Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HEKTOR & Ayashifishing

  • Toto téma obsahuje celkem 210 odpovědí. Do diskuze (44 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Frenky a poslední změna proběhla před 3 roky a 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 211)
  • Autor
    Příspěvky
  • #330137
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    mě to teda bere 🙂 Díky za zveřejnění. Rád se dívám na cokoliv od vás hoši, Tome, Zdenále, Rejžo 🙂 Pokračujte a nenechte se odradit. Jít takhle s kůží na trh není prča, a proto respekt. Přeju vám, ať se zase tomu krásnému hobby a práci v jednom zase můžete věnovat naplno…

    🙂

    díkes Marťas!!! je to hlavně hobby. Doufám, že letos aspoň to Chorvatsko dotáhneme, snad přijde zlom a bude se dát nějak normálně fungovat, čuus 🙂

    #330178
    Frenky
    Účastník
    (91 odpovědí)

    Nezabudnite z Chorvátska dotiahnuť aj niečo, čo si následne hlavne zdravotníci užijú!

    #330180
    dd66
    Účastník
    (19 odpovědí)

    Frenky,za jedna.!

    #330184
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Chlapáci byly jsme ubytování na ostrově kde je šedesát obyvatel. Chodili jsme pouze na loď a zpět do apartmánu. Nakazit jsme se tedy měli možnost možná od olihně či amberjacka, kterého jsme vytáhli. 🙂 Nechci to nijak zlehčovat, ale to už je mnohem větší šance něco chytit při nákupu rohlíků a frontě v přeplněných obchodech. Přeji zdravou mysl a štěstí v této nelehké době všem, ahoj.

    #330187
    Maras
    Účastník
    (76 odpovědí)

    Dobře jsi to napsal! Jel bych tam hned. Prostředí našich supermarketů je určitě nebezpečnější, než rybolov v Chorvatsku.

    #330193
    sabro
    Účastník
    (22 odpovědí)

    Franky + dd66: kluci v klidu, jestli chcete byt zavreni a bat se vykrocit dokud Blatny nebo Babis nezaveli, budiz vase vule. Silu coronaviru uznavam, ale je dobre uzivat hlavu, nemame ji jen kvuli tomu, aby nam neprselo do krku.

    Kdyz na 100m ctverecnych potkam v obchode padesat lidi, jak je velka pravdepodobnost nakazy? Argument s rouskama neberu, kdo je pravidelne meni, pere, cisti? Vetsina je ma jen kvuli narizeni a hygienu rousky neresi… Asi vetsi, nez kdyz potkam 10 lidi za tyden u more, co myslite? 🙂

    No takze v klidku a tyhle ty kecy si nechte nekam jinam, treba do diskuse na novinky nebo do blesku, ale nezasirejte takovejma blbostma tak krasny a pohodovy forum, jako je tady, diky a mejte se.

    #330194
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    A já myslel, že fórum je to proto, aby každý mohl vyjádřit svůj názor…

    #330195
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    A já myslel, že fórum je to proto, aby každý mohl vyjádřit svůj názor…

    Tohle forum je o rybaření a o zážitcích z něho. Nikdo tady není zvědavý na takové hejty!

    Nezabudnite z Chorvátska dotiahnuť aj niečo, čo si následne hlavne zdravotníci užijú!

    Pokud se kluci dostali tam i zpět tak jistě museli splnit spoustu podmínek které cestování v dnešní době představuje.
    Díky všem ze ZRSM za krásné reporty 😉

    #330204
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Radyn:

    Očividně si každý z nás pojem “diskuze” vysvětluje jinak. Nebo je tak těžké přijmout fakt, že si někdo dovolil vyjádřit svůj názor, byť ten nemusí být shodný s většinou? Mimochodem, prezentovat zde svůj názor za názor všech a tvrdit, že “Nikdo tady není zvědavý…”, to už chce sakra porci sebevědomí…

    #330205
    sabro
    Účastník
    (22 odpovědí)

    JanS: promiň, ale tohle je názor?

    Nezabudnite z Chorvátska dotiahnuť aj niečo, čo si následne hlavne zdravotníci užijú!

    A co ten názor vyjadřuje? Omlouvám se, ale názor v tom nevidím, jen jedovou slinu …

     

     

    #330206
    Frenky
    Účastník
    (91 odpovědí)

    Takže podľa vás, čo máte hlavy na správnom mieste, najlepší spôsob ako prekonať túto dobu je, zbaliť sa a pobehovať za rybami po svete?/mám podozrenie že by ste nám aj poradili kde, u koho kúpiť naj. nástrahy a a naj. ubytko aj z hudbou…/Ja, keďže mám zatvorenú prevádzku, som si z dovolením zvolil iný spôsob. Vypomáham ako dobrovoľník v nemocnici a pri testovacích odberoch. Toto by som si dovolil vrele odporučiť aj vám, názorovo vyhraneným …cať ročným celebritám. Som hlboko presvedčený, že po pár dňoch by ste si vo vašich hlavách na správnych miestach zreorganizovali hodnotový rebríček.

