Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Froya, Dolmoy a střední Norsko 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 345 odpovědí. Do diskuze (70 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel vostrmar a poslední změna proběhla před 7 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 346)
  • Autor
    Příspěvky
  • #268029
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Tak to máme za dva a napětí roste!! :o)

    #268035
    georges
    Účastník
    (102 odpovědí)

    Tak hlavně solidní počasí a šťastnou cestu. Přeje Láďa od Budějc.

    P.S.  A  dávejte reporty, budeme tam s Vámi přes PC.

    #268043
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Jirko, klidnou a pohodovou cestu, rozumné počasí a hodně krásných ryb.

    Já to mám za 11 dní na Averoy, kde ukončíme letošní sezónu. Už se také těším a doufám, že bude lepší počasí než bylo na Hitře.

    #268284
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Hitra Cup skončil a máme tu posledních pár skupinek, Hradečáci z Rybiny, pár skupin němců. kteří vozí každý den mraky štikáčů, čermákovce-makrelobijce…už se nám to chýlí, ted začneme pomalu vytahovat jeřábem lodě, čistit a zazimovávat do příštího roku….snad je ještě povede nějaká pěkná “hadice”, počasí na to je luxusní a rybářský tlak polevil, takže i já budu mít trochu více času se pověnovat rybaření….pár fotek z rautu a vyhlášení, příští rok budu mít přislíbeno i pár míst do Hira Cupu pro čechy…tak uvidíme…

    #268488
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    fajné odpoledne 148cm 16,5 kg…drbanců spousty ale dobraly to jen dva, ještě jedna stodesítka…:)

    #268491
    Navarchus
    Účastník
    (617 odpovědí)

    Luxusní ,,hadice,,  🙂

    #268845
    Fish
    Účastník
    (308 odpovědí)

    Ahoj Honziku, dlouho ses neozval. Sezona u vas uz byla ukoncena?

    #268850
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Ahoj Fishi,sezonu máme takříkajíc “za pár”, takže spíše jezdíme teď po hloubkách a semtam ještě zbytek makrel..u sousedů bydlí Husky s teamem (tímto ho zdravím a smekám před tvarobuchtama a kachnou se zelím..), tak podá zprávy jak to šlo….ryby lovíme statečně, makrelózy, mníky, štikáče už moc nee, ale pár se jich povedlo…vláčkaři vozí polaky…máme tu posledních pár skupinek, takže už budeme pomalu zazimovávat…

    #268854
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    třeba tahle dnešní 140cítka…začíná noční storm, a zítra máme zapnutý větráky celej den…:)

    #269723
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …jeden z posledních letošních výjezdů na štikozubce jsme naplánovali na dnes. Bylo krásné počasí, ikdyž ráno nás trochu pozlobily vlny z otevřeného moře, ale všichni jsme snídaně statečně udrželi a mohli jsme se věnovat rybolovu…Z kopce “37” se ryby stáhly do větších hloubek, našli jsme je při dně od 90 do cca 76 metrů hlouby…Záběry nám opět znepříjemňovalo množství štítníků obecných, ale zvětšili jsme nastražované kousky a ty právě chutnaly “štikáčům”..Každy jsme si chytli svojí metrovku a i já jsem ji zakončil tento krásný den na rybách štikáčem 102cm/8,5kg…

    #269725
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Honzo, opět jsi měl luxusní sezonu a díky za super fotky a info zde! Jen tak dál 🙂

    #269744
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Ahoj Jendo, jak dlouho zůstáváš na Dolmoy. Dalo by se ještě otočit na rychlou výpravu? Jsme 4 lidi, šlo by to, nebo už máte zavřeno? Chtěli bysme na týden pobytu. Úplně jsi nás s těma rybama rozhodil a zima bude dlouhá.

    #269796
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    Ahoj, už máme zavřeno a zimujeme..tj. vytahat a zaservisovat cca 20 lodí, a udělat to nejnutnější než se zima zeptá…co se týče počasí tento týden, takový začátek října nepamatuji, je 20st na sluníčku a 1m/s vítr, takže skoro nic…o víkendu nás odjedou poslední hostíci, s kterými jsem včera pochytal skoro metrák štikounů, a pak odjíždím do Čech…

    #271039
    vostrmar
    Účastník
    (124 odpovědí)

    To: honza dufek

    Ahoj, měli jsme jet přes Němce koncem dubna 2017 na Hemnskjel( tam, co se zanořuje tunel na Hitru ) a včera mi už objednané a zaplacné stronovali. Nabízejí mi na severozápadě ostrova Ulvoya lokalitu Ulvan Rorbuer. Vše asi OK, lodě i ubytování, jen nemohu najít nikde nějaké recenze, resp. místa na chytání. Je to tak 8 km východně od Dolmoy.
    Mohl bych poprosit o nějaké informace ? budeme tam koncem dubna 2017.
    Pokud by byly i nějaké tipy na místa v dojezdové vzdálenosti od Ulvan Rorbuer, budu vděčnej.. jedem do středního Norska poprvé.
    Díky předem

    Vostrmar

    #271042
    peto166
    Účastník
    (49 odpovědí)

    na rybacku perfektne miesto. pomaly ani motor nebudes potrebovat. kopec peknych miest uplne blizko.

    nevyhody: sceneria nic moc, je to tesne vedla pristavu a miesto je slabo chranene zo severu. neviem, kam by som chodil, keby cely tyzden fukal severak.

    nebyval som v tom kempe, ale len preto , lebo nebol volny v nasom termine, ale denne sme okolo chodili a vzdychali, kolko casu a benzinu by sme usetrili.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 331. až 345. (celkem z 346)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Froya, Dolmoy a střední Norsko 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...