Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 317 odpovědí. Do diskuze (31 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mara45 a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 318)
  • Autor
    Příspěvky
  • #42352
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Kayakování v pohodě, s plovoucí kotvou i při 6-7 m/s větru můžu nasadit 300 – 400g giant a jsem OK. Jen ryby trochu zloběj – školej mě – na můj vkus příliš často jim to vyrvu z huby, takže docházím k názoru že jim budu muset začít dávat víc času.

    Jedna zřejmě placatá potvora mi odhryzla ocas na 22 cm gumě, tak jí to tam příležitostně naservíruju znovu a uvidíme, když ji trefím a bude nějaká zajímavá projížďka tak dám vědět 😉

    Jendův halibut vypadá moc hezky, gratuluju – co míra, hmotnost ?

    #42354
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    to Kikibut:vidím,že halibut byl chycen na Roybait??Je to tak,že..

    Pěkná práce gratuluju…

    Míry??

    #42356
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    sroubek282 napsal:

    to Kikibut:vidím,že halibut byl chycen na Roybait??Je to tak,že..

    Pěkná práce gratuluju…

    Míry??

    Jo jo 8-)8-)8-) 142cm 40Kg. Boj trval 35min . Poté jsme znovu najeli na stejné místo a já jsem dostal na Savage takovou ránu ,že mi prut málem vyletěl z ruky a po 90m co mi vymotal tak se vypnul :-?:-?:-? Byla to obrovská ryba :-x:-x:-x:-x:-x:-x:-x

    #42367
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Jo, jo, škoda.:-( Kdyby jsi měl na konci šňůry něco co má víc než jeden hák mohl jsi mít větší šanci přemluvit ho aby si přistoupil do lodi.

    Taky tu mám cutbait, je pokousanej, ale rybu jsem na něj ještě nevytáhnul, možná mu ještě dnes dám šanci, ale vážně přemýšlím o tom že 1 hák je málo.

    #42370
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    northwolf napsal: Jo, jo, škoda. Kdyby jsi měl na konci šňůry něco co má víc než jeden hák mohl jsi mít větší šanci přemluvit ho aby si přistoupil do lodi.

    Taky tu mám cutbait, je pokousanej, ale rybu jsem na něj ještě nevytáhnul, možná mu ještě dnes dám šanci, ale vážně přemýšlím o tom že 1 hák je málo.

    Tak to mě mrzí,ale na tyto velké ryby je opravdu jedno hák málo.Potom to člověka mrzí,že mu spadne trofejní-ryba udělá výpad,šňůra se trochu prohne a uvolní se jí to v tlamě a je to…Mi taky letos spadlo pár pěkných ryb z jedno háku a mrzelo mě to.Troj háček je jistota a ryba jde taky pustit..Tímto,nechcu rozvířit debatu-jedno háček a nebo troj háček..-pouze je to můj názor..

    #42371
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Tak debata jestli trojháček nebo jednoháček nenastala,ale můj názor je,že jednoháček pronikne hlouběji do tlamy než trojháček.U dlouhých ,velkých nástrah můžeme přidat další jednoháček,já to dělám pomocí silonu 0,80mm,ale zabere-li větší ryba,bývá to většinou zbytečné(ryba nástrahu “vcucne”) a spíš na závadu,protože dva háčky proniknou do tlamy méně než jeden.Ukousnuté ocásky jsou od malých ryb.Taktéž nezaseknuté záběry na velkou nástrahu bývají od malých ryb.Ty co spadnou,nemusejí tedy být ty největší.Také je třeba se zamyslet nad tím,co po záseku děláme,není dobré hned zbytečně povolovat,ale spíš držet rybu trochu “zkrátka”.

    #42373
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    to kikibut: Moc pěknej halík a škoda Tvého záběru

    Můj názor na téma háku je jasný a souhlasim se ZM, jednohák je určitě mnohem lepší, pokud sedí, rybě v tlamě nepřekáží další dva háky a jen tak se ho nezbaví. Samozřejmě je třeba rybu držet a ne jí zbytečně moc povolovat, sklonit prut atd. Další věc, že jednohák rybě nezpůsobí téměř žádné zranění, tudíž i když se vám vyhákne, nemá z toho téměř žádné pozůstatky. Jen můj názor 😀

    Atˇse všem daří;-)

    #42375
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Hoši máte pravdu,ale třeba tu gumu netrefil a měl to třeba pod hubou nebo za bok. Dneska jsem přidal jeden trojhák a záběrů nebylo tolik ,nevím proč jestli se tak třeba výrazně změnil chod nebo co . Ale i přesto jsme nachytali krásné tresky 1m a víc a jednu kočku 😎

    #42378
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Savage Gear Salt Stick 45g s Okuma Raw 40. Úžasně lehký a měkký proutek 😎

    #42379
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Dnešní vláčka :-D:-D

    #42380
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Zítra jedeme naposled na halíky a ve středu jedem :-?:-?:-?:-?:-?

    #42394
    Lukas Adam
    Účastník
    (205 odpovědí)

    kikibut napsal: 5 mích nejlepších barev

    gratulace k úlovkům ….

    Takto jsem to neprezentoval, ale CB fungujou a pořizovací cena je přeci jen jinde než RB ….

    Ještě jednou pěkný:-D

    #42404
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    Tak hoši dneska poslední den rybolovu a řekli jsme ,že skusíme štěstí na halibuty …. Přijeli jsme a já už ani nedoufal a pak to přišlo…..

    #42405
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Tak se pochlub 😀 ať vidíme zase parádní plachtu,hihi jestli se nemílím:-P:-P8-)

    #42407
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    stejné míry jako Honzův 143cm 4Okg !!!!! Na tatranku !

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 318)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...