Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Harbak a lodní vrtule!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 47)
  • Autor
    Příspěvky
  • #43008
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    O tom odkazu zde na webu vím. Ale cenu jsem tam nikde nenašel.

    To Preparator: Myslím, že za pojištění zaplatíš ještě více než 3000,– Kč za 14 dní. Ale nechci šířit fámy. Zkusím zjistit na mailech relevantní informace.

    #43009
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Poslední řádek v tabulce obsahu pojištění

    Allrisk – webová stránka pojišťovny

    #43010
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    To co píše MifakM je inspirativní. Již loni jsem na takové opatření myslel. Ceny vrtulí, které jsem vyhledal nebyly horentní. Ale nejsem technicky nadán a nemohu to podrobněji komentovat, natož vrtuli třeba vyměnit a pod.

    #43012
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Pojištění

    Pojištění Allrisk jsem letos uzavřel dvakrát. Poprvé na Soroy a cena 3500 určitě není přemrštěná. Je stanovena pro polární oblasti a pojištění se nevztahuje jenom na vrtuli , ale je celý soubor. Druhé pojištění mám sjednáno na Bakkan a je to 990 kč. také celý soubor pojištění. K hodnocení výhodnosti používám šíslo 6 a dělím. Dále nebudu vysvětlovat. V případě že jsem ochoten vydat 15 až 20 tisíc na dovolenou, tak bych měl mít i na pořádné pojištění.

    Dnes za 8 na Bakkan, chata Torfride.

    Pandion

    #43013
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Taky si myslím, že pojištění není jen o vrtuli, ale třeba i o (nedejbože a nikomu to nepřeji) o záchranné akci na moři, poškození lodě a dalších nehodách. A třeba oprava lodi nebo její utopení vyjde rozhodně na víc než poškozená vrtule. A nemluvě o ceně za záchrannou akci.

    #43014
    Janda Václav
    Účastník
    (36 odpovědí)

    Pojištění Allrisk rybářské,,standard,evropa,2 osoby,18 dní,7/2012

    3 564,- kedlobak

    #43015
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    Pokud jsem dobře informován, tak záchraná akce na moři je v Norsku grátis. Osobně na to nespoléhám, ani nevyhledávám důvod si to ověřit.

    #43016
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj, docela by mě zajímalo jestli už tady někdy pro někoho jeli :))

    #43017
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    Díky za odkaz. Teď je vše jasné. Neměl jsem tabulku s pojištěním celou. Také si myslím, že pojištění není přemrštěné. Dát 3500,– Kč za klid při rybolovu za polárním kruhem, není tak špatné.

    #43018
    zdeněk křešnička
    Účastník
    (417 odpovědí)

    preparátor: Ahoj, jeli a letěli,psala o tom p.Janka….hledali toho dotyčného, kolem Smoly,v tu dobu jsem tam byl.

    #43026
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    husky19 napsal:

    Díky za odkaz. Teď je vše jasné. Neměl jsem tabulku s pojištěním celou. Také si myslím, že pojištění není přemrštěné. Dát 3500,– Kč za klid při rybolovu za polárním kruhem, není tak špatné.

    Jako cestovka máme díky Michalovi, který se o vznik pojištění Allrisk nemalou měrou zasloužil, se společností Allrisk smlouvu o spolupráci. Pojištění na celý náš turnus činí 1287 Kč/osoba. Myslím si, že jak již zde bylo řečeno, pokud jedu do Norska za xy tisíc korun, pořádné pojištění se fakt vyplatí. Pak nemusíme vozit s sebou vrtuli jak píše Mifak (i když to zase tak blbej nápad není). Ale ku příkladu u nás máme vrtule za 3960,- Kč. A to je ta pojistka levnější. :-D:-D:-D:-D

    Došky

    #43028
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Došky: Kdy už se konečně vrátíte na Smolu, chybí zde informace, na které jsem se každý den těšil!:-):-):-)

    #43099
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Glum napsal:

    Došky: Kdy už se konečně vrátíte na Smolu, chybí zde informace, na které jsem se každý den těšil!

    Za 14 dní jsme tam. :-D:-D:-D:-D

    Došky

    #43317
    prochor52
    Účastník
    (120 odpovědí)

    Teda Elvara znám pár let, je to slušnej, vstřícnej a seriózní chlap, nějak se mi na něj nezdá, že by vymýšlel takové šachy s vrtulema… Nicméně ano, nafotit si to při přebírce lodě a je klid. Jinak pojištění pro tuhle oblast je za stovku na den, což už není taková rána, když to stačí pro 1 člověka v lodi. A je klid tuplovanej, nejen pro případ vrtule, ale i horších věcí.

    #43319
    husky19
    Účastník
    (1717 odpovědí)

    prochor52 napsal:

    Teda Elvara znám pár let, je to slušnej, vstřícnej a seriózní chlap, nějak se mi na něj nezdá, že by vymýšlel takové šachy s vrtulema… Nicméně ano, nafotit si to při přebírce lodě a je klid. Jinak pojištění pro tuhle oblast je za stovku na den, což už není taková rána, když to stačí pro 1 člověka v lodi. A je klid tuplovanej, nejen pro případ vrtule, ale i horších věcí.

    Pojištěním pro jednoho člena v lodi vrtuli asi vyřešíš, ale případnou záchrannou akci asi ne. Pojištění se bude vstahovat pouze na jednoho, jediného pojištěného člena posádky!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 47)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Harbak a lodní vrtule!

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(110)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...