Nápověda Doporučujeme:
 • Toto téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel kulik a poslední změna proběhla před 5 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #292197
  Slabi
  Účastník
  (15 odpovědí)

  V červenci jedeme s partou do CK Eden na Hitře. Kdo má zkušenosti s touto lokalitou, prosím pište  kdy,kam,jak a na co. Moc děkuji. Slabi.

  #292214
  Pavel
  Účastník
  (41 odpovědí)

  S CK Eden jsem byl jednou před léty. Mají dobré delegáty a dobře poradí kam jezdit. Červenec bude hodně o makrelách je to přeci jen střední Norsko. Nejvíc by Ti poradil Kulík.

  #292331
  stanour
  Účastník
  (8 odpovědí)

  S CK Eden jedeme s partou do této lokality již po čtvrté a za tu dobu můžu jen kladně hodnotit. Zázemí kempu a lodě na úrovni, což se dá říct i o delegátech. S těmi rybami to bylo různé. Každý rok jsme museli hledat jiná místa, protože ty místa z předchozího roku nebyla až tak úspěšná. Jezdíme převážně první turnusy, kdy se nám daří chytat celkem velké množství polaků, obecňaček a podaří se i nějaký ten keler. První rok jsme zkoušeli chytat na různé druhy nástrah, kdy se daly nachytat ryby od tresek přes okouníky až po malé žraloky. Loni už jsme jeli výhradně přívlač na polaky a to na zoomy (červený a watermelon). Doba lovu standard odliv/příliv a chytali jsme co nejblíže u skal, kde se čeří voda. Někdy je třeba mít na to “koule”. 😀 Místa doporučuji most vlevo od kempu, kde se dají nachytat v proudu, tyče vpravo od kempu a dále přes kanál Froya. Vy ale jedete až v červenci, takže nevím, jaký to tam v tu dobu bude, ale když se tam na místě zeptáte ostatních kluků nebo přímo delegáta, tak bez problémů poradí. Já sám jsem zvědav, jestli je budeme zase muset hledat nebo se osvědčí místa z loňska.

  #292515
  Slabi
  Účastník
  (15 odpovědí)

  Chlapi díky, ještě zkusím dohnat Kulíka a poprosit ho o nějaká místa.

  #292538
  kulik
  Účastník
  (2754 odpovědí)

  Poslal jsem Ti na SZ spojení na mě, tak zavolej a budu se Ti snažit poradit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (celkem z 5)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte rybolov v Norsku v roce 2022?

(44)
(176)
(41)
(37)

Nahrávání ... Nahrávání ...