Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Giant jighead VS Magická koule

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Sim a poslední změna proběhla před 14 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3273
    jirka
    Člen
    (65 odpovědí)

    Jáké máte zku?enosti s pou?íváním těchto nástrah? Technika lovu je velmi podobná, pořizovací cena v?ak značně rozdílná. Jak se vám osvědčily?

    #6395
    vamor
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Kup si nerezový, stříbrný ?védský pilker, udělá? líp. Těch záběrů na obě jmenované nástrahy je méně, pravdou je, ?e alespoň dle mých zku?eností to trochu eliminuje záběry men?ích ryb ale pilker zůstává nepřekonán.

    #6398
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Já chytám na men?í gramá?e giantjigheadu, proto?e zatím rybařím jen ve stř. Norsku. To je cca 80-120g. Dávám je na vláčecí prut s twisterem 10cm a musím říct, ?e to funguje mnohem lépe, ne? hlavička s jednoháčkem. Ty dva trojháčky na vláčku jsou super a musím říct, ?e mě spadne velmi málo ryb a porovnání s kolegy, kteří mají jen jednoháček. Účinnost se ?védem nedovedu porovnat, proto?e s nimi se nedá vláčet.

    #6401
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    No musím se pozastavit nad padáním ryb z jednoháčku,to neznám.Tresky nejsou ?tiky s kostnatou tlamou.Nejde spí? o malé ryby,které z velké nástrahy spadnou?

    Obě jmenované nástrahy mohou být příjemnou změnou,magická koule se dá pou?ít i na chytání s masem.Giantjighead je o dost dra??í ne? jednoduchý jig.Souhlasím s Vamorem,?védský pilker je lep?í a to i ve středním Norsku.Ripper na jednoháčku má (pro mě) lep?í chod .

    #6453
    Fish
    Účastník
    (307 odpovědí)

    Často chytám ve Finmarku a mě se velmi osvědčil jighead na místech, kde je velmi mnoho ryb a často u? při spu?tění pilkeru se vám nabodne malá ryby na trojháček. Riper hlavičku hodně brzdí a dál si myslím, ?e malým rybám moc nechutná, tak?e na velkou rybu určitě ano. Je v?ak pravda, ?e s nerezákem toho nachytá? víc! Zkou?ím oboje. Magickou kouli nepou?ívám.

    #6455
    Josef Čtvrtnik
    Člen
    (274 odpovědí)

    Souhlas s Fishem.Mám vlastní zku?enost ?e docela dobře selektuje malé ryby.

    #6461
    tonik
    Člen
    (6 odpovědí)

    Osvědčilo se vám selektovat velikost nástrahy vzhledem k tomu, kde lovíte? Myslím vzdálenost lokality vzhledem k severu?

    #6473
    Sim
    Správce
    (11208 odpovědí)

    Mám vyzkou?eno, ?e třeba Megajig funguje ve stř. Norsku daleko lépe s men?ím ryperem 15cm ne? s 22cm. Já megajig pou?ívám jako doplněk lovu. Mám prut v dr?áku a vlastně ho trollím za lodí. Jinak je pravda, ?e na nerez ?véda toho nachytá? víc, ale na megajig ti nebudou skákat malé ryby.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Giant jighead VS Magická koule

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(11)
(100)
(14)

Nahrávání ... Nahrávání ...