Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Froya, Dolmoy a střední Norsko 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 345 odpovědí. Do diskuze (70 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel vostrmar a poslední změna proběhla před 7 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 346)
  • Autor
    Příspěvky
  • #255270
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Včera bylo počasí jak v Itálii a to nebylo zrovna dobře.Aktivita ryb byla podstatně menší.Polaci brali jen menší nástrahy.Hodně jim chutnaly  světlé Atoky od Ice Fice a rypery od Daiwy v barvě zelené.Vítězem dne se stal Franta z naší druhé lodě s polakem 97 cm.

     

    #255272
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Toto byla včera top násrtaha….

    #255337
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Máro pěkný, jestli vám takový počasí vydrží, tak přivezete nejen krásný ryby ale i spálený čumáky. Ať se daří!

    #255471
    Dedek
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Když je dobrá parta tak jde vše a otom to je.Tak at se Vám kluci .daří

    #255485
    Barik
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Ciao Maro & polak company, hlasim se z poprve z Bessakeru. Vcera po celkem pohodove ceste(jeste jednou diky moc) a o neco delsi cekacce na autobus,jsme podnikli prvni rychlou testovaci udernou vypravu. Vysledkem bylo cca.40 polaku (60 – 80cm) z opet tebou doporucenych mist:-). Top nastraha jednoznacne Zoom,nejdrive cerne barvy,nasledne pri pokrocile nocni hodine barvy cervene. Nasledne jsem otestoval nove Attaky i legendarni Mystiky od Honzy D. a polaky jsem taky trefoval do rypaku fest:-) Ted odpocinek a vyjezd az kolem 18h. Preju hodne stesti a at bzdy jeci! Karlos

    #255613
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Dnes opět super chytání.Franta polaka 92 a naše loď polaky do 80 cm a dorše do 90 cm.Vše opět na malé nástrahy světlých barev.

    #255615
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Barik:ahoj na Bessaker,zdravím celou naší partu…..jsem rád,že Vám berou a čekám na další reporty…..

    #255617
    snori
    Účastník
    (790 odpovědí)

    Ciao Maro & polak company, hlasim se z poprve z Bessakeru. Vcera po celkem pohodove ceste(jeste jednou diky moc) a o neco delsi cekacce na autobus,jsme podnikli prvni rychlou testovaci udernou vypravu. Vysledkem bylo cca.40 polaku (60 – 80cm) z opet tebou doporucenych mist:-). Top nastraha jednoznacne Zoom,nejdrive cerne barvy,nasledne pri pokrocile nocni hodine barvy cervene. Nasledne jsem otestoval nove Attaky i legendarni Mystiky od Honzy D. a polaky jsem taky trefoval do rypaku fest:-) Ted odpocinek a vyjezd az kolem 18h. Preju hodne stesti a at bzdy jeci! Karlos

    Bessaker má svoje vlákno pokud bys chtěl!  Tady: Bessaker

    #255627
    elem
    Účastník
    (200 odpovědí)

    Protože vlákno Bessaker je zcela nefunkční, rozhodli jsme se reportovat tímto způsobem:

    Cesta a příjezd na Bessaker

    První den rybolovu

    #255734
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Ty mně děsíš,taky žížaly?No dobrá,nakopu i čerství.

    Harty, neboj oni se konečně naučí chytat polaky i na pilkříky, když tam budou mít někoho, kdo to umí a naučí je to. 😀

     

    #255735
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Máro, díky za reporty a všem Vám přeji pěkné počasí a krásné ryby a taky Vás zdravím.

    Nikde jsem neviděl Radka?

    Zerpovi vyřiď, že se u něj stavím pro pár těch zázračných gum na polaky.

    Apropó, kdy uděláme v červnu pokec, abych se dozvěděl od Vás ty nejposlednější dobré rady?

    #255791
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    ..jak psali kluci odvedle z Dolmsundet, polaci pořád pěkně koušou, hlavně na frojský straně Froyafjordu…jsou tu sledi protože z nich včera padali do kalfasu natrávení sledíci..my jsme se dostali na dvě hodinky na ryby až večer do deváté hodině a mimo kalfasových kelerů, několik puštěných dorších miminek jsme si hezky zachytali..polaky a jedna devadesátka obecná…

    #255852
    Barik
    Účastník
    (37 odpovědí)

    Ahoj Maro & company,prispevky od ted na vlaknu Bessaker 2016.Musim hold drzet basu…:-). Dneska dame polakum mensi casovy prostor a zkusime se zamerit na kelery 99 – 100cm 🙂 Vecer nebo spis brzo rano podam report.Ted fandime Rosolovi proti Wawrinkovi,pak karty o prachy a neco k piti asi…:-) Tesim se na Vas report panove!Good luck!Karlos

    #255853
    peto166
    Účastník
    (49 odpovědí)

    ideme o necely mesiac znova na hitru, tentokrat na ulvoyu, severozapadny cip hitry. ma niekto nejake uzitocne rady a skusenosti z tejto casti hitry? dakujem

    #255860
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    ideme o necely mesiac znova na hitru, tentokrat na ulvoyu, severozapadny cip hitry. ma niekto nejake uzitocne rady a skusenosti z tejto casti hitry? dakujem

    Vim ze tam jezdi Miri, ale nevim jestli je tu este aktivni. Zkus mu SZ – tak si zmenil profil na Miroslav Sykora 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 346)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Froya, Dolmoy a střední Norsko 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...