rybolovnorsko cz

    Peter

    #219262
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Ďakujem je to super.bolo by vhodné doplniť na to na stránku- rybolovnorsko cz Peter

    Neni zac. Na stranky bude doplneno pristi tyden. 😉

    #221460
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    první krásná “placka” z minulého týdne…20kg…nestačil jsem fotit ale hostíci dodatečně foto dodali…:)

    #224310
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    pár posledních fotek vyfocených telefonem se mi sem nepodařilo dát…nedělní mníky 15kg a 10kg…(ale je to na fb a u nás, a to stačí…..)..ale včera už mi hostíci přivezli pěkné polaky, nej měl 8,8kg…”odvíječi” najíždějí..

    #224317
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Už se na ně taky těším. 😀

    Máme to s Honzou Pecinou za 6o dní a pak hurá na ně.

    #224385
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Na Dolmoy to máme ještě za hodně, ale zajistit si auto už bylo třeba. No a zjistil jsem, že do CARentu dovalili nové dopravní prostředky. Tak jsem se s nimi nechal spolu s šéfem autopůjčovny zvěčnit. Doufám, že se vám budou také líbit. :o)

    Musím uznat, že jsme prožili v Brně naprosto skvělou neděli!!!!

    #228079
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..chytají se už první letošní černá torpéda…115cm…

    #228185
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Krásný kousek, gratulace a odkud je? Z Podkovy nebo z pod 37 nebo odkud a z jaké hloubky a na maso, gumu nebo pilkr?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 346)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Froya, Dolmoy a střední Norsko 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(116)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...