Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HasvagCamp 2018 (střední Norsko)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 119)
  • Autor
    Příspěvky
  • #298019
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Dva dny jsem teď průvodcoval dvě různé posádky, každá měla jiný cíl a oba cíle splněny. Mám z toho radost, občas mě baví víc připravovat a sledovat, pak ale chytím zase tu správnou horečku a musím vyrazit taky.

    #298046
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Věk je jen číslo, tento pán má 83 let, ale polaky vláčet z lodě dokáže i celý den. Jedna posádka se na ně dnes zaměřila a dovezla dvě bedny, všechno polaci přes 70cm, největší kus 101cm. Nádherné ryby.

    #298047
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Na co byl chycený ten štikáč?

    #298054
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Ahoj, to je polak, nikoliv štikáč. Fotka mate, taky jsem si teď všiml náznaků. Každopádně štikouny na celé kelírky v hloubce 80 až 100 metrů.

    #298055
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    Myslel jsem toho pána v modročerveném obleku. To je štikáč, ne?

    #298056
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Nene to je zase Mník.

    #298378
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    I v Norsku si lze skvěle zachytat ze břehu s mušákem, většinou nachytáte kelírky a poláčky, občas se splete opravdu pěkný polak, který je jinak k jiným například gumovým nástrahám velmi nedůvěřivý. Zkrátka to má něco do sebe a je to skvělá zábava. Doporučuji vyzkoušet.

    #298620
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Nové video o letní přívlači je venku přátelé, tak koukněte jak nám to šlo. Vytáhl sem svého dědu, chtěl jsem mu udělat radost, což se doufám povedlo. 🙂  Rybky nyní spolupracují na výbornou. Nádherní polaci a keleři se drží na podmořských horách, ale i kolem ostrůvků. Občas jsou vidět nádherní keleři okolo metru jak najíždí do makrel, včera jsem toto divadlo dokonce sledoval z mola, odehrávalo se necelých sto metrů od přístavu. Posádky vozí nádherné ryby všech druhů, mezi nejúspěšnější místa patří podmořské hory, kde se drží hodně malých rybiček, do kterých z větších hloubek najíždí pochopitelně větší predátoři. I přes to, že je teď nádherné počasí a vysoké teploty, tak posádky vozí taktéž krásné mníky okolo 150cm, ti se zdržují nad posledními ostrůvky okolo dvou set metrové hloubky.

    Ať to jezdí.

    #298621
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Nadherny video

    #298623
    MartinKov
    Účastník
    (6 odpovědí)

    Skvělé video nepamatuju si že bych si někdy zachytal tak jak vy ve videu. Tolik ryb a hlavně nádhernych ryb za jeden den neli za par hodin to je proste parada. Hold se ještě mam co učit ale v září se přiučím už se mi to krátí tka se těším Zdenále. Zatím čus

    #298691
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Díky za pochvalu borci. Posílám pár foteček z posledních pár dní.

    #298696
    cenda
    Účastník
    (188 odpovědí)

    Paráda,pěkné video,skvělá technika.Díky.

    #298753
    Rosta
    Účastník
    (274 odpovědí)

    Palec nahoru pěkná chytačka.Jestli to není tajný co používáš na tom videu za vlas?

    #298777
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Ahoj, opět děkuji za pochvalu. Rosto-  Myslíš koncový vlas (návazec)? Vážu karabinku rovnou na pletenku, nepoužívám fluorcarbon nebo jen zřídka, například když se jdu opravdu soustředit jen na polaky.

    #298788
    Hasvagcamp
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Ahoj přátelé, příprava na ryby je bezesporu důležitá, takže ono to začalo již včera v naší malinké posilovně, kde jsme to napumpovali a pak vyjeli na moře a možná se nám z toho stane nový rituál, jelikož to stálo opravdu za to.  🙂

    Už předevčírem jsme viděli skákat obrovské kelery a polaky do rybiček jezdících po hladině a dnes to pokračovalo. Najelo se za podmořskou horu na větší hloubky, hrany, kde stáli nádherní keleři přes metr. Evžen byl tak napumpovaný, že jich vytáhl snad 5, pak mu odešel loket. A já byl taky mrtvý, mě pro změnu odešlo už celé tělo a tak jsme volili návrat zpět.

    Dokonce mi Evžen řekl, že by si rád zahrál v jednom z nových videoklipů, takže na tom zapracujeme, tentokrát o kelerech.

    Hezký pátek a víkend plný nádherných rybářských zážitků.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 119)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu HasvagCamp 2018 (střední Norsko)

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(14)
(110)
(16)

Nahrávání ... Nahrávání ...