    Týmto nespochybňujem dôležitosť cestovania  a s tým spojenej zábavy, len prezentujem moje priority v danom čase: teraz pomáham tu a nešaškujem po svete, keď sa tohoto zbavíme chcem konať opačne/to len aby ma hlavy správne pochopili/A ešte odkaz pre intelektuálov, čo netolerujú iné názory: čo tak založiť vlastné noviny bez diskus.fóra – pre istotu.

     

     

    #330207
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Radyn: Očividně si každý z nás pojem “diskuze” vysvětluje jinak. Nebo je tak těžké přijmout fakt, že si někdo dovolil vyjádřit svůj názor, byť ten nemusí být shodný s většinou? Mimochodem, prezentovat zde svůj názor za názor všech a tvrdit, že “Nikdo tady není zvědavý…”, to už chce sakra porci sebevědomí…

    Podle mě ten výstřel do tmy od Frankyho  není diskuze ale hejt! Nevidím jediný důvod k tomu se zde takto vyjadřovat. Znovu opakuji tohle je formu o rybaření a ne o tom že se zde budou napadat lidé kteří vyrazily kamkoliv po světě na ryby.
    Diskuzi si teda já osobně představuji jinak a proto jsem to napsal takto. A jestli ti to přijde sebevědomé tak ano je to sebevědomé.

    #330208
    JanS
    Účastník
    (60 odpovědí)

    Radyn:

    Ok, souhlas, zpět k rybám a rybaření.

    #330209
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Takže podľa vás, čo máte hlavy na správnom mieste, najlepší spôsob ako prekonať túto dobu je, zbaliť sa a pobehovať za rybami po svete?/mám podozrenie že by ste nám aj poradili kde, u koho kúpiť naj. nástrahy a a naj. ubytko aj z hudbou…/Ja, keďže mám zatvorenú prevádzku, som si z dovolením zvolil iný spôsob. Vypomáham ako dobrovoľník v nemocnici a pri testovacích odberoch. Toto by som si dovolil vrele odporučiť aj vám, názorovo vyhraneným …cať ročným celebritám. Som hlboko presvedčený, že po pár dňoch by ste si vo vašich hlavách na správnych miestach zreorganizovali hodnotový rebríček. Týmto nespochybňujem dôležitosť cestovania a s tým spojenej zábavy, len prezentujem moje priority v danom čase: teraz pomáham tu a nešaškujem po svete, keď sa tohoto zbavíme chcem konať opačne/to len aby ma hlavy správne pochopili/A ešte odkaz pre intelektuálov, čo netolerujú iné názory: čo tak založiť vlastné noviny bez diskus.fóra – pre istotu.

    Sory ale to co jsi napsal poprvé byl Hejt

    Vyjádřit nesouhlas s cestou kluků do Chorvatska šlo mnohem lépe a slušně.

     

    #330210
    Marin
    Účastník
    (51 odpovědí)

    Přidám názor, když už je tady to fórum. Dělám to málo a nyní musím.

    Já osobně chodím do práce a aktuálně po světě po rybách nepobehujem, ale zároveň neodsuzuji někoho, kdo má to štěstí, že ryby a práci spojil v jedno a tudíž je logické, že za rybami cestuje a poskytuje reportáže. Tuhle možnost máme všichni, tak proč to někomu závidět? Nestačím zírat. Nebo ho posílat do špitálu? Co to je za demagogii?

    Na ty reportáže tady na rybářském serveru mimochodem drtivá většina čeká, předpokládám.  Když mají kluci peníze, taka prostě jedou. Je to přece jejich věc. Copak legální cestování je něco špatného?

    Ale já jsem z podstaty člověk přející a nezávistivý. Řídím se heslem, jak si kdo ustele, tak si lehne. A nesuďte, abyste nebyli souzeni.

    Na světě je dělba práce, někdo pracuje v průmyslu, někdo v zemědělství a někdo ve službách, zdravotnictví. Dohromady to funguje. Kdo má větší nebo menší přínos se dá jen spekulovat.

    Takže je přirozené, že někdo objevuje nové lokality a testuje, aby ostatní odvětví věděli, kam jet na dovolenou, až to půjde.

    Na rybářském serveru bych nečekal někoho, kdo závidí, je nasranej na celej svět a druhým říká, co mají dělat. Na to nemá nikdo právo.

     

     

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 211)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HEKTOR & Ayashifishing

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...