Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Froya, Dolmoy a střední Norsko 2016

  • Toto téma obsahuje celkem 345 odpovědí. Do diskuze (70 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel vostrmar a poslední změna proběhla před 7 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 346)
  • Autor
    Příspěvky
  • #254809
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Počasí nám zatím přeje a ryby berou pěkně.Dneska od rána nám brali pěkní polaci,největší přes 80 cm.Všechny tři naše lodě dnes nachytaly.V kempu včera i dnes se chytil halík.Polaci ještě nejsou vytření a berou fakt pěkně.Nejvíc na zoomy…..Dnes tedy žádní prckové,jen já si zase chytil tu moji 45………….

     

    #254811
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Tak hlásím příjezd na Hitru k CK Eden. Loď už máme,jen trochu víc fouká,tak si zatím chystáme rybařinu a odpoledne na chvíli vyjedeme vyzkoušet…. V turnusu před námi se chytil nej polák 96 a halík 126,tak máme laťku docela vysoko…

    ,nchfkg.,bvxygffg.ljm

    Smajlíci  stále nefungují.

    Kde máte zbytek fotek, že bych se pokochal .

    Prosíííííííííííííííííííííííííííííííím.

     

    #254813
    Dedo145
    Účastník
    (2548 odpovědí)

    Chlapci zlati preju vam krasne pocasi a trofejni ulovky.I kdyz fotky ryb se Sroubkem vypadaji vsechny na trofej.Sroubes nenechej se zahanbit v te vybrane spolecnosti a doufam,ze das jedno foto s oranzovou parukou

    #254814
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Tak kamarádům na Krakvag Storfosna se daří.

    Krásný kousky Harty. Doufám, že jsi kámoše dobře vybavil. Musím od tebe doplnit pár věcí. Včera jsem dělal pořádek v bedně a půlku jsem toho vycházel, bo nás loni přelila vlna a měl jsem z toho po roce kovošrot.

    Jejda ,ti by tam mohli být dva roky.Daří se jim a chytají pěkny kusany,tak že jsem spokojenej.Když to stihnu,tak dám zítra pár fotek pěkných torpéd co dnes chytili.Nemám totiž chytrej telefon,tak to posílají ženě a je to trochu komplikovanější to sem dát.

    #254815
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Harty, pamatuješ před dvěma roky? Pojedeš letos na stejné místo?

    Jo jo jak by né, pamatuji.Ne kluci už,tam jsou a já letos Krakvag vynechal a jedu s Plzeňákama.A poprvé autobusem.Tak že to bude asi nářez.No největší problém je to,jak s vercajkem, když normálně tahám pět beden.Nevím,jak to z redukuju a do čtvrtka mně nejpíš trefí.Asi vezmu jenom vláčku a basta.

    #254816
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Jinak ostatní, parádní polaci, tak že se pěkně kochám.Akorát  fotek by mohlo být více a trochu se rozepsat na co,jak hluboko atd.

    #254857
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Počasí nám zatím přeje a ryby berou pěkně.Dneska od rána nám brali pěkní polaci,největší přes 80 cm.Všechny tři naše lodě dnes nachytaly.V kempu včera i dnes se chytil halík.Polaci ještě nejsou vytření a berou fakt pěkně.Nejvíc na zoomy…..Dnes tedy žádní prckové,jen já si zase chytil tu moji 45………….

    Máro parádní kousky. Taky se přimluvám s Hartym. Rozepiš se něco o nástrahách a hloubkách. Ať víme na co se připravit. Kde přesně jste? Ať se daří!

    #254874
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Klucí,parádička…..za 6dní  jsme s Hartym tam,tak nám je všechny nevychytejte ať máme i my tak nádherné fotky…..

    #254906
    Solny
    Účastník
    (687 odpovědí)

    Máro super, krásný ryby a maskovanýho Zerpíka stejně poznáme:)))) pozdravuj a ať se daří!

    #254942
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Polaci byli 5-25 metrů a brali hlavně na zoomy Watermelon red a Black saphire a 10 cm rypery Ice Fish,zelené barvy.Zerpík chytil i na modrý   flash jiga 20 g od Jigina.Doršáci jen menší do 70 cm.

     

    #254956
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Klucí,parádička…..za 6dní jsme s Hartym tam,tak nám je všechny nevychytejte ať máme i my tak nádherné fotky…..

    Pájo,čteš to?Zase žížaly -Sakra práce.Tady už chytá polaky normálně snad jenom H.Dufek .

    #254971
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Tenhle je na pilkřík…..

    #254981
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Harty neboj máme všechno připravený…i žížaly…..ale nažhavenej jsem pořádně….

    #254986
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Ty mně děsíš,taky žížaly?No dobrá,nakopu i čerství.

    #255006
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    jasnačka že budeme točit pilkříky a flashjigi, ale čert nikdy neví…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 136. až 150. (celkem z 346)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Hitra, Froya, Dolmoy a střední Norsko 2016

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...